KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. augusztus 14.

Nem is tudom, hová kategorizáljam, mivel itt mindenki agyon dicséri. Igazából nekem az illatával van csak bajom. Először megijedtem, hogy hamisítvány, mert bűn rossz ragasztó szaga van, viszont iHerbről rendeltem, így bízok benne, hogy eredeti, illetve többen is írtátok a ragasztó szagot. A bizsergető, hidratáló tulajdonsága, állaga, kenhetősége, adagolhatósága rendben van.

Master Nails Master Bond

Master Nails Master Bond
2017. augusztus 14.

Végre én is megírhatom a véleményemet. Már a második etapot csináltam meg vele, így már merek véleményt formálni. Eddig már sok mindent kipróbáltam (hardener, selyemszál, zselé...stb) és mindig ugyanaz volt a tapasztalat: pár nap után elkezdett lepattogni, felválni a géllakk, főleg a két mutatóujjamnál volt ez probléma, de általában 1-másfél héten belül sorban kopott az összes körmöm, nagyon csúnya volt, nem tudtam kihasználni a géllakozás előnyeit, viszont megcsinálni több óra hossza volt mindig.
Ezzel a kis "krémmel" megtaláltam a megoldást, amit azóta élvezek, valóban kétoldalú ragasztóként funkcionál. Végre sikerült elérnem, hogy csak a lenövés miatt kelljen újracsinálnom a körmeimet.

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster

UPDATE(08.15):
Az első alkalommal leírt tapasztalatokat továbbra is tartom, de azóta még ezekkel a "hiányosságokkal" együtt is nagyon megszerettem ezt a kis terméket. Miután elkezdtem fél borsószem (The Ordinary) hidratálóval használni sokkal szebb a végeredmény és nem csak az arcbőröm színén javít. Észrevettem, hogy pattanásom is kevesebb, szinte gyógyít. Egyszerűen szép összképet varázsol, smink nélkül is simán elvoltam vele egész nyáron. Az ára valóban húzós, de szinte minden nap 1x használva még mindig háromnegyedéig van az üvegcse. Egész évre bevetem!!!
_____________________
Kétes érzések kerülgetnek vele kapcsolatban. Mindenféleképpen adni akartam neki egy esélyt, mivel az arcom árnyalatokkal világosabb a testem többi részéhez képest.

Tapasztalatok:
1. Nappalra el sem tudnám képzelni, mivel nekem hagy egy olajos, fénylő réteget hagy az arcomon, kizárt, hogy én erre sminkeljek.
2. Az előzőből kifolyólag esténként használom, már 2. alkalom után látszódott az eredmény, ha 3. este is felkenem, már van egy kicsit (számomra) sárgás beütése.
3. A kopásról pedig annyit, hogy talán én érthettem félre valamit, de nekem elég gyorsan elkezdett lekopni, minden arctisztítás után a micellás vattakorong csupa sárga lett, szinte le tudtam törölni magamról a színt, ellenben azzal az ígérettel, hogy a szín a bőr belsejében "készül". Fogmosás után konkrétan körben lemarta a színt az államról a fogkrém. Így elképzelni sem tudom, hogy egy hámlasztást hogy bírna ki.
4. Az szintén nem igaz, hogy teljesen szagtalan. Felkenéskor van egy enyhe uborka illat, ami azonban nem zavaró.
5. A fentiek ellenére mégis úgy gondolom, hogy hasznos kis anyag, mindenképpen használni fogom, mert valamire akkor is szükségem van, ami kiegyenlíti az arcom és testem közötti színkülönbséget, illetve újabban krémbe keverve oszlatom el, így talán egyenletesebb és nem is olyan drasztikus a változás.

Ezt a véleményt úgy írtam, hogy még soha életemben nem használtam önbarnítót az arcomra, így ezzel kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom, valószínű lehet, hogy a többi piacon lévő opció "rosszabb" lenne.