KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Lactovit Activit Bőrvédő Hatású Testápoló

Lactovit Activit Bőrvédő Hatású Testápoló
2019. január 18.

Finom állagú, könnyen kenhető, gyorsan felszívódó, ragacsos, zsíros érzet nélkül szárad. Ami a lényeg: Valóban nyugtatja a bőrt és javít rajta. Az illata púderes, olyan parfümszerű és elég tartós is. Számomra és környezetem számára mennyei. A pumpás csomagolás igen praktikus. Megérte megvenni. :) Nekem bevált és örömömre több parfümömmel is harmonizál.

Isana Med Tusfürdő

Isana Med Tusfürdő
2019. január 15.

Kíméletes az érzékeny bőrhöz, mégis jól tisztít. Az illata kellemes, az ára baráti és a csomagolása diszkrét, ám kellően észrevehető a drogéria nagy kínálatában. Mehet az öt csillag.

Bratz Stylin' Body Spritz

Bratz Stylin' Body Spritz
2019. január 2.

A Cloe (kék -) és Sasha (sárga flakonos) verziókhoz jutottam hozzá. Kis csillámos papírcsillagok úszkálnak bennük, a flakon nagy mérete (251 ml) ellenére is szépen simul a kézbe. Szerintem igen büdösek és légfrissítőnek se jók. Gyereknek főleg nem adnám. Miért értékelem mégis öt csillaggal? Mert arra amire szándékaim szerint megvettem tökéletesen megfelel. A címkéi eltávolíthatók, kimosható és bármikor újratölthető flakon. Méghozzá szuper szórófejjel fejjel, nagy űrtartalommal, fogásbarát kialakítással, átlátszó falakkal, könnyed súllyal mégis kecses, elegáns, üvegszerű megjelenéssel. Ráadásul igen olcsón. Én 200 forintért jutottam darabjához.

Mintha egy extranagy parfümüveg lenne, pedig műanyagból készült.

Ha valakinek klassz kozmetikai flakon kell nyugodtan startoljon rá. :)

Viszont ha kisebb gyereknek veszük és nem nyeri el az illata a tetszést, az sem baj. Ha kiszedi a szórófej csővét a flakonból és leszedi a címkéket a kicsi ellesz a flakon rázogatásával is, a sokszínű papírcsillagok miatt. (Véletlen megnyomástól se kell tartani, hiszen a sprayfejhez adnak kupakot.) Gyerekjátéknak tökéletesen megfelel. Látványos mégis pénztárcabarát meglepetés lehet a csöppségnek. Minden színből összegyűjtve amolyan hecegnős/ tündéres/ boszorkánykonyhás szobadekoráció a gyerekpolcon. :)

Kollekció nevek - a Bratz dezodorok alapján:
Cloe - kék
Jade - rózsaszín
Sasha - sárga
Yasmin - lila

Ui: Sajnos a feltöltött kép nem a legjobb. A valóságban a Bratz sprayknek varázslatosan szép, mágikusan élénk színük van. Ugyanakkor köszönöm a termék feltöltését. Remélem lesz akiknek ez a cucc örömöt okoz. :)

22 ÖSSZETEVŐ