KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hanna83

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2018. augusztus 28.
(!)

Terméktesztelésre kaptam. Nagyon finom, kellemes, egyáltalán nem tolakodó illata van. Az állaga könnyed, olyan "joghurtos". Könnyen el lehet dolgozni a bőrön, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál, pihe-puha lesz a bőröm tőle. A csomagolása viszont - ellentétben a testradíréval - nem tetszik, kimondottan zavar, hogy állandóan bele kell nyúlni. Pumpás adagolóval sokkal jobb lenne. Összességében jó termék, csak a csomagolása lehetne praktikusabb.

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2018. augusztus 28.
(!)

Terméktesztelés során volt szerencsém kipróbálni. Az illata nagyon finom, kellemes. Az állaga egy kicsit ragacsos, rendesen belle kell markolni a tégelybe, hogy ki tudjuk nyerni a kívánt mennyiséget. Arcra nem használtam, oda csak kémiai hámlasztót kenek. A testem többi részén használva azt tapasztaltam, hogy az érzékenyebb területeken - pl. hasam- nekem egy kicsit durva a szemcséje, óvatosan kell vele bánni, nem kell sok belőle. A hatása nagyon jó, pihe-puha lett tőle a bőröm. Különösen látványos hatást főleg a talpamon tapasztaltam. Összességében azt gondolom, hogy ár-érték viszonylatban ez egy nagyon jó termék, ajánlani tudom.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. július 10.

Nagyon nem szeretem, a pandamaci effektus garantált, a keféje is nagyobb a kelleténél, számomra pénzkidobás volt.