KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

judithsmith007

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej
2018. június 27.

Hogy könnyen felszívódna? Na, azt biztosan nem. Esti kenésre ajánlom, mert bizony egy darabig még ragad, bármennyire is igyekeztem eldolgozni. Reggelre viszont igazi "bababőrt" csinál, ezt mindenképpen a javára kell írni. A tusfürdő miatt vásároltam meg én is, annak az illatát szerettem volna, ha a testápolóban is megtalálom. Hát nem sikerült. Valamennyire hasonlít hozzá, de mégis, egészen más. Jó, nem is várom el tőle, hogy olyan legyen, mint egy parfüm -testápoló. De, ha egy terméket egy családként hoznak forgalomba,akkor az ember lánya naiv módon azt várja, hogy illatukban legyenek nagyon-nagyon hasonlóak. Hát ezt most nem sikerült megoldani. A 400 ml-s flakon pedig kitart még egy jó darabig.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2018. június 27.

Eddig kétszer vásároltam ezt a tusfürdőt. Nekem elsőre nagyon megtetszett az illata, ami inkább gyümölcsös, mint körömvirágos volt. Frissít és valóban jól hidratál, nem szárítja a bőrt. Ezt az illatot dezodorban is el tudnám képzelni, de a boltokban még nem találkoztam vele. A Dove saját oldalán sem hozza a termékei között, csak itt a Krémmánián láttam, hogy állítólag létezik. A második vásárlás nagy csalódás volt. Sem az állaga, színe, de főleg az illata egyáltalán nem, nyomokban sem hasonlított az előzőre. Olyan semmilyen, gyógynövény illatú lett. Megvásároltam a testápolóját is. Sajnos azt a bizonyos illatanyagot nem tudták átvinni erre a termékre sem. Ezért egyáltalán nem biztos, hogy újra vásárolom, legnagyobb sajnálatomra.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. április 26.

Szóval. A hétvégén kipróbáltam pár újdonságot. A Nomade-ot sajnos csak papírcsíkon, mert már mind a két csuklóm "foglalt" volt. Hát bizony nem tetszett elsőre, sőt másodikra sem. Az a furcsa kesernyés valami bizony túl sok(k) volt. A papírcsíkot letettem az asztalra. Pár óra múlva elsétálva mellette valami elképesztően különleges, EGYEDI, semmihez sem hasonlítható illat csapott meg. Ha ez bőrön is így fog működni, én bizony beruházok egy üvegre, mert nem tucatáru. Megelőlegezem az öt csillagot. Már alig várom a következő lehetőséget a kipróbálásra, most már magamon.
Bőrön is tökéletes, tartós. Pont az a jó benne, hogy egészen más, mint amire esetleg számít az ember. A sálamon még egy hét múlva is éreztem az illatát. Megveszem!