KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kacsa

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2018. április 18.

Vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban. A keféje tetszik, könnyű vele dolgozni. A végeredmény se rossz, amit el lehet vele érni, szerintem egész látványos. A problémám ezesetben is ugyanaz, mint ez eddig próbált Essences spiráloknál, és ez a tartósság. Elég hamar elkezd peregni a festék, ami nagyon zavaró számomra, és pár óra után el is kenődik. Kár érte, mert ha az árát és a végeredményt nézzük, igazából megérné, de én így nem fogom újravenni.

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2018. január 20.

Egy igazi barack színű rúzst kerestem, így esett a választásom a Peaches & Cream árnyalatra. Ez nem egy természetes barackos szín, hanem egy elég élénk feltűnőbb darab. Viszont vegyesek az érzéseim.
A színe teli találat, nagyon tetszik, főleg nyáron lehet jó választás.
Nagyon jól pigmentált, élénk színe van. Krémes, és nem szárítja az ajkaimat.
Ugyanakkor minden esetleges hibát kiemel, és elég nehéz egyenletesen felvinni. Nem túl tartós, evést/ivást nem bírja, és nem nagyon lehet korrigálni, mert nem lesz már szép.
Összességében nem vagyok maximálisan elégedett, de a színe miatt nem adom fel.

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2018. január 20.

Természetes sötétszőke, száraz hajam van.
Minden alkalommal a balzsam párjával használtam a terméket, és percekig a hajamon hagytam.
A hajszínemen nem tapasztaltam változást, nem látok minimális különbséget sem.
Viszont a hajtövemet zsírosította, amitől lelapult, a hajam végét pedig szárította, nem ápolta.
Nagyon ragacsos a textúrája, nehéz kimosni, és nagyon kellemetlen szaga van.
Egy flakonnal se voltam képes elhasználni, nekem ez egy nagy csalódás.