KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Irisz120

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2016. szeptember 10.

Nem nagyon szeretem, nekem mindig összetapasztja a szempilláimat, de szépen hosszabbít. Összességében 3*

Update: Najó, fel kell hogy pontozzam. Nem olyan rossz ez, mint amilyennek beállítottam. Igaz, hogy túl sok festéket vesz fel, de ha fogunk egy zsepit és "leitatjuk" róla a felesleges festéket, akkor szép eredményt érhetünk el vele. Nemcsak hosszabbít, hanem egy kicsit dúsít is. Összességében egészen megszerettem, tőlem egy erős 4-est kap :)

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2016. szeptember 10.

Szeretem, igaz hogy fedése nincs nagyon, de valahogy mégis szebbé teszi a bőrképemet. Én csak az arcom nem zsíros részeire használom, de szerintem a T- vonalban sem fényesedne át púderrel

Update: Nem tudtam elhasználni az egészet, a kukában végezte. A legnagyobb bajom az volt vele, hogy kukacosodott, ha napközben megérintettem az arcomat lemorzsolódott róla. Fogalmam sincs, hogy az elején miért tetszett annyira, ennél még a Garnier olajmentes bb-je is sokkal jobb.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2016. szeptember 5.

Huuuhh, hát nem is tudom. Először is a világosabb árnyalat nagyon sötét és sárgás színű, bár most, hogy kicsit lebarnultam a nyáron jobban tudom már használni, de még így sem olyan jó. A másik meg az, hogy a harmadik összetevője a denaturált alkohol, ami miatt kiemeli a szárazabb részeket és még jobban kiszárítja az arcbőrt. Egyébkét a fedésével nincs baj és ecsettel is könnyen el lehet dolgozni. A szín és az alkohol miatt 3*