KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyalogkakukk

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Isana Zeit für Gemütlichkeit Kézkrém

Isana Zeit für Gemütlichkeit Kézkrém
2018. december 7.

Szerintem ár-érték arányban kitűnő választás. Éppen ezért meg is kapja az 5 csillagot. Összetevők, illat, hatás, beszívódás... Ebben az árkategóriában egyszerűen nem lehet jobbat találni. Az illata valóban nem túl erős és nem kimondottan vaníliás, de így is teljesen rendben van.

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé

Yves Rocher Hamamélis Tusolózselé
2018. november 28.

A rózsaszín kupakos társával ellentétben sajnos szárít és viszketést okoz az érzékeny bőrömön.
Nem veszem újra.

Dikson Luxury Caviar Revitalizáló és Feltöltő Sampon Kaviárral

Dikson Luxury Caviar Revitalizáló és Feltöltő Sampon Kaviárral
2018. november 28.

Felül zsírosodó, hosszában inkább száraz, sprőd végű, vékony szálú hajam van. Egy kaviáros kezelés után úgy döntöttem, megvásárolom a komplett termékcsaládot (sampon, kondi, szérum).
Maga a pakolás, amit a fodrászatban kaptam, rengeteget javított az egyébként meglehetősen elhaltnak tűnő rőzsémen. Csillogott-villogott és puha, lágy esésű állagot eredményezett. Ez is volt a cél.
Mivel már szinte mindenféle dolgot kipróbáltam a hajamon - otthoni pakolások, natúr termékek, drágábbnál drágább ápolószerek stb. - gondoltam teszek egy utolsó próbát és beáldozok nem kevés pénzt, hátha...
Csodát éppen nem művel, de majdnem! :) Valószínűleg, akinek alapból kicsit jobb állapotú és minőségű a haja, annál biztosan teljes lesz a siker.
Nem zsírosít jobban, mint bármely más sampon. Finom az illata. Kevés is elég belőle. Szárítás után a szokásostól fényesebb és puhább a haj szerkezete. Korpa nem jelentkezett.
Javasolták, hogy a szalonkezelést ismételjem meg min. 2-3 alkalommal (úgy 3 hetente), és persze használjam utóápolásra a termékcsaládot.
A tapasztalatom összességében eddig az, hogy nálam jobban teljesít, mint amiket eddig kipróbáltam. Ismételten kihangsúlyoznám, hogy ettől sem lesz varázsütésre reklám frizurája senkinek, de tény, hogy jobban ápol, mint korábban bármi. Az összetevőket sajnos nem igazán találom a neten, pedig kíváncsi lennék, ugyanis az egyetlen zavaró dolog a viszketés (szerencsére persze nem túl vészes), amit nagy valószínűséggel valamelyik alkotóelem okoz.
Azért kap 4 csillagot, mert 5-öt nálam tényleg csak a tökéletes termék érdemel. Ennek ellenére mindenképpen ajánlom, mert már-már úgy gondolom varázs sampon nem létezik, csak jó gének...