KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

gyongyikk

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték
2018. május 2.

Évek óta ezzel festem/színezem a hajam vörösre, nagyon meg vagyok vele elégedve :) én száraz hajra viszem fel, csak a festékhez keverek egy kis vizet, hogy könnyebb legyen felkenni. Nekem simán elég havonta befesteni a hajam, igaz, kopik rendesen minden mosásnál, de inkább csak annyi, hogy a fényessége kopik egy kicsit, meg így nem is olyan rettenetesen feltűnő a lenövés.
Csak 5 csillagot tudok adni. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam, kicsit sem roncsolja, én az illatát is nagyon szeretem :)

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2018. március 7.

Nem is igazán tudom mért vettem meg, én abszolút carmex párti vagyok, évek óta nem találtam semmi hasonlót se. De hát persze engem is elért a nagy hype, meg a jó vélemények és éppen le is voltak értékelve 1300 Ft körülre,gondoltam kipróbálom. Hát. Na. Nekem sajnos semmivel se nyújt többet egy pár száz forintos labellonál. Pedig nagyon tetszenek az összetevői, meg tényleg nagyon cuki az egész :D amúgy az illata/íze nekem tetszik nagyon, de ezen kívül sok jót nem tudok mondani róla sajnos. Maradok a carmexnél, nem is kísérletezek mostmár inkább :D

Catrice Prisma Chrome Ajakrúzs

Catrice Prisma Chrome Ajakrúzs
2018. március 7.

Kevésbé merész módon én a 060 Rusty Rose árnyalatot vettem meg, ezt is félve, hogy felkenve hogy fog kinézni. Hát egy csoda! Krémes rúzshoz képest szerintem tökéletes a fedése, két rétegben hibátlan. Simán el tudom képzelni egy hétköznapibb, kevésbé extra smink részeként is :) Csomagolása is jó minőségű, nem mellesleg szuper szép. Szerintem nemsokára be kell ruháznom más árnyalatokba is!