KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

jns.melinda

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 20.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paula's Choice Resist 25% Vitamin C Spot Treatment

Paula's Choice Resist 25% Vitamin C Spot Treatment
2018. november 9.

Magaban nehezen terul es szivodik be vagy lepereg. Ugy hasznalom, hogy az ujjaimat vagy bevizezem, vagy par csepp tonikot teszek ra es bedolgozom a borombe. Megeri ez a plusz lepes, mert teljesen kiradirozza a borhibakat. Klasszikus pigmentfoltokkal nem tudom mit csinal, rajtam csak pattanasok es utana maradt foltok vannak a nagyon feher boromon, igy nekem bevalt, mar ujra is vettem.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2018. október 3.

Az elozo formulat imadtam, ezt visszavittem a bolta, mert olyan rossz volt. Akarmilyen vekonyan is kentem fel este ereztem, hogy az arcom beleragad a parnaba. Marticanak ereztem magam vele. Azon kivul szemmel latvanyosan sokkal hamarabb zsirosodott tole az arcom. Ha a nyakamra is tettem olyan volt, mintha viasszal kentek volna be es nem mozoghatok, viszketett is, valamint a por beleragadt. Olyan erzetet adott, mint egy koreai ejszakai arcmaszk, amiket nem szeretek. Nem lettem ra erzekeny vagy ilyesmi, kart nem csinalt, hidratalt, de bizinyos ar folott egy kremtol varnam, hogy "kenyelmes" viselet is legyen. Van itt egy velemeny a zseles, kocsonyaszeru erzesrol, amivel teljesen egyetertek.

Jeanne Arthes Boum EDP

Jeanne Arthes Boum EDP
2018. január 30.

Ez igazán, jo fiatalos illat. Szerintem leginkább az AVON Wink-jére hasonlít, vagy ez rá, ezt még nem öntöttem el. Tartós.

5 ÖSSZETEVŐ

Sodium Grapeseedate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Dolomite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott