KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Heli

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

RdeL Young Lip Colour Matt

RdeL Young Lip Colour Matt
2017. május 19.

Ennyi pénzért le a kalappal a minősége előtt.
A 03-as MATTness árnyalatra esett a választásom. Ugyan a drogériás fények becsaptak, nem ilyen színt szerettem volna, de egyszerűen imádom. Feltűnő, mégsem túl hivalkodó szín. Szépen fel lehet vinni, matt, tartós. Fokozatosan kopik evés-ivás mellett.

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Öblítést Nem Igénylő Hajbalzsam

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Öblítést Nem Igénylő Hajbalzsam
2017. május 6.

A katalógusban, amiből rendeltem, azt írták, hogy balzsamként is lehet használni. Mivel nekem elég durván zsírosodik a hajam, a sampon után ezt is kimosom. Nagyon jó illata van, de ez az össz pozitívuma. Amúgy nehezen kifésülhető lesz tőle a hajam, a puhaságot pedig szerintem inkább a hajvégápolómnak köszönhetem. Nem hiszem, hogy újra veszem.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2017. április 1.

Hosszútávon úgy tűnik tolerálja a bőröm (csoda nálam). Mac blot púderrel eddig jó volt, nyáron kíváncsi leszek hogy bírja.

2016. október 7.
Nagyon vártam, mert a sima verzióját még bőrgyógyász javasolta anno és az bejött. Ebből a medium árnyalatot választottam, de még ez is elég világosnak tűnik. Felkenve szerencsére igazodik a bőrszínhez, nem feltűnő. A fedés kb. 0 és semmi más nem marad utána, csak a csillogás. :( Az ára amúgy 5099 Ft.