Gyalogkakukk

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2019. január 9.

Valóban nem rossz kis balzsam. Mondom én, aki már nem kevés cuccot kipróbált a vékony szálú, felül zsírosodó, alul száraz haján.
Tényleg puhít. Fényesebbnek ugyan nem látom az eredményt, de mindenképpen lágyabb érzetet biztosít. Csatlakozom az ajánlók táborába.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Hippie Szempillaspirál
2019. január 9.

A jelenleg kapható spirálok közül a kedvencem. Mindent csinál: hosszít, dúsít, ível. Nem irritál.
Az egyetlen, ám elég nagy negatívuma, hogy viszonylag hamar elkezd beszáradni, csomóssá válni. Ekkor természetesen pereg is, így a nap közepén már pandásodás van. Emiatt sajna nem kaphatja meg az 5 csillagot.

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál

L'Oreal Paris Volumissime Royale Szempillaspirál
2019. január 9.

Hogy dús pillák, csomók nélkül?!
A kedvenc hippie-m épp kifogyott, így gondoltam most beújítok.
Néhány használat után ezeket tapasztaltam:
Egy rétegben nem sok minden történik. A színe tényleg intenzív fekete. Van némi ívelő és hosszító funkciója is (tényleg nem számottevő), viszont dúsítani nem igazán hajlandó. A második rétegnél megjelennek a csomók, és maszatolás nélkül nem is sikerül felvinni.
Az ide feltöltött kép picit íves/hajlított kefét illusztrál. A valóságban ez nyílegyenes. Irritációt eddig nem okozott.
Összességében nem egy rossz spirál, nem a gagyik közé tartozik, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Ez nem a "wow" kategória.
Szóval hétköznapra elmegy...