KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

imcsi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2017. augusztus 22.

Két 1 grammos mintát kaptam a gyógyszertárban. Egy hete használom, és annak az 1 grammnak még mindig megvan a nagy része, nagyon lassan fogy. Lefekvés előtt 1-2 órával szoktam felkenni, mert amúgy rögtön elkenődne a párnán. Jó az állaga, keveset kell belőle használni, és tényleg nagyon hatásos. Nekem csak apró pattanásaim szoktak lenni, nem azok a nagy gennyesek, így én nem tapasztaltam a "pattanás érlelő" hatását, amiről többen írtatok. Nekem csak megszüntette a pirosságot, a pattanások pedig pár nap alatt visszahúzódtak. A két 1 grammos minta csomó ideig elég lesz, de utána biztos megveszem!

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2017. augusztus 22.

Egy hete használom. Nem mondom, hogy rossz, de azért lehetne jobb, főleg ilyen kis mennyiség ennyi pénzért. A mattító hatása az orromon, az orcáimon és az államon jól látható, a homlokom viszont majdnem ugyanannyira kifényesedik, mint eddig. A pórusaimat nem igazán húzza össze, de egy kis különbséget azért látok. Ennek ellenére kellemes, hamvas érzete van az arcon és javít az arcképen. Ha elfogy nem fogom rögtön újra venni, majd kísérletezek más krémekkel is.

Cleanance Gel Nettoyant

Cleanance Gel Nettoyant
2017. augusztus 21.

Én szerettem, amikor használtam. A bőröm kombinált, pár kisebb pattanás mindig előjön rajta, de nem túl sok, azokat sikerült neki csökkenteni. Használata után a bőröm tisztább, simább lett. Állagra is jobban szeretem, mint más márkák hasonló termékeit, mert elég sűrű, csak egy kicsit kell belőle használni és nagyon sokáig elég. (Most egy másik márkának a habzó tisztítója van meg, az sokkal folyósabb, kevésbé habzik és hamarabb fogy ugyanannyi pénzért.)

1 MÁRKA