KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ildee35

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère
2017. június 30.

A Guerlain ház La Petite sorozatának nagyjából mindegyik darabját szeretem (kiemelkedően a Couture változatot)! Természetes volt, hogy rohanok Őt is kipróbálni. Első fújásra tetszett, azután meg nem tetszett...kicsit magam is elbizonytalanodtam, hogy miért oszt meg engem ez az illat ennyire. (Még mindig ezen gondolkodom...de ez szerintem hosszú lesz, így nem untatnék senkit...inkább leírom a tapasztalatom az illattal!)
Elsőre bőr illat, de nagyon, engem már- már irritált is...kell szerintem neki kb 10 perc, hogy elkezdjen szépen "zenélni" és ekkor lett számomra igazán szerethető! Azonban jött az a jól ismert érzés is, hogy ezt már illatoltam valahol...és igen az eredeti anyaillat szerintem megszollalásig ugyanez (legalábbis rajtam). Na persze nem von le ez sokat a maga szépségéből, de megvallom őszintén, többre számítottam! Ettől függetlenül szeretem az illatot magát, mint ahogyan a nővérkéit is, csak engem nem öntött el az a fene nagy WOW érzés. Summa summarum: aki szereti az anyaillatot, az őt is szeretni fogja; tartós és kellemes illat, nem tolakszik, nem hivalkodik csak jön veled és jól érzed magad vele :)

Guerlain La Petite Robe Noire Couture

Guerlain La Petite Robe Noire Couture
2016. augusztus 8.

Gyönyörű illat! Én úgy gondolom, hogy minden évszakos és minden alkalmas illat...nem túl édes, nem túl fanyar, az összetevők tökéletes egyensúlyban vannak: alapvetően a cseresznye dominál , de ezt körbeölelik a finom virágok. Nem átlagos, és jól felismerhető illat! Sok parfümöm közül érte nyúlok a legtöbbször...egyszerűen még a nap is kisüt, ha magamon érzem ezt a finom illatot!

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2016. július 13.

Tény: hogy nem érzed a papírra fújva; és tény: hogy a ruhán sem feltétlenül...na de a bőrön már más a helyzet. Kicsit elfogult vagyok, ugyanis a hasonló kategóriájú parfümök között nálam egy favorit van: JHG Not a perfume; Ő a nr. 1.! De ez sem rossz! Azt hiszem, he nem ismerném JHG Not a perfume-ét, akkor Ő lenne a befutó..., de így csak 2 helyezett.Illata finom pézsmás, ámbrás...nem is tudom, amolyan "de ismerős valahonnan" illat, és tényleg olyan, mintha a bőrödnek lenne egy egészenn különleges kipárolgása.
És az ára egy kicsit húzós, így mindenképpen javasolt a többszöri próba bőrön vétel előtt!!!

1 MÁRKA