KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helene

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yamuna Gránátalmás Testvaj Aloe Verával

Yamuna Gránátalmás Testvaj Aloe Verával
2017. november 19.

Az elején félve próbáltam ki, mert néhány aloe-verás terméket nem bírta a bőröm, de a kíváncsiság csak győzött és rászántam hogy vásároljak egyet próbaképpen. Szerencsére pozitívan csalódtam. Nem okozott gondot a benne lévő aloe vera..úgy értem, hogy nem okozott kiütéseket...Nagyon jól hidratálta a bőrömet, nagyon puha és lágy tapintású lett, és az a finom gránátalma illata hosszú időn át érződött, amit nagyon szeretek :)

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel
2017. november 5.

Szeretem ezeket az olajos tusfürdőket jót tesznek a bőrömmel. Kinyitva kissé erős illat csap meg, de használva tusolás közben kellemes levendula illat árad, ami kellően ellazít, megnyugtat. Tusolás után kellően hidratált érzést tapasztalok, szinte alig kell használnom testápolót. Csak az sajnálom, hogy pont az utolsó darabot sikerült a boltban elcsípnem. Kár hogy nem állandó termék. Szívesen használnám minden nap. :)

Yamuna Boszorkányos Bomba

Yamuna Boszorkányos Bomba
2017. november 5.

Szerencsére csak egyet rendeltem belőle az is éppen elég volt. Nem sok hatást vettem észre, de kellemetlenségeket annál inkább. Pozitívuma, hogy nem szárította ki a bőrömet és nem okozott irritációt, de ezzel vége is. A hátránya, hogy nem tetszik az illata, és ahogy megfogta a kádat, az valami borzalom. Fél órába telt mire sikerült lesikálnom a kádról a rárakodót fekete réteget. Biztos hogy nem venném újra.