Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

J. Fenzi Believe

J. Fenzi Believe
2018. szeptember 25.

Rajtam és ismerősömön is tökéletes borsillat. Fűszerjegy, virág- vagy fás jegyektől mentesen. Ezt a borsos megjelenést viszont határozottan és tartósan nyújtja. Szúrós beütéssel kezd, ami a felfújás után hamarosan csillapodik, majd a magabiztos borsos vonal utána órákig megmarad. Megjegyzendő, hogy az eredeti parfüm a CALVIN KLEIN REVEAL EDP is bors a köbön az összetevői közt a pink bors, fekete bors, fehér bors szerepel, ám, hogy annak van-e egyéb illatvarázsa is azt nem tudom. Viszont a J. Fenzi általában jól mutatja be a maga változatában az eredeti illatokat, hát remélem ez most is így van.

A J. Fenzi Believe nem kellemetlen, én csípem, de aki nem szereti a bors aromáját, vagy számára kevés egy sima illat az sosem fogja megkedvelni.

Kevés is elég belőle, ezért a 100 ml sokáig használható, viszont felfújás után azért elég bőrközeli lesz.

A tiszta borsos beütés miatt inkább férfiaknak vagy "katonás" hölgyeknek ajánlható. Például üzleti tárgyalásokra, vagy előadásokhoz, rendvédelmi munkákhoz, ahol kellemes, lendületes mégis magabiztos megjelenés a fontos. Szerintem a doboza és üvege sem szégyen egy férfinak sem, hiszen nem túl nőiesek. Ugyanakkor néha jó nem csak a cukros, édes illat, hanem valami más, eltérő, és ő ezt a bónuszt nyújtja. Összességében 3 pontot adok neki, mert megosztó illat lehet, hisz az említett okok miatt keveseknek való.

Malizia Mandula és Vanília Szappan

Malizia Mandula és Vanília Szappan
2018. szeptember 24.

Igazi kemény szappan, ami kellemes illatú, jól tisztító. Kedvelem.

Frissítés: Sajnos le kell pontoznom. A másodikkal járok úgy, hogy a használat felétől szétmálló péppé válik. :( A fürdőnkben nincs meleg és más szappanokkal még nem jártunk így. Pedig amúgy tényleg kedvelném.

J. Fenzi Good Life EDP

J. Fenzi Good Life EDP
2018. szeptember 17.

Mennyei ez a mandulás-csokoládés csoda. Nem bírok betelni ezzel a tiszta, édes, vonzó illattal. :o) A férfias doboz és üveg ellenére ez igazán nőies, elegáns és érzékien varázslatos illat. Ráadásul nagy mennyiségben, igazán tartós hatással és kedvező áron. Én örülök, hogy ennek nem cipős az üvege, mint az eredetinek (Carolina Herrera Good Girl parfüm), mert nekem egy olyan magassarkú formájú üveg bosszúságokat okozna.

Tipp: Nagyon harmonizál vele az Isana kakaóvajas testápolója, de más kakaóvajas krémet is érdemes lehet kipróbálni hozzá.

21 ÖSSZETEVŐ