KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

googles

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel
2017. november 15.

Update2: annyira tetszik ez a krém, hogy limitált lévén gondolkodom egy tartalék beszerzésén... :)

Nekem is tetszik ez a krém. Egyelőre csak párszor használtam, de egyelőre teljesen szuper. Tápláló, de gyorsan beszívódik és nagyon jó illata van (nem a tipikus alverdés, és nem is cukorbomba, hanem vaníliás és kicsit fűszeres. Krémes, édeskés, de nem túl erős, szóval pont jó).

Update: nagyon jó most ez az illat, melenget a hideg, esős, sötét napokon. Szerintem ezt nagyon eltalálták.

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2017. november 8.

Ha már van highlightered, akkor ez felesleges.
Nem primernek hívnám, mivel alapozó alatt nem érvényesül igazán, és felette vagy magában sem az egész arcra való azért.
Finom csillámos folyadék, a Lancome-nál már megutált pipettás kiszerelésben. Nem rossz, de szilikonos is és picit haszontalan is.
Viszont jó ár-érték arányban és végülis tényleg ad egy diszkrét csillogást, ha megfelelően használjuk.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 6.

Biztosan írta már más is, de muszáj avval kezdenem: ez az alapozó egy az egyben a Lancome Miracle Air de Teint koppintása. Az üvege is mindenben azt másolja, illetve az ígéretek is.
Nekem van egy ilyen Lancome alapozóm, a legeslegvilágosabb színben, ami nagyon hamar oxidálódott és sötét, szürkés lett. Egyébként működőképes, ezért gondoltam, világosíthatnám evvel az olcsó Catrice rokonnal.
Sajnos nem jött be a számításom, egyelőre próbálkozom, de a Catrice az én bőrömön vastag, maszkos, száraz, látható réteget képez. Ennek baromira nem örülök. A second skin effectet nem így értettem és szerintem ők sem. Azon is gondolkodtam, esetleg állásban kiszárad és ilyen lesz? Na ez nem valószínű, és nem is tartanám normálisnak (én most vettem, novemberben, nálam nem állt).
Rettentően kevés kell belőle, az biztos, mert olyan fedése van, hogy hihetetlen. Ami miatt lepontozom, az az, hogy a minimál mennyiséget se tudom diszkrét sminkké varázsolni, egyszerűen nem tud láthatatlan lenni, akármit is teszek. Látszik. Ezt nem szeretem.
Szóval nekem nem vált be, persze ettől még más bőrön lehet, hogy remekül működik.

2 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!