KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hannabeutygirl

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2017. június 21.

Hormonális akném van, és persze minden jó ami ezzel jár. Megfizethető kereteken belül már majdnem mindent kipróbáltam, az aloe verától a Paula's Choice- ig, de őszintén semmi sem segített igazán. (Bizonyára azért mert a tini aknéra semmi a büdös életben nem fog használni. Csak a felnövés). Igazából kellemes lett a bőröm, de egy idő után kipattogzot, viszketett és csípett. Az elején semmi ilyet nem csinált. A bőrömet igazából szépen kordában tartotta, és hogy már csak napi egyszer használom, ritkán csinálja ezt. Sajnos még egy probkéma van a bőrömmel (a 15 másion kívül) az hogy i-szo-nyat gyorsan hozzászokik a krémekhez,mindenhez. (Dezodorokat is csak max. 3 hónapig tudok használni mert egy idő után elveszíti a hatását) és úgy érzem vele is most ez a baj. Inkább csak szenved, hogy fennt tartsa a dolgokat, de semmi újat nem csinál. És az én esetemben ezt is nagyon köszönöm :) Akinek kevésbé bolond bőre van biztos csodatermék lenne, emellet 5 csillag mert igazán sokat javított!

Essence Eye Sorbet

Essence Eye Sorbet
2017. március 4.

350 forintért találtam egy eldugott kis részen egy eldugott kis Rossmannban. Nem volt felbontva mégis kiszáradt, de valamilyen szinten használható a csillám. Nem túl guszta, de tudom használni és újkorában biztos nagyon jó termék volt szóval 4 csilag :)

Lovely Fabulous Kit

Lovely Fabulous Kit
2017. március 3.

Nekem nagyon tetszik a szín összeállítás, igazán egyszerű de nagyszerű. Pigmentáltság rendben van, nekem nem is nagyon potyog, és a nap végéig is szepen kibírja. A highlighter különösen tetszik, a púdert szemem alá használom a bamános árnylata miatt. A kontúrt én nem tudom eldolgozni, nem szép a végeredmény. Csomagolás aranyos és ára is tűrhető. Mindenképpen ajánlom ha valaki egy jó palettát keres.

1 MÁRKA