KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

juhaszregina

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Colo Arctonik, Zöldteával és C-Vitaminnal

Colo Arctonik, Zöldteával és C-Vitaminnal
2018. augusztus 19.

Szerettem ezt a tonikot, azonban az ára miatt nem vettem újra. Szerintem egy tonik nem tud annyit hozzátenni az arcápoláshoz, hogy 1000-1500 Ft-nál többet költsek rá. A kiszerelése pedig nagyon pici. Ugyanakkor tény, hogy nyugtatta valamelyest a bőröm, de látványos eredményét nem láttam. Az összetétele nagyon szép.

GlamOriginal by Nature BB Krém

GlamOriginal by Nature BB Krém
2018. augusztus 19.

Furcsa, hogy nem írtam róla véleményt, mert nagyon szerettem. Sokféle BB krémet próbáltam már, de ez volt a legjobb. Átlagos fedés, enyhe hidratálás - én mindig használok a BB-k alá hidratáló krémet. Jó árnyalatokban kapható, és kifogástalan az összetétele. Egyedül a felkenése igényel több odafigyelést. Gyorsan szárad, ill. mivel nem tartalmaz szilikont, ezért arcterületenként haladva érdemes gyorsan eldolgozni. A légmentes pumpás kiszerelés praktikus, bár kellett némi idő mire kitapasztaltam mekkora mennyiség szükséges az arcomra. Nyárra lecseréltem egy színezett Bioderma fényvédőre, amit megbántam ezért már alig várom, hogy ismét ezt használhassam.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2018. július 1.

Ha tartósabb lenne a festék, akkor ő volna számomra a tökéletes szempillaspirál. így csak majdnem. A kefe kialakítása nagyon jó, nem vesz fel túl sok festéket, szépen különválasztja a pillákat, picit göndöríti is. Könnyen el tudom oszlatni a festéket, és nagyon szép hosszú pillákat csinál. Nekem sajnos könnyezésre hajlamos a szemem, talán emaitt gyakrabban kell ellenőriznem, mert hajlamos a szemem alatt picit elkenődni. Ezzel azonban együtt tudok élni, csak ennyi pénzért illene tartósabbnak lennie. Emiatt levonok egy *-ot.