KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem

Hawaiian Tropic Sensitive Skin Face Naptej SPF50

Hawaiian Tropic Sensitive Skin Face Naptej SPF50
2018. július 5.

Hetek óta keresem a tökéletes nyári napvédő arckrémemet, ami azért húzódik ilyen sokáig, mert az igényeimnek nem könnyű megfelelni. Kell nekem extra magas szintű védelem, nem zsíros, de azért ápoló textúra, nem fénylő felület, nem zavaró illat, legyen érzékeny bőrre is jó, ne legyek tőle tiszta ragya, de sminkelni is lehessen rá... szóval ilyesmik. Már szabályos Excel táblával mászkálok, erre ez meg csak úgy szembejön velem a DM-ben. Leveszem, visszateszem... leveszem, visszateszem... leveszem, megveszem! És szeretem! Nem csípi a szemem sem! Excel tábla kuka, megvan, amit kerestem.

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night

L'Oreal Paris Revitalift Cica Cream Night
2018. május 20.

Április 22.
A sötétkék tégelyes Garnier Miracle Sleeping Cream-hez hasonlító állaga van, vagy talán még "olyanabb": gumiszerű, eredeti formájára visszaugró, a tégelyből nehezen kiszedhető. Ezt nem szeretem, és akkor tudnám neki teljesen megbocsátani, ha a Garnier Miracle Sleeping Cream hatását hozná, de nem hozza. Ez egy elég testes, tartalmas krém (ami önmagában nem baj, mert én éjszakára inkább ezeket szeretem, nem a könnyű krémzseléket), csakhogy reggelre nem látom teljes mértékben azt a változást, amit szeretnék, és amit a Garnier-L'Oréal vonaltól már megszoktam. A vízhiányos húzódáson enyhített, de a kis piros "stresszfoltjaimat" nem mulasztotta el, sőt, amióta használom, két jól megtermett, fájdalmas pattanással is el kellett bánnom (egy az orrom tövében, egy az államon jött ki). Az illata kellemes, de nem annyira, mint a nappali változatáé, van benne valami savanykásság, ami a Laser x3-ban is volt. Még nem adtam fel teljesen, ezért tovább használom, főleg, mert a nappali változata bevált, de egyelőre három csillagnál többre nem tudom értékelni.

Május 20.
Na, eltelt egy hónap, és sajnálom, de nem vált be. Megszokhatatlan ez a gumiszerű állag, a pattanások meg csak jönnek, a bőröm nem szereti, nem is érzem jól magam benne. Megy a kukába, még mielőtt valami komoly bajt csinál.

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2018. május 20.

Ahogy megindul a fűtési szezon, megkezdődik a száraz bőr miatti szenvedésem, és ez tart egészen a fűtési szezon végéig. Utána mintha elvágták volna, de addig... a lábszáramon a bőr annyira száraz, hogy fájdalmasan hámlik, egyes helyeken atópiás dermatitisz is kínoz. Ezt a testápolót pozitív vélemények és blogbejegyzések hatására vettem, és a gyermekemmel együtt használtuk egész télen. Igazi gyógyító, enyhülést hozó szer, cserébe még azt is megbocsátom neki, hogy nehezen szívódik be. Bár egy idő után arra jöttem rá, hogy nem jól csinálom: ha kenegetem, várva, hogy beszívódjon, akkor órákig is maszatolhatom a fehér csíkokat, de ha felkenés után békén hagyom, akkor nagyjából 5 perc után már semmi nyoma és fel tudok öltözni. Nagyon megszerettem, nekem sokat segített, ezért ha lehetne, hat csillagot is adnék köszönetképpen.