KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

karaibrahimgil

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Oriflame Home Collection Reggeli Párizsban - Az Otthon Illata Spray

Oriflame Home Collection Reggeli Párizsban - Az Otthon Illata Spray
2019. január 13.

Ha Párizs utcáinak illatára gondolok, először a vizeletszag jut eszembe. Nem szeretnék ezzel senkit sem megbántani, de mivel a párizsi tartózkodásom során sokat metróztam és sétáltam, a tapasztalataim távol állnak mind a romantikus emlékektől, mind pedig a budapesti péksüteményes, pizzás és gyrosos bódék okozta egyvelegtől. Lyon vagy Montpellier például nem ilyen, de Franciaország fővárosának, amelyet gyakran összefüggésbe hoznak a parfümökkkel, véleményem szerint "illene" másképp illatoznia. Felőlem Oriflame Home Collection-felhőben is úszhatna, akkor biztosan szívesebben mennék vissza.
Hogy miért? Mert a Reggeli Párizsban fantázianevű spray hozza azt, amire hivatott: meleg, vaníliás, nem túl mű illatot hagy maga után. Párizs helyett inkább a római péksüteményeket idézi fel bennem, csak kávé nélkül.
Az üvege miatt kicsit exkluzívnak tűnik (nem egy Brise, ugye), de ami ennél is fontosabb, hogy sokáig tart. Mivel a leírása szerint eleve nem nagy terekre tervezték (ott nem is teljesítene), a mellékhelyiségben használom. Egy éve bontottam fel, és még mindig van belőle! És teljesen jól semlegesíti a szagokat. Ezért merem állítani: megéri az árát, amennyiben arra használjuk, amire való.

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
2019. január 13.

A sima Bloomnál egységesebb, lágyabb, frissebb és kiforrottabb illat. A Fragranticán (ahol egyelőre még nem vették külön az edp és az edt verziót) valamiért nem szeretik: egyeseknél hervadt virág és föld szagát idézni. Rajtam a tubarózsa és a jázmin érvényesül.
Nem kiemelkedő, de kellemes tavaszi-nyári illat. Update-elek, ha eszembe jut, mire emlékeztet.

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2019. január 10.

Furcsa parfüm ez. Ezalatt nem elsősorban arra gondolok, hogy az üvege Tom Fordénál is kevésbé átvilágítható. (Ugye milyen minőségi a csomagolás egy olcsóbb kategóriájú termékhez képest?!)
Kétszer próbáltam ki: elsőre szúrós-bőrös illata volt. Nem tetszett. Másodjára meglepően egyedi, tartós és finom egyveleggé vált a bőrömön.
Nem szeretnék sznobnak tűnni, de az egyetem befejezése óta nem vettem "sztárparfümöt". A Krémmánián azonban az elmúlt egy hónapban két Gagára is cseréltem. Nem tudtam ellenállni nekik. És nem bántam meg.
Az American Horror Story és a Csillag születik után még egy dolog, ami miatt úgy gondolom, Lady Gaga menő. Igen, az általam kipróbált illatok is azok voltak. Úgyhogy várom a sminkkollekcióját.

2 ÖSSZETEVŐ