KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kacsa

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. augusztus 15.

Vegyes érzéseim vannak. Valamikor télen vettem meg ezt az alapozót, mert annyi jót hallottam felőle. Elég világos bőröm van, így a legvilágosabb 010-es Light Begie árnyalatot vettem meg, de nagyon nem akart működni.
A pozitívumokkal kezdeném. A kiszerelése szerintem nem rossz, szépen lehet adagolni az alapozót. a textúrája szerintem nagyon jó, könnyen el lehet dolgozni, és egy közepes fedést lehet vele elérni, ami nekem elég.
És akkor a negatívumok. Az illata nekem nem tetszik, de túl tudom tenni magam rajta. Száraz bőröm van, főleg télen, és úgy éreztem, hogy hiába hidratálok alá, akkor is szárít., és nem mutat valami jól. De a fő gond, az a színe. A legvilágosabb se passzol hozzám, először sötétnek tűnt, de ahogy oxidálódott narancssárgás beütése lett.
Így száműztem a szekrény aljára, és ahogy jött a nyár, gondoltam teszek vele egy próbát. Így, hogy minimálisan változott a bőröm színe, így már passzol, és nyáron annyira nem száraz a bőröm, úgyhogy lényegesen jobban mutat. A vékony textúrája miatt nem zavaró még melegben sem. Tartósság szempontjából semmi extra, akinek zsírosabb bőre van, annak szerintem mindenképp kell nem kevés púder.
Összességében így nyáron használgatom, de a színe miatt nem hiszem, hogy újraveszem. Ettől függetlenül nem akarom nagyon lepontozni, mert nem rossz termék ez, csak nem nekem találták ki.

Isana Forbidden Apple Tusfürdő

Isana Forbidden Apple Tusfürdő
2017. augusztus 15.

Ennek a tusfürdőnek az illata nálam teli találat, egyszerűen tökéletes. És ez az illat nem illan el azonnal, hanem pár órán keresztül a bőrön is érezhető. Kicsit féltem, hogy az elég érzékeny bőrömnek nem fog tetszeni, korábban még nem próbáltam Isana tusfürdőt, de semmi gondom nem volt vele. Nagyon szerettem, remélem lesz még hasonló illatú tusfürdő.

RdeL Young Crazy Gel'n'Shine Szájfény

RdeL Young Crazy Gel'n'Shine Szájfény
2017. július 26.

Idejét nem tudom, mikor volt utoljára szájfény az ajkaimon, mert mindig is a matt dolgokat preferáltam. De valamilyen számomra is ismeretlen indíttatásból úgy döntöttem, hogy kipróbálok párat. Ettől a márkától a 02-es Bubblegum árnyalat lett a tesztalanyom, és igazából semmit nem vártam tőlen hiszen 500 Ft körül van, és a csomagolása szerintem nem túl megnyerő, de úgy voltam vele, hogy mit veszíthetek. Nos, elég kellemeset csalódtam. Az első, és legfontosabb, hogy nem nagyon ragad, szerintem bőven tűrhető. Az applikátora elmegy, aránylag könnyen fel lehet vinni az ajkakra. A tégelyen keresztül szép nude színe van, ami az ajkakon is megmarad, nem csak csillog, színt is ad. A tartóssága olyan, mint egy átlagos szájfénynek, evés ivás után újra kell kenni, és 1-2 óránál többet nem bír. Összességében nem rossz, de semmi extra.