KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

googles

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. május 23.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Teljesen bevált nekem. Szép színek, többet is beszereztem, szépen mutat és ápol, de nem túl krémes vagy mászkálós.

Max Mara Max Mara EDP

Max Mara Max Mara EDP
2018. május 12.

Regen volt ilyen parfumbol egy oriasi uveggel. Belegondolni se merek, hogy ahelyett, hogy megtartottam volna, amikor epp tul sok volt az edes cukornad vonal, megvaltam tole.
😲
Jo illat amugy. Nagyon edes, nekem tenyleg tiszta cukornad, azert elegansabb, nagyon noies.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2018. május 11.

Update: 2018 majusaban is vettem egyet, mert arcra meg mindig ez volt a legkellemesebb 50es vedelem, bar iden 5000 ft az ara akcio nelkul es tovabbra se kapunk erte nagyobb flakont.
Kivancsi vagyok, valtozott-e barmi a formulaban.

Évek óta vágyam volt, hogy végre valami könnyed permettel is védhessem a bőrömet nyáron a naptól. Nem tengerparti nyaralásra gondolok, hanem a mindennapi hosszú sétákra, vagy csak simán a szabadban töltött időkre hétvégén, vagy hétközben is. Sok idő ez, amikor már itt a május, az én bőrömnek nagyon kell a védelem.

(A masik vagyam evek ota: olyan napvedok, amik nem teszik tonkre a ruhakat, nem okoznak sarga foltokat mindenen. Igy ugye csak rongyokat lehet felvenni napvedelemmel es a "rendes" ruhak mellett pedig nem hasznalunk napvedelmet...)

Szóval végre alkottak valami olyat, mint amilyenről álmodtam. A mattító krémet is teszteltem és bizonyított. Ez a permet az állagával nyert nálam, inkább ezt fújom magamra, mint hogy krémet kenjek (nekem az lefojtja a bőrömet és elkezdek izzadni tőle). Ma is rajtam volt már és eddig tökéletes! :) Frissítem, ha csalódok, de bízom benne, hogy nem lesz frissítés.

Update: levonok egy pontot, mert csak az arcomra es a dekoltazsomra hasznaltam, egy-ketszer az alkaromra, mindezt csak ugy 8-10 alkalommal, es mar szinte elfogyott. Napi hasznalattal (varosi elethez, nem is nyaralashoz) nagyon keveske ez a flakon. Jo termek, de nagyon draga.

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!