KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

hellonelly

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. július 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Luxe Alapozó SPF20

Avon Luxe Alapozó SPF20
2019. január 5.

Először utáltam, aztán most újra elővettem, és nem is olyan rossz. Az illata nagyon kellemes, a fedése közepes, de nincsenek különösebb bőrhibáim. Nehezen szárad, az elején picit ragacsosnak érzem, de utána semmi gond nincs vele. Nyx mattító primerrel használom, igy nagyon tartós és egyáltalán nem fénylik tőle a bőröm, pedig nagyon sok alapozótól nap végén a homlokom olyan, mint egy diszkógömb.

NYX Total Control Drop Foundation

NYX Total Control Drop Foundation
2019. január 5.

Sajnos nagyon sötét színt sikerült kiválasztanom, illetve az üzletben dolgozó leányzó szerint az volt számomra a tökéletes szín..na de természetesen nem ezért a 2 csillag, néhányszor használtam nyáron, nekem borzaztóan fényes volt tőle a bőrőm, illetve a nap végére csomókba állt össze. Az állaga jó, nagyon szépen fel lehet vinni, viszont ez csak pár órát marad így. Erősebb bőrhibákat nem fed el.

NYX Eyebrow Powder Pencil

NYX Eyebrow Powder Pencil
2019. január 5.

Nemrég vettem, de eddig imádom! Nagyon jó puha a hegye, ezért kicsit félek, hogy hamar elfogy, viszont nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósságával teljesen elégedett vagyok és végre megtaláltam a tökéletes színt a szőke hajamhoz. :)