KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kardvirág

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2017. szeptember 22.

Nekem nem vált be. Először is nagyon erős, gejl kókusz illata van. Én nem szeretem ennyire erősen érezni a dezodorom illatát, illatosításra a parfüm való. Na de ezt elnéztem volna, ha működik, de egy-két hét után megadta magár és semmit nem használ. Én nem ajánlom.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Balzsam (régi)
2017. szeptember 1.

Most látom, hogy már nem gyártják. Nagyon helyes! Ez egy borzalom. Marékkal raktam a hajamra, de semmit nem segített a kifésülésben. Göndör, vastag szálú hajam van, de bármilyen balzsamtól csúszós lesz, hogy ki lehet fésülni. Na ezzel nem. Semmit nem csinál. Kétszer próbálkoztam vele, de megy a kukába.

Casamorati 1888 Dolce Amalfi

Casamorati 1888 Dolce Amalfi
2017. augusztus 23.

Ez a parfüm egy csoda. Hihetetlen mit produkál rajtam. Először egy könnyed gyümölcsös, nagyon kellemes nyári illat(ka), majd egy idő után mintha eltűnne, csak bőrközelben érezhető. Órák múlva egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valaminek nagyon jó illata van. Először a kolléganőmre gyanakodtam, de többszöri használat után megbizonyosodtam, hogy ez bizony én vagyok. Vagyis a Dolce Amalfi rajtam. A leszáradása nagyon kellemes, vaníliás, de egyáltalán nem nehéz vagy fojtogató, nyáron is nagyon jó viselhető. Kíváncsi leszek hűvösebb időben mit produkál, nyáron hibátlan. Pont olyan, amilyennek a neve és az üvege alapján elképzelem. Egy napsütötte, boldog illat, az édes élet ígéretével.