KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kata39

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 26.

Nagyon praktikus, kellemes, de visszafogott, egész napra kitartó illata van. Az izzadásgátló hatása is teljesen megfelelő, jó lenne ha szélesebb lenne a paletta a választható illatokból, mert nagyon jó termék.

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15

Mixa Kipirosodás Elleni CC Arckrém SPF15
2018. július 1.

Hogy enyhíti e a pirosságot? Nem tudom, mert nem vagyok kipirosodós típus. Őszintén szólva a megvételekor (akciósan, harmadáron vettem) én azt gondoltam, hogy a pattanások okozta kis piros pöttyök eltüntetésére szolgál, de inkább rosaceás bőrre ajánlott. Hidratáló reggeli krémként végül elég jól bevált, én nem pattanásosodom tőle, jól egységesíti az arcbőrömet, de ennyi. Teljes áron nem venném meg, így azt hiszem, megérte.

Dove Invisible Care Floral Touch Deo Spray

Dove Invisible Care Floral Touch Deo Spray
2018. június 2.

Mostanában abszolút Dove-dezodor párti lettem, bár régen is nagyon szerettem,de akkor még inkább váltogattam a különböző márkákat. Legutóbb ezt próbáltam ki, az illata valami fantasztikus. Először csak úgy levegőbe kifújva és megszaglászva nem volt semmi különleges, de a bőrömön annyira frissítővé válik egész nap. A hatása nem brutálerős, a szagokat viszont teljes mértékben elfedi.