KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2017. április 21.

Nagyon szimpatikus az anyag és a színe is, Bourjois Healthy Mix alapozó felé használom, nekem egyáltalán nem porzik és nem is hagy "porzósabb" érzést, mint bármelyik más púder, az 52-es árnyalatot birtoklom, elégedett vagyok vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. április 21.

Kb 1. hete használom, de már most érzem a jótékony hatását, mégpedig a pattanások kinyomása után (a szükséges rossz). Amit este kinyomtam, reggelre nagyon szépen rendbe hozta ez a kis szérum, meggyorsítja a gyógyulást. A folthalványító szerepet még ennyi idő után nem tudom megítélni, de ha "csak" ennyit tesz, hogy pikk pakk gyógyít már annak is örülök.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. április 5.

Bevallom a 7300 Ft-os Clinique Day off sminlemosó balzsamjára fájt a fogam, de túlzásnak éreztem az árát, és rátaláltam erre itt a krémmánián, végül adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem...Nekem rendesen lemossa az aznapi fényvédő+alapozó+pirosító kombót és ezt onnan tudom, hogy arcmosás után mindig áttörlöm az arcom micellás vízzel és merem állítani, hogy nincs rajta sárgás szennyeződés. Szóval szuper. Engem abszolút nem zavar, hogy nem habzik föl brutál módon...sőt kifejezetten tetszik. Én úgy használom, hogy fürdéskor bevizezem az arcom, majd finoman átdörzsölöm ezzel a géllel, alaposan mindenhol, szememet kerülöm, azt csípi, majd hagyom hatni kb fél percig, majd utána vízzel lemosom és szuperul leszed mindent.5 csillag!!!!