juhaszregina

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Facelle Intim Törlőkendő

Facelle Intim Törlőkendő
2019. február 3.

A mini változatot használom, mert nincs is ennél kisebb. Nekem egyetlen problémám van vele, hogy nagyon habos-síkos. Kicsit zavaró, nem tudom ez abból fakad-e, hogy valóban nagyon nedves. Számomra a kevesebb több lenne 😊 emiatt vonok csak le egy *-ot.

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2018. november 30.

Ilyenkor ősszel-télen esténként igényli a bőröm a táplálóbb krémeket, ezért esett erre a választásom, pedig olajos szeboreám van, különösen a homlokom szokott bezsírosodni. Ezt a krémet azonnal beszippantja a bőröm, nyugtatja, hidratálja, puhítja. Szerintem szuper az állaga, számomra egyáltalán nem túl zsíros, és imádom az illatát. Nappalra is használtam már, akkor sem sok, különösen most, hogy nagyon hideg van már odakint. Enyhébb időben nappalra maradt a Saganoi Bambuszerdő krémük. De visszatérve a Chiao Chia-ra, nekem nagyon bevált. Ár-érték arányban is kiváló. 60 ml-es kiszerelés 3590 Ft-ért. És gyönyörű az összetétele, az őszibarack illatot pedig valódi őszibarack adja a termékben, ezt a gyártótól tudom. Hiába jelöli a Parfüm összetevőt piros pöttyöcskével az oldal, ez félrevezető.

Colo Arctonik, Zöldteával és C-Vitaminnal

Colo Arctonik, Zöldteával és C-Vitaminnal
2018. augusztus 19.

Szerettem ezt a tonikot, azonban az ára miatt nem vettem újra. Szerintem egy tonik nem tud annyit hozzátenni az arcápoláshoz, hogy 1000-1500 Ft-nál többet költsek rá. A kiszerelése pedig nagyon pici. Ugyanakkor tény, hogy nyugtatta valamelyest a bőröm, de látványos eredményét nem láttam. Az összetétele nagyon szép.