HNReni

Regisztráció dátuma: 2018. június 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

Update:
Azóta sem találtam jobbat nála, nagyon jók az összetevői. A legtöbb púderrel az a bajom, hogy pattanásaim lesznek tőle, de szerencsére ez pont az ellen jó, a szalicil miatt.
Nem okozott irritációt sem. Ha jobb állapotban van a bőröm nem használok korrektort sem csak ez teszem az alapozó fölé és kész.
Ja igen eddig három alapozóval használtam ( Oriflame everlasting, Maybelline Fit Me, Yves-Rocher super mat) mindegyik nagyon sokáig tart tőle és az utolsó kettő nap végén is teljesen matt marad.
2018.07.11.:
Könnyű érzés a bőrön, a fedése közepes. Korrektorral és alapozóval együtt használom. Elégedett vagyok vele, szépen mattít. Szerintem újra veszem ha elfogy.

Yves Rocher Super Mat Zéro Défaut Alapozó

Yves Rocher Super Mat Zéro Défaut Alapozó
2019. január 23.

Könnyű állagú alapozó, de nem túl folyékony, picit krémesebb az állaga. Én smink szivaccsal szoktam felvinni. A fedése közepes, tehát szem alatti karikákra, pattanás utáni nyomokra kell korrektor mellé. Egy kicsit tovább tart az eldolgozása, mint más szintén közepes fedésű alapozóké. Viszont tényleg matt lesz a végeredmény. Könnyű érzés a nap folyamán, mintha semmi sem lenne az arcomon. Tartóssága közepes. Púder a fixálás miatt tényleg kell fölé, mert különben eléggé kopik a nap folyamán. Pattanás képződést eddig nem tapasztaltam, pedig az én bőröm hajlamos rá.
A legfontosabb: anélkül ad matt finish-t, hogy szárítana.
Összességében saját árkategóriájában az egyik legjobb alapozó.

Dove Pure & Sensitive Szappan

Dove Pure & Sensitive Szappan
2019. január 23.

Nagyon jó az illata. Nem szárít. Én leginkább arc és smink ecset, smink szivacs tisztítására használom, mert nagyon jól tisztít. De tusolni is szoktam vele, amikor úgy érzem, hogy kell egy kis extra tisztaság. Jobban tisztít, mint egy átlag tusfürdő szerintem.