KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 14 eladás
Megnézem

Avon Mark Arcpirosító Púder

Avon Mark Arcpirosító Púder
2018. szeptember 6.

A Cheeky Melba és a Desert Rose árnyalatokat vettem meg. A katalógus nem tudja hűen visszaadni ezeknek a különleges árnyalatoknak a szépségét! Mindkettő elegáns, visszafogottan csillogó, abszolút nem közönséges, de jól pigmentált, ecsettel gyönyörűen felvihető, nem porzik túlzottan. Ez most nagyon jól sikerült termék lett.

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Krém

L'Occitane Aqua Reotier Ultra Hidratáló Krém
2018. augusztus 25.

Erősen vízhiányos bőrrel küzdök télen-nyáron. Télre már megtaláltam az igazit a L'Occitane Shea vajas ultra rich arckrémben, de az nyárra kicsit sok, ezért az elsők között csaptam le az Aqua Reotier ultra hidratáló krémre, amikor megjelent. Rendkívül kellemes érzés viselni. Finom illata van, hatása enyhet adó, mégis frissítő, valóban enyhíti a bőr szomjúságát. Sminkalapnak is kitűnő. Ideális nyári arcápoló, nagyon szeretem. Anyukámnak is vettem, ő az illatát nem annyira kedveli, de azt elismerte, hogy a száraz, vízhiányos, folyton húzódó bőrére nagyon jó választás volt.

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém
2018. augusztus 25.

Kipróbáltam ennek a krémnek a light változatát, jó volt, de úgy éreztem, hogy télre többet is elbírna a bőröm. Amúgy is száraz, vízhiányos, feszül, pirosodik, minden bajom van vele. Kicsit megijedtem, amikor az üzletben megmutatták az ultra rich változatot, olyan sűrű volt, mint a vaj. Mégis, valahogy éreztem, hogy mi összetartozunk, az ember megérzi az ilyet, és nemcsak a pasiknál...

Egy egész téli szezont felölelő használat után már tudtam, hogy nem tévedtem. Az utóbbi évek legjobb őszi-téli arckrémje számomra. Sűrűsége ellenére is selymes, finom textúrájú krém, amit nagyon könnyű felvinni. Egyszerűen minden fenti problémámat orvosolja, és ha még eleget is alszom, teljesen olyan az arcbőröm, mintha átment volna rajta a Photoshop. E mellett szemápoló krémet sem használok, ezt kenem a szemkörnyékemre is, és tökéletes. Megszűnt minden fájdalmas, száraz húzódás, amit azelőtt éreztem. Alig várom, hogy újra beköszöntsön az ősz!