KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2018. november 14.

Igazán kellemes kókuszos illata van és végre egy olyan deo, ami nem csak ígéri, de hat is az izzadás és testszag ellen valamit. Mivel férfi termék magamnak sosem vettem volna meg, a dinka tévéreklámjai se tetszenek, ám a Krémmániás kedves véleményeitek meggyőztek, hogy megér egy próbát. Valóban elégedett vagyok vele. Szeretem és sokáig érzem az illatát. Köszönöm szépen az ajánlást Nektek! :o)

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

FRISSÍTÉS: Mióta használom csak kellemes illatot érzek, meg a dezodor finom kis filmrétegét, ám semmi izzadás. Odavagyok érte. Tényleg "Bizonyíték, nem ígéret". Ezentúl mindig lesz itthon.

FRISSÍTÉS2: Bónusz nekem, hogy a kókuszt tartalmazó és egyéb édeskés gyümis parfümjeimmel is jól harmonizál.

Medisana MBH Masszázskészülék, Pezsgőfürdő

Medisana MBH Masszázskészülék, Pezsgőfürdő
2018. november 14.

Fantasztikus élményt ad ez a kis gép. 20 perc mennyország. Nagyon ellazítja az izmokat és nekem akinek izombántalmaim vannak napokig jó utána. A használata biztonságos, és ami meglepett az áramot se zabálja. Számomra elég a leggyengébb fokozat. 3 év garanciát adnak hozzá és van kis aromterápiás része. (Én azt nem használom, mert eleve van levendulás illóolaj edénykém a fürdőben a kedvelt illatért, de biztos van akinek jó ez a funkció.) A Medisana MBH matracon helyet foglalni kényelmes, aztán jön a buborékorgia. Azt nem tagadom a hidromasszázs használata igen hangos, viszont lehet használni fej- vagy füllhallgatót, füldugót vagy ha a kád szélére biztonságosan, letakarva odatehető mobil, akkor zenét is érdemes hallgatni. Klasszul megbizsergeti a testet, hatékony a vérkeringésnek, anyagcserének is. Fontos, hogy a vízbe egyéb anyagot (fürdőhab, sampon, fürdőbomba, hajolaj stb.) ne tegyünk. Használat után jól szellőző helyen szárítom meg a matracot. Gyógyító és szépészeti kezelés az otthonunkban. Örülök neki, mert gyógyászati intézményekben a hidromasszázs csak 10 perces, beutalóköteles, előjegyzéshez kötött meg nagyobb macera (odautazni, várni, fürdőruha stb.). Ráadásul ez a termék Medisana minőség. Kis dobozban elfér, nem nehéz, van magyar nyelvű használati utasítás a konektorjához védőkupakot is adnak - a csomagolás gondos, rendezett. Érezni a gyártó kényeztetni akarja a vásárlóit. A cső szupermasszívan beilleszkedik a matracba, nem jön ki belőle és a motor kellő távolságba tehető a kádtól, a vízbe semmi áram nem kerülhet - a motor csak oxigént küld a csőbe. A távirányító tökéletes. Pezsgőfürdő kényelmesen és olcsón. :o)

Tipp: Az érzékeny és száraz bőrüek a hidormasszázs után használjanak testápolót, mert a hosszabb vízben ázás szárítja a bőrt.

Sonic Pic LED Lámpás, Elektromos Fogtisztító és Fogfehérítő

Sonic Pic LED Lámpás, Elektromos Fogtisztító és Fogfehérítő
2018. november 14.

Egyenlőre nem tudom leszedi-e a fogköveket, mert épp mostanában fogkőeltávolítás után kezdtem használni. Nagyon kellemes a használata. (Nálam a nyálképződést is beindítja picit.) Olyat viszont láttam, hogy fogközéphez tettem és eltűnt a maradék, szóval valamit csinál. Természetesen használom a fogkefét is, csak éppen teszteltem. Az ínyre is kipróbáltam, remekül masszírozza.

FRISSÍTÉS: Pár hónapja használom heti rendszerességgel és elégedett vagyok vele.

FRISSÍTÉS 2: Sajnos kis ideig vizgondok voltak a lakásunkban. Áldás volt, hogy a szájvíz mellett őt is használhattam.

22 ÖSSZETEVŐ