KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helene

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Warming Sugar Plum Duschgel

Isana Warming Sugar Plum Duschgel
2018. január 13.

Ez az első Isana tusfürdőm és nem csalódtam benne. Nekem tetszik ez az szilva-karamell illat. A borús napokon nagyon jól felvidít. Éppen eléggé habzik hogy meg legyen az az érzésem hogy kellően tiszta legyek. Nem okozott semmilyen irritációt. Fürdés után puha, lágy tapintású a bőröm és mintha kissé hidratálna is. Ezt eddig csak az Alverde tusfürdőknél tapasztaltam.

Balea Cremebad Apfel & Mandelöl

Balea Cremebad Apfel & Mandelöl
2017. december 20.

Hihetetlen hogy még senki sem véleményezte, pedig már jó ideje lehet kapni. Felbontva a flakonban erős alma illat csap meg és halványan érződik a mandula illat. Fürdés közben ez az illat megcsappan és csak halványan lehet érezni. De a hatása miatt elnézem neki ezt a kis hibát. Fürdés után annyira hidratált, puha és selymes lesz a bőröm, hogy alig kell testápolót használnom.

Alverde Soft-Öl-Balsam Bio-Mandel Bio-Sheabutter

Alverde Soft-Öl-Balsam Bio-Mandel Bio-Sheabutter
2017. december 20.

Ez egy remek testápoló. Kár, hogy csak limitált kiadású. Gyorsan beszívódik és utána csak lágy, puha és selymes tapintású lesz a bőröm. Az illata szerintem karácsonyra tökéletes. Vaníliás-mandulás illatot érzek. Bár a vanília illat hogy kerül ide azt nem tudom.