KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

googles

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alverde Q10 Arctisztító Olaj

Alverde Q10 Arctisztító Olaj
2018. január 23.

Update: negyedik flakonnal vettem, a teljes sminket is szuperül leszedi (szemrol, szempillarol, vatta és dörgölés nélkül csak egy arcmosassal!!!), nagyon-nagyon jó termék! Mondhatni csodaszer!

Tegnap óta használom (azóta ugyan 4x használtam, annyira tetszik), egyelőre nagyon jónak tűnik. Nem extra olajos, nem tömény olaj, kétfázisú valami. Kicsit habzik valóban. Sminket is teljesen le tudok mosni vele, egyedul vizallo sminket nem próbáltam eltüntetni.

Sima arclemosóként használtam. Az Alverde Q10-es krémekkel is nagyon jó tapasztalatom van, ez is mintha élénkítené, simítaná a bőröm. Kellemes a használata, illata, látszólag a bőrnek is jót tesz, ar ára is kellemes, szerintem maximum pontszám.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2018. január 23.

Mint minden Occitane-os cucc, botrány drága, 10-11x annyiba kerül, mint egy akármilyen tusfürdő, és ezt lassan azért nehéz megmagyarázni.
Amúgy használtam sokszor és szerettem nagyon, jó volt télen a száraz bőrömre, ami az arcomon túl is elég markáns jelenség.
De úgy vagyok evvel a márkával, hogy menjenek a csudába, nem fogok 13-14ezerért venni egy sima testápolót, meg 5-6-7ezerért egy tusfürdőt.

Puma Jamaica 2

Puma Jamaica 2
2018. január 23.

A Puma illatok nyerik nalam a dobbenetesen sz.r, szintetikus, zavaro, fullaszto, azonnali lemosast kivano illat kategoriat. Jamaica detto. Borzalmasak.

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!