KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kacsa

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Golden Voice By Radics Gigi EDT

Golden Voice By Radics Gigi EDT
2017. április 22.

Nem értem ezt a rengeteg negatív véleményt. Mikor először megszagoltam a papírcsíkon, nem voltam eldőlve az illattól. Aztán gondoltam fújok egyet a csuklómra is, és minél tovább szagolgattam, annál jobban megtetszett. Én nem érzem erősnek, vagy kellemetlennek, egy nőies, karakteres illatnak mondanám. A csomagolása egyszerű, klasszikus. Elég tartósnak mondanám, sokáig éreztem a csuklómon. Az egyetlen dolog ami meggátol a megvásárlásában, az az ára, valóban nem egy olcsó darab.

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2017. április 22.

A 42-es árnyalatban van meg, ami egy kicsit világosabb az ajkaim eredeti színénél. A fedése nagyon jó, nem kell 5x végighúzni az ajkaimon, hogy történjen valami. Én inkább a matt finish híve vagyok, de ennek az enyhe fénye tetszik. A textúrájával nem barátkoztam meg teljesen, mert mikor felviszem még krémes, de ahogy telik az idő, elkezd száradni, és szárítja az ajkaimat. A tartóssága rendben van, semmi extra.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. április 22.

Nincs túl sok bőrhibám, én kifejezetten a szemem alatti karikáim eltüntetésére használom. Nagyon világos bőröm van, 010 Porcellain árnyalatot használom, ami egy kicsit még lehetne világosabb, de megfelel. A textúrája kellemes, könnyen el lehet dolgozni. A fedését közepesnek mondanám, a tartóssága kifejezetten jó. Viszont beül a szem alatti ráncokba, ami mutat valami jól. Az illata kellemes, de szerintem egy korrektornak ez túl tömény, kicsit zavarja a szemem amikor felviszem, de ez elmúlik amint megszárad. Ár érték arányban jó termék, érdemes adni neki egy esélyt.