KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Heli

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Zara Fruity EDT

Zara Fruity EDT
2018. május 21.

Nagyon jó nyári illat. A tartóssága sajnos 0, de ennyi pénzért nem is vártam sokat.

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2018. március 19.

A pénzkidobások királynője :D A 66-os wild plum árnyalatot vettem meg a középbarna hajamra, aminek a vége már sötétszőkébe megy át. Nehezen habzik fel, folyik össze-vissza, már 2 perc után sikítva mostam volna le. De nem, várom az áhított árnyalatot. 45 perces hatóidő után 200 liter vízzel mostam le a hajamról és még mindig engedi a színét. Szárítás után a hajam csont ugyanolyan, mint volt. Ez egy jó drága és sz@r sampon, semmi más.

Bourjois Air Mat Púder

Bourjois Air Mat Púder
2017. október 17.

Az alapozóját rögtön a megjelenése után megvettem. Bár hétköznapokon nem használok alapozót, elég a színezett krém, már első használat után meggyőzött. Most, a Glamour napok alkalmával felfedeztem a dm-ben a púderét. Nem volt kérdés... :)
Zsírosodik a bőröm elég durván. Szinte az összes márkából próbálgattam mattító púdereket, de mindegyik max. 1 óra után átfénylett, aztán nem győztem újabb és újabb rétegekkel eltüntetni vagy épp papírtörlővel felitatni. Ez meglepően jól veszi az akadályokat és nagyon szép bőrképet ad. Eddig a legjobb amit használtam.

5 ÖSSZETEVŐ