KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Honeyhair

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist
2018. január 15.

A munkahelyemen a minap kimentem a mosdóba, és egy hihetetlenül kellemes illat lengte be a helyiséget. Annyira megfogott, hogy napokig kerestem a tettest, mígnem az egyik kolléganőm bevallotta, hogy ő volt, a bűntársa pedig a The Body Shop Pink Grapefruit testpermet. Érdekes, hogy amikor én megéreztem, nem volt már kifejezetten grapefruit-illatú, és ez a késői kiteljesedés a mai napig jobban tetszik, mint az illat eleje. És hiába tipikus nyári illat, nekem így télen is tetszik, üdesége, szellőssége kifejezetten jólesik a sok nehéz, édes téli parfüm között. Ja, még nem meséltem a sztori végét: a kolléganőm közölte, hogy mivel neki kettő van, nekem ajándékozza az egyiket! :-)))) Love at the first smell!

L'Occitane Ultragazdag Arckrém

L'Occitane Ultragazdag Arckrém
2017. november 26.

Kipróbáltam ennek a krémnek a light változatát, jó volt, de úgy éreztem, hogy télre többet is elbírna a bőröm. Amúgy is száraz, vízhiányos, feszül, pirosodik, minden bajom van vele. Kicsit megijedtem, amikor az üzletben megmutatták az ultra rich változatot, olyan sűrű volt, mint a vaj. Mégis, valahogy éreztem, hogy mi összetartozunk, az ember megérzi az ilyet, és nemcsak a pasiknál...

Most, pár hetes használat után már teljesen biztos, hogy nem tévedtem. Az utóbbi évek legjobb arckrémje számomra. Sűrűsége ellenére is selymes, finom textúrájú krém, amit nagyon könnyű felvinni. Egyszerűen minden fenti problémámat orvosolja, és ha még eleget is alszom, teljesen olyan az arcbőröm, mintha átment volna rajta a Photoshop. Jelenleg szemápoló krémet sem használok, ezt kenem a szemkörnyékemre is, és tökéletes. Megszűnt minden fájdalmas, száraz húzódás, amit azelőtt éreztem.

Nem ünneprontásként, de először egy icipici vezérhangya mégiscsak elindult bennem a termék árát illetően. A krém 25 % sheavajat tartalmaz, amely az 50 ml-es kiszerelésben 12,5 ml-t jelent. Ha a pici, 10 ml-es tégelyes tiszta sheavaj kiskereskedelmi árát nézem, akkor ennek a 12,5 ml-nek az ára max. 1500 Ft. A krém majdnem 10 000 Ft volt. Mi került akkor plusz 8500 Ft-ba, amikor a fő, és legdrágább hatóanyag pont a sheavaj? Jó, nyilván a gyártási költségek, a cég és az üzlethálózat fenntartása, a humánerőforrás költségei és a marketing. Az aggályaim igazából akkor oszlottak el teljesen, amikor ráeszméltem, hogy ez a krém nemcsak hogy kiváló, de kiadós is, egy 50 ml-es tégely szerintem a tél felére elég lesz. Így pedig már tényleg nem drága, főleg, mivel a szemápolót is kiváltja. Ha belegondolok, hogy mennyi pénzt szórtam el túlhájpolt cuccokra, még most sem akarom elhinni, hogy ez az "egyszerű" termék mindet le fogja körözni.

Wartner Szemölcseltávolító Stift

Wartner Szemölcseltávolító Stift
2017. november 8.

Iskolás gyermekem lábujjának alsó, talajjal érintkező felszínén alakult ki egy érdes felületű szemölcs, és ezt a szert választottam a kezeléséhez. A használati utasítást maximálisan betartva alkalmaztam, négy napon át, naponta kétszer, csak a szemölcsre kenve, a környező bőrt krémezve. A gyermekemnek nem fájt, nem csípett, és kb. 15 perc hatóidő után mindig leragasztottam a lábujját, hogy a maradék járás közben se törlődjön le. Így, máson alkalmazva egyszerű volt a használata, mert jól hozzáfértem a területhez, és a gél állag miatt a szer a helyén maradt, nem folyt le; de saját lábon már nyilván problémásabb lett volna a használata.

A négynapos időtartam során a szemölcs furcsa, de továbbra is fájdalommentes szín- és alakváltozásokon ment keresztül, majd egyszer csak az elszíneződött, elhalt, megkeményedett bőrdarab leesett, és alatta teljesen tiszta, új bőr jelent meg. Ennek már négy hónapja, és a szemölcs nem nőtt vissza, a bőr azóta is sima és ép, a kezelést nem kellett megismételni. Én csak ámulok és bámulok, az elégedettségem maximális. Eddig nem mertem örvendezni, de azt hiszem, ennyi idő után már lehet. Tényleg nem hittem volna, hogy létezik valami, ami olyan hatékony, hogy el lehet kerülni a bőrgyógyászati eltávolítást.