KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ildie

12075 pont

Frozen beauty from far away
Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

12075 pont

Frozen beauty from far away
Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick

Ofra Long Lasting Liquid Lipstick
2017. március 16.

Tökéletesen elégedett vagyok, ami elég ritka.
Ahogy elöttem is írta a leányzó nem száraz meg teljsen, nem darabosodik vagy morzsáódik, nekem kis diszkrét kopással a munkanapomat kibírja.
Én inkább valami krémes kötöjel folyékony rúzs nevet adnék neki, azért a folyékony ennél folyékonyabb.

5 csillag nincs vita benne.

Viszont mivel a sima OFRA rúzs nincs feltöltve itt megjegyezném, hogy azokban semmi erő, semmi élet nincs, olyan kis színezett ajakápoló szerűség ami az árához képest nem megengedhető.

Urban Decay All Nighter Waterproof Longwear Liquid Foundation

Urban Decay All Nighter Waterproof Longwear Liquid Foundation
2017. március 16.

Két hónap próbálkozása után visszavittem még úgy is, hogy a 20%-os hétvégén vettem meg.

A 0,5-ös szín tökéletes a Naked Skin szériából, ami a legvilágosabb így ebből is azt választottam. Nos az All Nighter az első pillanatokban egy hullafehér szellemmé tett, majd oxidálódott és sötétebb lett, mint én. Nem jó móka.

A finishe lisztes púder nélkül is, akérmilyen primert vagy sminkfixálót használtam, nem segített ( aszilikonbomba primer egy kicsit igen, de nem eleget)
Zsíros de vízhiányos bőrön.

A tartóssága oké, mondjuk erős a fedése viszont az orrfújást nem bírja így aztán az orromnál nagyon gyorsan látszott a hatalmas különbség.

A 2. csillag kb a csomagolásnak szól, a pumpa okés, és ez a legmentes tartály egy igen jó ötet, remélem követik majd mások is.

Nekem ez egy hatalmas csalódás volt, az a szerencse, hogy a Sephorába mindent vissza lehet vinni.

Make Up For Ever Full Cover Extreme Camouflage Cream

Make Up For Ever Full Cover Extreme Camouflage Cream
2017. február 22.

Mindent elfed, de mindent és ezt egész napon át teszi.
Nálam szárító hatást vagy csak túl művi hatást nem mutatott.
Nem folyékony, precizen adagolható és higiénikus a kiszerelése.
Minden fronton 5 csillag.