KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jucsi10

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett
2018. december 25.

Egy 20 alkalmas kiszerelést kértem karácsonyra, akciósan 15 ezer forint volt. Sokszor szemeztem már a DM-ben kapható olcsóbb, de hasonló készülékkel, ám úgy döntöttem, kipróbálom a BrightWhite-ot.
Amikor megkaptam, nagyon izgultam. A doboza nagyon szép, igényes, még a "Merry Xmas" felírat is megtalálható benne.:)
Épp most van a fogaimon az első 45 perces ciklus, így hatást még nem tudok írni. Érzem, hogy bizsereg az ínyem, remélem, látszata is lesz.
Valóban nem túl kényelmes a viselete, a sínt nehezen tudtam ráhúzni a lámpára, elsőre nem is sikerült.. A sztárok által bemutatott pózokban, helyzetekben (vezetés, főzés, fürdés stb.) valószínűleg nem tudnám használni, fekvés közben talán vissza tudom nyelni a nyálam anélkül, hogy a sínből kimosná a gélt.:D
Most 3 csillagot adok, de egy hét múlva jövök updatelni.:)

Lacoste Touch Of Pink EDT

Lacoste Touch Of Pink EDT
2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.
Nem igazán nyerte el a tetszésem, kifújva nekem nagyon nagymamás illat. Ahogy elkezd párologni, enyhül a "szag", egész kellemes lesz.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2018. november 29.

A Rossmannban vásároltam, ahol +50 ml volt a kiszerelésben, gondoltam, kipróbálom. Korábban már használtam a pumpás "tesóját", annak tetszett az illata és kellemes volt használni.
Arctisztító kefével használom. Nagyon jól habzik, kellemes az illata, szerintem nagyon jó az állaga is. Nem túl folyékony, inkább zselé állagú.
A bőröm selymesebb utána, talán tisztább is.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ