KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. október 18.

Kétes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Újra biztosan nem veszem, ennél vannak sokkal jobban bevált spriáljaim. Abban egyébként sem hiszek, hogy ha valakinek van egy adottsága a szempilláit illetően, azon különböző spirálokkal teljesen más hatást lehet elérni. Így ezzel sem lett wow hatás. De "legalább" sokáig tart vele a maszatolás, mire normálisan elérem vele az összes pillámat. Túl gyorsan szárad és így nehéz végigmenni rajta többször és ilyen póklábas eredmény a vége.

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2017. október 18.

Valóságos kis ékszerdoboz, féláron jutottam hozzá glamour napok alkalmával. Gyönyörű, selymes, egytől egyig jól kihasználható színekkel. Hihetetlen pigmentáltság jellemzi. Egyetlen problémám, hogy a nap közepe felé már kezd beülni a ráncokba és eltűnik a szemhéjamról, emiatt azonban nem akarok levonni csillagot, mert nálam minden szemhéjpúder így reagál, pedig már kipróbáltam számos szemhéjalapot és ugyanaz a vége. Sajnos.

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2017. október 16.

Szintén glamour napi beruházásom része. Félve vettem meg még így 50%-os kedvezménnyel is. Előtte az interneten jártam körbe a témát és kerestem a review-kat, mit is tud ez a kis márványmintás pirosító. Természetesen, amit kinéztem árnyalat éppen egyik drogériában sem volt kapható, így a Seductive Pinkre esett a választás. Furcsa, mert az összes képen inkább a pink rész volt a több, míg a dm-ben az összes darabban szinte elenyésző volt, inkább az arany rész volt túlsúlyban, ezért féltem, hogy nem is tud pirosítóként funkcionálni. Ennek ellenére pozitívan kellett csalódnom, ma reggel feltéve egy enyhén barackos-rózsás, selymes, üde színt kaptam az almácskáimra.