KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

jkrisztie2

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Brown Collection Nail Lacquer

Catrice Brown Collection Nail Lacquer
2017. október 17.

01-es Fashion Addicted került online kosaramba Glamour napokon, milyen jól tettem hogy őt választottam! Szépséges mély étcsokibarna szín icipici arany csillámokkal, ebben az őszi napsütésben meseszép! Csak néztem, nézegettem a körmeimet a hatalmas fák alatt sétálgatva, nem tudtam betelni a lávánnyal. Imádom az őszt! 🍁🍁🍁☀☀☀

Essence Francia Manikűr Tökéletesítő Körömlakk

Essence Francia Manikűr Tökéletesítő Körömlakk
2017. október 5.

01 let's be FRENCHs van meg. Két rétegben finom francia fehér árnyalata van enyhe szivárványos csillogással. Gyönyörű ápolt körmöket ad, én "színmentes napokon" használom. Mindig ilyen körmökre vágytam! Ez a lakkocska egyszerűen mesés! A másik fajta beautifying lakk is megvan, de ez a perfecting annál sokkal de sokkal szebb. Nagyon gyorsan megszárad, 4-5 napig tart. De ez már csak hab a tortán. 💜

10.05. Kifutó termék, 349 Ft-ért árulják, vigyétek!!

Alverde Peeling Freude mit Bachblüten

Alverde Peeling Freude mit Bachblüten
2017. szeptember 28.

A szokásos sárgabarackos radíromat kerestem, de csak ezt találtam a polcokon. Sajnos egyáltalán nem olyan mint a régebbi verzió volt, illata, állaga hatása is megváltozott. Sajnos. Ami a legjobban meglepett, alig van benne szemcse. Nagyon elkeseredtem, mert a kedvencem volt. Kereshetnek új arcradírt magamnak. Ötletek? ☺