KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helene

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Inselzauber Krémes Habfürdő Szőlőmagolajjal

Balea Inselzauber Krémes Habfürdő Szőlőmagolajjal
2018. május 16.

A flakonban erősebb az illata mint fürdésnél. De ez az illat éppen elég hogy kellemesen ellazuljak tőle. Legjobban a dinnye illatot lehet érezni benne, ami szinte felfrissített a fürdés után. Hála a benne lévő szőlőmagolajnak, fürdés után, bársonyosan puha, lágy tapintású lett a bőröm, és szinte alig kellett testápolót használni. Úgy tűnik hogy a Balea egyre jobb habfürdőket add ki, mert ez előtt az Apfel & Mandelöl'' használtam télre, aminél szintén hasonló jó tapasztalataim voltak. Így ez a mostani is nagy kedvencem lett :)

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well
2018. május 8.

Nagyon kellemes volt egy ilyen relaxálós lábfürdőt venni. A tasak felét használtam el egy alkalomhoz. A vizet halvány zöldre színezi. Kellemes friss tea illat érezhető volt a lábfürdő közben. Utána pedig valóban felfrissült és puha lábakat eredményezett. Az biztos hogy amíg még lehet kapni, addig még vásárolok belőle néhányat :)

Isana Med Ultra Sensitiv Pumpás Dezodor

Isana Med Ultra Sensitiv Pumpás Dezodor
2018. április 28.

Miután megszüntették az Isana Sensitive stiftjét utána erre esett a választásom. Nem irritálja a bőrömet, a hatása egész nap kitart. Otthon maradós napra teljesen jó.. Teljesen száraz maradt a hónaljam. Viszont a nagy melegben biciklizés közben megizzadtam, de legalább nem lettem büdös tőle. Tehát valóban véd a testszag ellen.