KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ildie

Frozen beauty from far away
Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Frozen beauty from far away
Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme L'absolu Nu

Lancôme L'absolu Nu
2017. április 17.

Nagy hibátkövettem el, mert tavaly, vagy tavaly elött, de nem régebben, amikor ezt akciósan megvettem nem voltam elég körültekintő és nem néztem meg a batch kódot és egy már akkor bőven lejárt vettem meg. Hát ezért volt az annyira olcsó, hogy a Lancome ellenérzésemmel szemben is győzött.
2010 novemberi bakker.

Sem állagra, sem szagra nincs baja, de hát akkor is 6,5 éves grrr

Egyébként maga a cucc szerintem nem éri meg a közel 10 000 forintot. Sőt a csodás mágnessel cuccanósan bekattanó tokján kívűl egy olyan átlagosan jó rúzs.
Engem nem szárított, nem kopott gyorsan, amikor tette, akkor azt illendően és diszkréten.

Fele ennyiért és nem lejárva simán 5 csillag lenne.

NARS Sheer Glow Alapozó

NARS Sheer Glow Alapozó
2017. április 15.

Eddig a Siberia színnel próbálkoztam, de olyan sárga, hog a farsangi kínai jelmezhez használhatnám, semmi másra.

Color Siberia - light w/ neutral balance of pink & yellow undertones

Aki nem sárga egy az egyben annak nem ajánlom.

A fedése nem egy komoly dolog, nem is bánnám, de olyan túl semmilyen 15 000 forintért.
Nem láttam magam szépnek, (a színtől eltekintve sem)

Még a Mont Blanc nak azért adok egy tesztelésnyi esélyt de csak mert közel van a Sephora és ingyen van a teszter, máskülönben felejtős. Csak azért hogy legyen egy Nars cuccom ez nem ér annyit :(

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick
2017. március 16.

Tökéletesen elégedett vagyok, ami elég ritka.
Ahogy elöttem is írta a leányzó nem száraz meg teljsen, nem darabosodik vagy morzsáódik, nekem kis diszkrét kopással a munkanapomat kibírja.
Én inkább valami krémes kötöjel folyékony rúzs nevet adnék neki, azért a folyékony ennél folyékonyabb.

5 csillag nincs vita benne.

Viszont mivel a sima OFRA rúzs nincs feltöltve itt megjegyezném, hogy azokban semmi erő, semmi élet nincs, olyan kis színezett ajakápoló szerűség ami az árához képest nem megengedhető.