KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HNReni

Regisztráció dátuma: 2018. június 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. december 15.

Egyik barátnőm használta még anno gimiben, rajta nagyon tetszett, szerettem az illatát. Ezért gondoltam a régi idők emlékére beszerzek egyet ha már akkor ennyire tetszett. Sajnos magamon nekem túl édes, elég émelyítő ha a nyakamra fújom. Tartóssága közepes. Elhasználom, de újra nem veszem. Aki szereti a nagyon édes illatokat annak jó lehet, nekem túl tömény.

Oriflame Optimals Even Out Bőrtökéletesítő Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Optimals Even Out Bőrtökéletesítő Szemkörnyékápoló Krém
2018. december 5.

Nem hittem volna,de mégis csoda történt: a markáns sötétbarna karikákat a szemem alatt árnyalatokkal halványítja. Emellett nagyon jól hidratál és az apró ráncokat is halványabbá teszi. Kettőt kellett volna rendelnem.😁 Mindenképp újravevős💗

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm
2018. december 5.

Update 2: Megjelent ennek a szivacsnak az új verzíója, ami mintás, azt tapasztaltam vele kapcsolatban, hogy jóval keményebb és kevesebb vizet szív magába. A termék eloszlatása ugyan nem lett nehezebb emiatt, viszont a régi puhább sima magenta színű verzóval sokkal kényelmesebb volt dolgozni. Ez kicsit olyan mintha egy gumilabdával ütögetném az arcomat, de emiatt most nem fogok pontot levonni. A tartósságáról majd még updatelek, hogy mennyivel kezd el hamarabb tönremenni a rózsaszín verziónál.
Update: Sajnos nekem elég hamar elkezdett szétmállani a mosástól, így le kell vonnom egy csillagot.
Elég puha,de nem túlságosan. Bevizezve nem duzzad sokkal nagyobbra. Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Nem nyeli el a termékeket, viszont nagyon szépen egyenletesen adja le. Nagyon elégedett vagyok vele. Az első smink szivacsom mert eddig feleslegesnek tartottam, azt hittem túl sok terméket venne fel és így pazarlás szivacsot használni, de pont az ellenkezője bizonyosodott be. Abszolút 5 csillag.