KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

googles

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate
2017. szeptember 18.

Mintákat használtam belőle. Azt a feltöltő hatást szerettem volna látni, amit ígér :) De nem láttam. Annyit vettem észre, hogy 15%-ban glicerines krémet kenek, ami engem nem győzött meg. Szerintem ez csak átmenetileg nyújt valami hidratált hatást, de lemosás után ez eltűnik. Ez volt az én benyomásom legalábbis. Ehhez túl drága!

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2017. szeptember 18.

Volt ilyenem. Nem rossz, de amint mindig mondom, ennyi pénzért ne is legyen rossz!
Irtózatosan hamar elfogy és csodát nem tesz, szóval nem pontozom túl. Főleg a mennyiség zavart, amikor valamit alig használsz de mégis pár alkalom után észreveszed, hogy ennyike volt az adag, na az engem kicsit dühít.

Burberry My Burberry Blush

Burberry My Burberry Blush
2017. szeptember 18.

De jo, hogy idejovok es latom a velemenyemet. Buriya pont arra jutott, amire en: ez az illat kisertetiesen hasonlit a Brit Sheer-re. Nekem van es imadom (foleg a megfelelo evszakokban, nalam tavaszi-nyari illat), de nem gondoltam volna, hogy a Burberry megprobalj mas uvegben is nyomni az eladasokat :)
Fogom meg tesztelni, szeretem a keresd a 3 apro elteres cimu jatekot. :D
Ui: ez az uveg es a szinei meg a szalagocska csodaszepek nekem, ha lehetne, mar csak ezert beszereznem (de most nem ez jon, sorallas van a parfumok teren).

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!