KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 16 eladás
Megnézem

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. december 2.

Ezzel az illattal napokig nem tudtam mit kezdeni. Éreztem, hogy megfog és nem ereszt, mégsem tudtam elképzelni magam benne, semmilyen szituációban, semmilyen öltözékhez. Amikor megszagoltam, mindig olyan érzésem támadt, hogy úgy odabújnék hozzá; de akkor meg miért nem tudom elképzelni magamon?? Napokig játszottuk ezt a macska-egér játékot, mire rájöttem, hogy azért, mert ez számomra férfiillat! Hát ezért tart fogva, ezért akarom ölelni... és ezért vagyok képtelen viselni.

Avon Mark Arcpirosító Púder

Avon Mark Arcpirosító Púder
2018. szeptember 6.

A Cheeky Melba és a Desert Rose árnyalatokat vettem meg. A katalógus nem tudja hűen visszaadni ezeknek a különleges árnyalatoknak a szépségét! Mindkettő elegáns, visszafogottan csillogó, abszolút nem közönséges, de jól pigmentált, ecsettel gyönyörűen felvihető, nem porzik túlzottan. Ez most nagyon jól sikerült termék lett.

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Krém

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Krém
2018. augusztus 25.

Erősen vízhiányos bőrrel küzdök télen-nyáron. Télre már megtaláltam az igazit a L'Occitane Shea vajas ultra rich arckrémben, de az nyárra kicsit sok, ezért az elsők között csaptam le az Aqua Reotier ultra hidratáló krémre, amikor megjelent. Rendkívül kellemes érzés viselni. Finom illata van, hatása enyhet adó, mégis frissítő, valóban enyhíti a bőr szomjúságát. Sminkalapnak is kitűnő. Ideális nyári arcápoló, nagyon szeretem. Anyukámnak is vettem, ő az illatát nem annyira kedveli, de azt elismerte, hogy a száraz, vízhiányos, folyton húzódó bőrére nagyon jó választás volt.