KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jillian

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. augusztus 22.

Mostanában kezdem megszeretni a Chloe illatokat, de ez valahogy továbbra sem lett nyerő, mivel az összhatás engem leginkább egy kifinomult táska illatára emlékeztet. (Rajtam a virágos jegyek sajnos nem jönnek elő, pedig máskor inkább azok szoktak dominálni.)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. augusztus 22.

Csodaszépek a színek, és valóban feldobják a megjelenést. Nekem a Russian Redhez, Divához, Velvet Teddyhez és a Mehrhez volt szerencsém. Sajnos most már odáig jutottam, hogy kénytelen vagyok tőlük megválni, mert valami brutál módon szárítanak, ráadásul az ajkaim is enyhén bedagadnak tőle. Elképzelhető, hogy csak rám van ilyen hatással, (pedig radíroztam, hidratáltam előtte) és nagyon sajnálom, hogy rajtam ennyire nem működnek, pedig az árnyalatok tényleg csodaszépek. :(

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 22.

Az utóbbi időben a Dove körtés dezodor nagy kedvencem volt, de ezentúl valószínű, hogy elcsábulok. A kis kiszerelés nagyon praktikus, egy női táskában is könnyen elfér és utazásra is szuper, ráadásul ugyanannyi hatóanyagot tartalmaz, mint a nagyobb testvérei. Emellett nagy előnye, hogy a ruhákon sem hagy foltot, egész jól bírja, még a 3-as metró teszten is szépen teljesített.

1 MÁRKA