KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyalogkakukk

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben
2018. október 4.

Úgy tűnik, végre valami, ami beválik. Érzékeny, száraz bőrömre egy jó ideje már vagy babáknak való, vagy natúr bőrápolási termékkel próbálkozom. Eddig szinte minden zuhanyzás/fürdés után azonnal feszülő, kellemetlen, érdes tapintású lett a bőröm. Egy akció keretében, gondoltam próbát teszek ezzel a cuccal. Jól tettem! :) A tetetős virág illat (ami miatt mégis levonok egy csillagot) nem nagyon jön be, de szerencsére nem sokáig lehet érezni. A hatása viszont annál szimpatikusabb. Még viszonylag rövid ideje használom, de jó esélyekkel indul az újravevős kategóriában. Egyelőre ajánlom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. október 4.

Illata, állaga tetszik. Felkenés után hamar beszívja a bőr és a szőlőlé felhő is viszonylag gyorsan elillan. Vizes bőrre, vagy nedves kézzel felvinni nem ajánlom. Nekem legalábbis nehéz volt így eloszlatni. Még csak néhány hete használom, de problémát (pl. pattanást) eddig nem okozott. A téli, hidegebb időszakban lehet, hogy kevés lesz, mert most is sokszor úgy érzem, nem hidratál kellőképpen. Szeretném szeretni, de nem fogom újravenni, mert már rövid idő alatt némi olajos réteg alakul ki a bőröm felszínén, valamint ennek ellenére is van némi húzódó érzés az arcomon. Kár érte, mert szimpatikus kis krém lenne az összetevők, aroma, textúra tekintetében, továbbá az én érzékeny bőrömet nem irritálja egyáltalán. Hiába normál/kombinált bőrre kínálják, lehet hogy a zsíros bőrűek jobban kedvelnék.

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2018. október 4.

Extrán fehérít?! Óháthogyispersze! Ebből a szempontból egy nagy nulla. A többiről nem tudok nyilatkozni, mert szuvasodás és íny problémáim eddig sem voltak. Nem dohányzom, ellenben kávét és teát előszeretettel fogyasztok. Ez sajnos meglátszik. Természetesen nem vészesen csúnyák/barnák a fogaim, mindenesetre örültem volna ha egy parányi hatása azért mégis van... De nincs! Aki ezért venné, annak ezt a terméket sem ajánlom, mert nem fog világosítani egy árnyalatnyit sem.