KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

jégvirág

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Alverde Softcreme

Alverde Softcreme
2016. február 1.

Nálam ez a krém nagyon leszerepelt. Anno épp szükségem volt egy jó testápolóra és hát az itteni jó vélemények hatására erre a kreációra esett a választásom. Nem vált be se testre, se arcra, de még kézre sem. A legrosszabbul nálam az arcomon teljesített (csak párszor használtam). Az arcom égett tőle, piros lett és még szárazabb. A testen használva már nem jelentkezett ilyenféle irritáció, viszont valami hihetetlen módon hámlóan szárazra kiszárította a bőrt. Kézkrémnek sem jó. Nagyon szárít!
Ami az állagát illeti: normál krém állag és viszonylag hamar beivódik. Az illata szerintem alkoholos és olyan műszójás. Néha vélek felfedezni - érezni egy enyhe púderes illatot is, de az alkohol, ill. a műszója "illat" így is dominál.
Eddig nagyon úgy tűnik, hogy számomra minden alverdés krém csak irritációt vagy szárazságot okoz (nem ez az első alverdés krémem). Azt hiszem jobb lesz, ha inkább kerülöm a márka krémjeit.

Babylove Mildes Shampoo

Babylove Mildes Shampoo
2014. május 18.

Én ezt már kezdem unni, hogy nekem semmilyen úgymond ''csodatermék'' nem válik be. Minthogy nem kimondottan rossz ez a sampon, de elégedett sem vagyok vele. Kezdem mégis a jó tulajdonságaival: szép összetevők, jól habzik, olajos pakolást is kihoz, nem szárítja ki jobban a hajvégeim, zsíros hajtövet se zsírosít tovább és jó áron is van. És most jönnek a rosszak, amelyek miatt eléggé afelé hajlok, hogy ne vegyem újra, tehát: viszket tőle a fejem - a legtöbb itteni vélemény szerint pedig épphogy ettől nem kéne tartanom; csípi a szemem, ha véletlenül egy kicsi is belemegy; az illata nem túl kellemes, de nem is tartós, viszont a gond inkább azzal van, hogy nem biztosít tiszta, friss hajérzetet; a fejbőrön mintha hagyna egy kellemetlen réteget, annak ellenére, hogy hosszas öblítést végzek (1x kipróbáltam tusolásra is, akkor is tapasztaltam, hogy nehéz lemosni) - lehetséges, hogy ez okozza a viszketést? Mindezek ellenére adok eme terméknek még esélyt, majd meglátom mi sül ki belőle. Van olyan érzésem, hogy a viszketés nem marad abba és jobb, ha máris nekilátok egy újabb szulfátmentes sampon kereséséhez.
U.I.: Egyébként ez a termék nem csak babáknak való, az enyémre rá van írva, hogy ideális felnőttek számára is, tehát miért is ne lehetnének a termékkel szemben elvárásaim?

Dermacol 2in1 Perfect Micelláris Tisztító Víz a Fiatal Arcbőrre

Dermacol 2in1 Perfect Micelláris Tisztító Víz a Fiatal Arcbőrre
2014. május 14.

A sminket és a szennyeződéseket elég jól és aránylag gyorsan leszedi. Szerintem túl illatos (szinte minden Dermacol termék erősen illatosított) és gyakran bele is megy a szemembe, akkor bizony csíp. Az arcon hagy egy réteget maga után, ami kissé ragacsos, de ez arcmosás után el is tűnik (számomra elképzelhetetlen, hogy ne mossak arcot sminklemosás után). Puha és tiszta bőrt eredményez, de az én bőröm igényli így is a krémezést. A flakon fején a nyílás egyébként nincs a legjobban megoldva, nagyon ömlik belőle a lötty, óvatosan kell vele bánni. Sőt, nekem még úgy is ereszt, ha rá van pattintva a teteje és nem álló helyzetben található. Ezt még a megvásárlása napján vettem észre, mert kicsit kifolyt a táskámban (zárva volt végig a teteje), tehát utazáshoz nem a legideálisabb. Mindezek ellenére jó, azaz 3-as terméknek tartom (az összetevők is egész jók - bár lehetne illatmentes és az ára se rossz).