Joaninha

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással
2017. november 23.

15 ml mintát kaptam az éjszakai krémből és a hozzá tartozó nappali hidratálóból is. Amennyire jó az éjszakai krém, annyira rossz ez a nappali krém. Nekem nem tetszik az állaga, valahogy soknak érzem magamon és néha olyan, mintha homokszemcséket is tartalmazna, ami tök fura. Az illata is nagyon tolakodó, volt már arra is példa, hogy kipattogtam tőle, az ára pedig horrorisztikus. Semmi különös hatását nem érzem a hidratáláson kívül.

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector
2017. november 23.

15 ml mintát kaptam az éjszakai krémből és a hozzá tartozó nappali hidratálóból is. Nekem az éjszakai krém sokkal jobban bejön, mind állagra, illatra és hatásra is. Nagyon tetszik a géles formula és valóban úgy érzem, hogy tele van értékes tápláló anyagokkal ez a krém. Valamit tudhat, mert reggelre kisimultabbá teszi a bőröm. Az illata kellemes, de számomra kicsit erős. Az ára viszont horrorisztikus, szóval biztos nem fogom megvenni magamnak, de szívesen elhasználom, ha valamilyen termék mellé adják ajándékba.

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2017. november 23.

Már 3 árnyalata is megvan és kinéztem még egy színt. A Brown Sugar a kedvencem, gyönyörű aranycsillámok vannak benne és tartós is. A tökéletes nude smink alapdarabja.