KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

O.Two.O Rose Gold Elixir

O.Two.O Rose Gold Elixir
2018. november 20.

Hűvös időben szeretek olajosabb termékeket kipróbálni a kiszáradásra hajlamon bőrömöm. A Nuxe száraz olaja nem különösebben jött be, így a drágább Decleor alternatívájaként kerestem mást. Mivel a bőröm nem különösebben hajlamos irritációra (kopp-kopp), ezt is beszereztem. Potom áron jutottam hozzá.
Jól teljesít: éjszakára bekenve vele az arcom-nyakam-dekoltázsom-kezeim, a bőröm kiegyenlítettebbnek, hidratáltabbnak tűnik. Teljesen beszívódik (aminek különösen örülök a kombinált bőrtípusom miatt), így nem hagy zsíros érzetet.
Azt olvastam, az ajkakat is lehet vele (pl. rúzs előtt bedörzsölve) hidratálni, valamint az arckrémbe párat cseppentve boosterként, az alapozó felett alkalmazva pedig highlighterként is megállja a helyét.
Elég jó ár-érték arány egy multifunkciós olajért.

Chanel N°5 L’Eau

Chanel N°5 L’Eau
2018. november 19.

Visszaolvastam a Gabrielle-hez írt véleményemet, és meglepődtem. Méghogy az 5-öket ki nem állhatom? És nem vagyok tipikus Chanel-rajongó?!
Nos, a krisztusi korhoz közeledve valami nagyon megváltozhatott bennem, mert azokat a parfümöket, amiket eddig nem bírtam, minden eddig szeretettnél jobban preferálom.
Pár hónappal ezelőtt volt egy No 5 L'Eau minim, de egy szaglászás után túladtam rajta. És amikor újra megillatoltam egy parfümériában, tudtam, hogy kell nekem. Ugyanúgy, mint a Gabrielle vagy a Coco Mademoiselle. A férjemnek ugyan az előzőektől eltérően ez nem tetszik (inkább nem írnám le, minek a szagára emlékezteti őt), de egyszerűen nem érdekel, mert én meg nem tudom kivonni magam a varázsa alól.
Akiknek a sima 5-ös nénis vagy ódon, mindenképp érdemes megpróbálkozni az "unokájával", mert a L'Eau könnyedebb, citrusos-púderes változata az eredetinek.
A régi nagyhoz egyébként még érnem kell, de azt most már (mióta a fentieken kívül az Allure Sensuelle és a Cristalle Eau Vert is a kedvenceim közé emelkedett) kimondhatom, hogy igenis Chanel-rajongó lettem; ha nem is a "tipikus" anyaillatoké.

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro

Chanel Les Exclusifs De Chanel Bel Respiro
2018. november 10.

Nem gondoltam volna 20-as éveimben, hogy valaha is tetszeni fognak a Chanel illatai. Most, hogy heteken belül krisztusi korba lépek, és anya vagyok, megváltozott bennem valami. Amit pár évvel ezelőtt porosnak és öregesnek találtam volna, mára rabul ejtett. Igaz ez ruházkodásra, sminkre és a parfümökre is. Elkezdtem gyűjteni a Chanel illatait. Ehhez a különlegességhez, pontosabban a Bel Respiro fújós változatához Nina 69 által jutottam hozzá. Aki ismeri és szereti a Cristalle Eau Vert-t, szeretni fogja ezt is, mert nem sokban különböznek egymástól. Habár első kifújásra érezhetően más a kettő, leszáradáskor szinte egynek hatnak. Annak ellenére, hogy a Bel Respiro nem tartalmaz citrusos jegyeket, az Eau Vert pedig bőrt (amit általában megérzek, és nagyon nem szeretek).
Nem tudom, mi van velem, de már úton van a No 19 Poudre, és tetszik a No 5 L'Eau. Ha már a sima No 5 előtt is csodálattal fogok adózni, azt hiszem, végképp elveszek... vagy megérek.

2 ÖSSZETEVŐ