KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

icipiciencsilany

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2015. július 1.

Ilyet még nem sok szempillaspirálra mondtam, de ez borzalmas szerintem. Vagy csak én fogtam ki rosszat, nem tudom. Lehetetlen a keféjéről normálisan lehúzni a festéket, hogy ne tapassza össze teljesen a szempilláimat, az pedig elég nagy pazarlásnak érzem, hogy minden alkalommal zsebkendővel próbáljam leszedegetni róla a felesleget - hatalmas pazarlás. Egyébként tényleg szép fekete színe van - és itt minden jót el is mondtam róla. Ennyit szempillaspirálra soha többet nem adok ki, mert ezt egy 800 Ft-os spirál is tudja. Nekem csalódás

Nuxellence Eclat Bőrfiatalító és Ragyogásfokozó Anti-aging Fluid

Nuxellence Eclat Bőrfiatalító és Ragyogásfokozó Anti-aging Fluid
2015. július 1.

Én vagyok az egyik szerencsés, aki tesztelheti a krémet, amit ezúton is szeretnék megköszönni a Krémmánia csapatának :) Tegnap érkezett, így egyelőre csak első benyomásokról tudok beszámolni, később jövök majd a hosszabb távú tapasztalataimmal is. Maga a csomagolása nekem nagyon tetszik, elegáns, könnyű a terméket adagolni. Magának a szérumnak kicsit erős illata van, ami felkenéskor egy cseppet zavaró, de aztán szerencsére elillan gyorsan. Nagyon kellemes érzés az arcomon, nem zsírosít, kb. 10 perc alatt be is szívta a bőröm teljesen. Bár azt írják, kombinált-zsíros bőrűek önmagában is használhatják, én jobbnak éreztem még egy kicsit a szokásos hidratálókrémemből is magamra kenni. Összességében szép volt reggel az arcom, nem hámlott vagy húzódott sehol, de nem is volt túl zsíros, olyan szép, normális volt :) A hosszú távú hatásaira kíváncsi vagyok, de egyelőre nagyon szívesen használom. Egyelőre egy 4-es, mert az azonnali hatása nem annyira látványos, később majd látom, megérdemli-e az 5 csillagot.

The Body Shop Honey Bronze Highlighting Dome

The Body Shop Honey Bronze Highlighting Dome
2015. június 21.

Nekem a 03-as árnyalat van meg, nagyon szép, szolid színe van. Éppen annyira pigmentált csak, hogy természetesnek hasson, nem nagyon lehet elrontani vele a sminket. Ha kicsit többet visz fel az ember, könnyen el lehet satírozni a széleket. A csillámok is nagyon szépek benne, jól mutat a napbarnított bőrön. Nekem az illata is kifejezetten tetszik, miután magamra kenem egy ideig még érzem. Nekem nem okozott eddig semmiféle irritációt, vagy pattanást. Most rendeltem meg a 01-es árnyalatot is. 5*

1 ÖSSZETEVŐ