KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fabulon Tini Tonik (régi)

Fabulon Tini Tonik (régi)
2018. június 21.

Tiniként évekig használtam rendszeresen, mert az illatát és a vele való arctörlést szerettem. Ráadásul akkoriban még nem volt olyan széles választék tonikokból, mint manapság. Tetszett, hogy magyar termék. Engem nem szárított, de nem csípte vagy más módon se bántotta a bőrömet. Pórusösszehúzást vagy rugalmasságot nem tapasztaltam, de tiniként nyilván eleve nem lifeg a bőr, így kicsit talán fura a termékleírás ezen ígérete. Arctisztításra volt csak jó az esetemben, mivel a pattanásaimra nem ért semmit. Utóbbiak miatt, mivel ez lenne a fő funkciója - de nem teljesítette kellően - csak 2 csillag.

Sensodyne Fluoride Fogkrém

Sensodyne Fluoride Fogkrém
2018. június 21.

A Sensodyne fogkrémek mindig hamar elmúlasztják a fogérzékenységemet. Ezt a terméket az íze miatt is kedvelem, és örülök, hogy fluorid is erősíti a fogaimat.

eBay 3D Masszírozó

eBay 3D Masszírozó
2018. június 20.

Izom és izületi panaszok miatt, meg mert szeretem a kényeztetést több masszírozókészülékkel rendelkezem. Ezt a terméket már ismertem látásból az Ebay-ről, de bevallom kezdetben gagyinak véltem, nem akartam megvenni egyáltalán. Majd úgy adódott, hogy lehetőségem nyílt kipróbálni. Az alkaromon húztam föl-le és láttam megemeli a bőrt és éreztem mennyire kellemes. Rögtön meggyőzött. Vennem kellett magamnak és szeretett rokonomnak is, aki már szintén naponta használja a sajátját. Tudom furcsa alakja van, de a görgők - bár sajnos a képen nem igen látszik - pici, precízen kidolgozott, sima felületű háromszögekből állnak össze (, gyémántszerű), így mindig a bőrhöz érnek, elég nagy felületen. Még kézujjakat is lehet egyenként masszírozni vele, annyira jól be tudja fogni a testrészeket. Testformázásra és arcfrissítésre, illetve az állkörnyék feszesítésére használom minden nap. Este az ágyam melletti asztalkán tárolom, mert ha reggel az alvástól elgémberedve ébredek pár mozdulattal helyretesz. Kiválóan serkenti a vérkeringést. Számomra hatékonyabb, mint az elektromos masszírozóim.

Örülök, hogy környezetbarát anyagból készítették, vízálló, jól hordozható és könnyen tisztítható. Bal és jobb kézzel egyaránt könnyen használható. Gyenge masszázshoz a nyelet a bőrrel párhuzamosan kell tartani, erős masszázshoz a nyelet emeljük feljebb!

Nem ajánlott terhes nőknek, vagy szoptatáskor, menstruációkor érzékeny hölgyeknek. Nem szabad égett vagy vérző bőrfelületen használni és kén alapú kenőcs után se alkalmazzuk.

A kis fekete csík a nyelén nem nyomógomb. Állítólag napelem, és ha néha napon tároljuk a masszírozót, akkor energiát is ad - külföldi lapokon erre mikroáram, hőterápia és ionizálás kifejezéseket olvastam. Én ebben nem hiszek, de az biztos, hogy ilyen napos töltés nélkül is remekül szuperál. :o)

UPDATE: Ma reggel benéztem a fürdőszobai tükörbe és két oldalt árnyékos volt az arcom mindkét fele egyformán. :D Soha életemben nem tapasztaltam ilyet a fürdőmben és nem kezdtem más új terméket használni. A tükör és a fürdőlámpa fixen rögzített, így csak ez a masszázsroller okozhatott ilyen hatást. Tényleg V-formázza, keskenyíti az arcot ezért esik rá máshogy a szokásos fény. Jó értelemben "beesettebb" a két arcfél - alapból kerek arcom van. Tapintásra viszont kellemesen tömör és rugalmasan puha az arcbőröm. Pedig csak 2 hete használom. Igaz naponta többször. :) Nagyon odavagyok az örömtől.

Nyáron mindig feldagad a bal lábam. Isteni görgetni rajta és előbb segít leapasztani. Igaz az ödéma vissza-vissaztér, de ez egy új segítségem ellene.

9 ÖSSZETEVŐ

Galaxolide i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott