KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kacsa

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2017. szeptember 28.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a szivaccsal. Minden használat előtt benedvesítem, és ezt követően nagyon szépen el tudom dolgozni az alapozót vagy a korrektort. Érdemes a tisztán tartása érdekében minden használat után kimosni. Nem vettem észre, hogy olyan extrém sok alapozót magába szívna. Ami nagyon meglepett, hogy már lassan több mint egy éve megvan, és szinte hibátlan az állapota, pedig majdnem naponta használom. Ennek ellenére lassan eljön a csere ideje, mert nem jó a szivacsokat évekig használni, (rendszeres tisztítás mellett se) de elég gyanús, hogy ezt fogom újravenni.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2017. augusztus 30.

Ezzel a termékkel megtaláltam a tökéletes tonikot. Röviden: tisztít, nem irritál, frissítő érzés használni, nyugtatja a bőrt, az összetevői kedvezőek, hamar beszívódik. Illetve eléggé elegem van a különböző tömény parfümös arcápolási és sminktermékekből, nem értem miért kell mindennek tele lennie illatanyagokkal úgyhogy számomra hatalmas pozitívum, hogy nincs semmi extra illata. A bőrápolási rutinom állandó tagja, és nem tervezek ezen változtatni.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2017. augusztus 30.

Ősszel-télen többnyire nagyon száraz a szám, kisebesedik, és ez nem valami szép látvány, és elég kellemetlen is. Egy kicsit keményebb a textúrája, és vastagabb is, mint az átlagos ajakápolóknak, ami összességében pozitívum, mert sokkal tartósabban marad az ajkakon.
Egy apróbb negatívumot fedeztem fel, ami maga a csomagolása. Nagyon könnyen lejár róla a kupak, egy idő után nem is nagyon akar rajta maradni, ami egy ilyen táskába dobálós terméknél nem túl előnyös. Azon kívül az illatáért se nagyon vagyok oda, de ezt figyelmen kívül tudom hagyni.
Összességében nekem ez a termék életmentő tud lenni télen, nagyon jól teszi a dolgát, már két éve ezt használom, újra is vettem, és szerintem egy ideig maradok is ennél.