Jdit04

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2015. április 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Hawaiian Tropic Silk Hydration Face SPF30

Hawaiian Tropic Silk Hydration Face SPF30
2018. szeptember 15.

Sem itthon, sem Ausztriában nem akadtam rá... már épp lemondtam volna róla, amikor nyaralás alatt megpillantottam. Végül tengerparton már nem, de hegyvidéken teszteltem, és kiállta a próbát. Nem pirult le az arcom, csak szépen barnult. Drágább árkategóriába tartozik, mint a márka többi terméke, de aki azokat szereti, ezt is fogja.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2018. augusztus 10.

Silk Hydration társát kerestem, de itthon csak ezt találtam meg a boltok polcain. Görögországban használtam és szinte tökéletesen bevált. Valószínűleg többször kellett volna kenegetni magunkat:) Az apró csillámok nem feltűnőek, mégis adnak neki egy kis pluszt. Az illata édeskés, szerintem nagyon kellemes. (A párom is simán használta, nem zavarta se a csillám, se az illat!)

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun
2018. augusztus 10.

Görögországban teszteltem élesben, miután első nap sikerült leégnem. Hűsít, villámgyorsan beszívódik, jól hidratál és nagyon finom illata van. Minden nap használtam (még most is) és megtette a hatását, ami piros volt az bebarnult. Az ára kicsit borsos, aki teheti, próbálja meg külföldről beszerezni, onnan egy kicsivel talán olcsóbban hozzá lehet jutni. (amazon, feelunique)