KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

JMiko

Regisztráció dátuma: 2018. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Telviran

Telviran
2018. november 10.

En nem a kremrol szeretnek beszelni, hanem a tablettarol. A tabletta veny koteles viszont felevente kell kuraszeruen szedni (ez kb napi 3 bogyo, asszem 6 napig tart mire elfogy egy doboz) es akkor fel evig nem jo elo a herpesz. A tabletta ugyanugy aciklovirt tartalmaz, mint a krem de nekem 10000x jobban bevalt! Szoval en mindenkinek ajanlom, mar tobb mint egy eve nem volt herpeszem, annak ellenere h elotte 2-3 havonta is elobukkant.

Zovirax Ajakherpesz Krém

Zovirax Ajakherpesz Krém
2018. november 10.

En ketszer hasznaltam a sima zoviraxot es csak rosszabb lett tole. Nem csak tovabb tartott a gyogyulas de csunyabb is volt a seb :( az evek soran kb mindent kiprobaltam de felevente elojott es 2 het volt mire eltunt teljesen... aztan kiprobaltam a Telvirant. Ez egy veny koteles, aciklovir tartalmu gyogyszer (van belole krem is de az veny nelkuli, en most a tablettarol beszelek) es szamomra csodat tett. A haziorvosom irta fel, mert mondtam neki, hogy olvastam rola 1 forumon es kb csak ezt nem probaltam meg. Ő mondta, hogy kuraszeruen kell szedni, igy napi 3x1et veszek be belole es asszem 6 napig tart mire elfogy (es ezt felevente kell megismetelni). AZOTA NEM JOTT ELO A HERPESZEM MIOTA EZT HASZNALOM. Nem biztos, hogy ez a tuti mindenkinek de en nagyon tudom ajanlani, mert egy probat mindenkepp meger :) ket masik ismerosomnek is ajanlottam es nekik ugyanigy hatott :)

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2018. szeptember 18.

A legjobb sampon, amit próbáltam. Puha és selymes lesz tőle a hajam.