KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Izar

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza
2018. június 26.

Nem vagyok egy nagy szemceruza fogyasztó, de ezt az egyet nagyon szeretem.
Szép színei vannak (a 06 Taupe of the Top a kedvencem, hasonlót máshol még nem találtam), és nagyon puha, könnyen kenhető, tehát egyrészt nem húzza a szemhéjam bőrét, másrészt nincs az az érzésem, hogy mindjárt kiszúrom vele a szemem.
Amikor a helyére kerül és "megköt", akkor viszont nagyon tartós, Bioderma Sensibio H2O micellás vízzel is alig bírom leszedni. Mondjuk ezt nem bánom, mert így napközben nem nézek ki úgy, mint egy pandamaci.
Nekem bevált és nem kísérletezek mással, bővel elég színből lehet választani.

Phi Hidratália Prémium Kézkrém

Phi Hidratália Prémium Kézkrém
2018. június 14.

Ez volt az egyik első Phi termékem.
A trükkje szerintem a legtöbb ilyen terméknek az, hogy frissen mosott, még nedves kézre kell kenni, ekkor nem lesz olyan sűrű és zsíros, hanem a beszívja a vizet és eszméletlenül puhít.
Én még soha nem találkoztam olyan kézkrémmel, ami száraz bőrre kenve kellemes lenne, ha meg igen, akkor az olyan folyós és gyengus, hogy semmire nem megyek vele. A kulcs a nedves bőr! :)

Én így használom és már elsőre gyönyörűen rendbe rakta ez is a körömágybőrömet (meg a Cafe Latte testápoló is).

Így nyáron kicsit sok, de télen nagyon jól fog jönni.

Phi B1. Hajápoló Balzsam

Phi B1. Hajápoló Balzsam
2018. június 14.

Kezdjük azzal, hogy szerelmes vagyok az illatába. Nem biztos, de mintha ugyanaz lenne, mint a Balerina dezodorjuké: egy finom, diszkrét, elegáns virágillat, ami önmagában parfümként is megállná nálam a helyét.

A sampont nem tudom használni, amíg le nem nő a festett rész, de ez nagyon jól esett a hajamnak. Szépen ápolta, abszolút jól kifésülhetővé tette, és én nem éreztem úgy, hogy rengeteget kéne ehhez elhasználnom.

Eddig tetszik, remélem, hosszú távon is beválik majd.

4 ÖSSZETEVŐ