KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kamillakovacs

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2018. október 11.

Megláttam, megtetszett a csomagolása és egyből a kosaramban landolt... hát jelenleg a kedvenc ajakápolómmá nőtte ki magát, azt hiszem megelőzve a carmexet is. Nagyon gazdag, krémes textúrája van, a méz határozottan érződik, illata viszont csak minimális, nem hivalkodó. Pihepuha hidratált ajkakat varázsol. Őszi-téli időszakban szerintem szuper!

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. október 11.

Sminkesnél próbáltam ki a 05 árnyalatot, de borzalmas csalódás volt. Rettenetesen ragadt tőle a szám, nem csak a felkenés után, hanem órákig... idegesített, alig vártam hogy lemossam. Egyetlen jó tulajdonsága hogy valóban tartós, de ennél sokkal jobb matt rúzsaim vannak.

Nivea Daily Essentials 24h Moisture + Express Primer - Dry Skin

Nivea Daily Essentials 24h Moisture + Express Primer - Dry Skin
2018. szeptember 21.

Ha jól tudom ez gyakorlatilag a makeup starter “utódja”, vagy legalábbis nagyon hasonlónak tűnik hozzá. Én már azt is nagyon szerettem és ez is egy csodajó kis termék. A kedvenc arckrémem, olyan pihepuha bársonyos bőrt varázsol, hogy az valami álom, gyorsan beszívódik és könnyű rá sminkelni. Félig meddig primer is és én ezt imádom benne a legjobban, ugyanis a primer valahogy mindig az a termék volt, amire így külön sajnáltam a pénzt, de azért jó lett volna ha van. Nem utolsó sorban a krém illata is 10 pontos nálam.