KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

julcsa95

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 6.
Bőrprobléma: -

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2018. december 11.

Végre sikerült elhasználnom 2 év után. Na nem mintha rossz lett volna, csak én vagyok lusta bekrémezni magam. Igazából szerettem mindent benne, könnyű mégis egész jól hidratáló és kellemes illatú krém. Nem okozott irritációt az ekcémás bőrömön sem. Azt, hogy feszesít-e rendszeresebb használattal tudtam volna megállapítani, bár én nem hiszek az ilyen ígéretekben. Szerettem, de most testesebb krémet igényel már a bőröm, lehet majd egyszer újraveszem.

L'Occitane Verbéna Szappan

L'Occitane Verbéna Szappan
2018. december 10.

Még a Loccitane-os Pixiboxban jutottam hozzá. Szerintem utazáshoz tökéletes, én arra használtam el. Kb egy hétig tartott ki nekem kézmosásra használva, de hozzá kell tennem én nagyon gyakran mosom a kezem. Nagyon jó volt használni, nem irritálta az ekcémás kezem, a növénydarabkák sem voltak karcosak benne. Kellemes tisztaságérzetet nyújtott.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2018. december 8.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg. Nem is fogom ezután sem. Sajnos nem jött be, nálam az olcsóbb tusik sokkal jobban teljesítenek mint ez. Az illata mesés levendulás, gazdagon felhabzik már kevés is belőle. Viszont a tubus vége felé már sok az illat és engem kivétel nélkül mindig szárított, pedig kenem magam rendszeresen testápolókkal.

20 ÖSSZETEVŐ