KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night
2018. április 22.

A sötétkék tégelyes Garnier Miracle Sleeping Cream-hez hasonlító állaga van, vagy talán még "olyanabb": gumiszerű, eredeti formájára visszaugró, a tégelyből nehezen kiszedhető. Ezt nem szeretem, és akkor tudnám neki teljesen megbocsátani, ha a Garnier Miracle Sleeping Cream hatását hozná, de nem hozza. Ez egy elég testes, tartalmas krém (ami önmagában nem baj, mert én éjszakára inkább ezeket szeretem, nem a könnyű krémzseléket), csakhogy reggelre nem látom teljes mértékben azt a változást, amit szeretnék, és amit a Garnier-L'Oréal vonaltól már megszoktam. A vízhiányos húzódáson enyhített, de a kis piros "stresszfoltjaimat" nem mulasztotta el, sőt, amióta használom, két jól megtermett, fájdalmas pattanással is el kellett bánnom (egy az orrom tövében, egy az államon jött ki). Az illata kellemes, de nem annyira, mint a nappali változatáé, van benne valami savanykásság, ami a Laser x3-ban is volt. Még nem adtam fel teljesen, ezért tovább használom, főleg, mert a nappali változata bevált, de egyelőre három csillagnál többre nem tudom értékelni.

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream

L'Oreal Paris RevitaLift Cicacream
2018. április 22.

Pár hónapnyi kitérő után visszatértem az én kedves L'Oréal krémjeimhez, és mivel már korábban kinéztem a frissen debütáló Revitalift Cica termékcsaládot, ezzel folytattam a kapcsolatunkat. Bár illatanyag-mentesnek van írva, nem szagtalan, hanem kellemes, "krémillatú" krém, az állaga közepesen testes, érezhetően tartalmas, de azért könnyen kenhető, nem zsíros és könnyen be is szívódik, rendesen lehet rá sminkelni. A tubusos kiszerelést higiénikusnak tartom, a kis csőröcske miatt pedig pontosan adagolható, egyetlen hátránya, hogy a karcsú tubus mindig eldől a fürdőszobapolcon.

Egy hét használat után nálam bevált (az én bőrömre a L'Oréal amúgy is mindig jó), a legnagyobb ígéreteit viszont szerintem inkább hosszabb távon fogja beváltani.

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő
2018. április 22.

Tetszik ez az arctisztító kendő. Először is: az illata nagyon finom, tiszta, friss teaillat. De a legnagyobb előnye nem ez, hanem hogy mindent, de mindent leszed az arcomról, még a szempilláim tövéből is, erőteljes dörzsölés nélkül! Igaz, a tökéletes eredményhez nekem két kendő kell, de ezt nem bánom, mert volt olyan kendőm, amiből tíz sem lett volna elég. Valóban nincs utána zsíros filmréteg, de egy langyos vizes vattakoronggal azért még át szoktam törölni az arcomat utána, és így tökéletes a végeredmény. Talán annyi a hátránya, hogy mivel vékony, nehéz simítani az arcomon (folyton felpöndörödik), így talán jobb lett volna kicsit vastagabbra vagy érdesebb felületűre gyártani. De ettől függetlenül nekem bevált.