KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

NYX 3-in-1 Brow Pencil

NYX 3-in-1 Brow Pencil
2017. július 17.

Alapvetően nagyon jó a koncepció, hogy 3 termék van egybecsomagolva, hátránya, hogy nagyon hosszú a ceruza, az én mászkálós, táskába dobós neszeszerembe például nem fér bele. A ceruza és a szivacsos színező része szuperjó, könnyű őket használni, tartósak, nagyon szép, hangsúlyos de természetes hatást lehet elérni velük, és tartósak is, a munkanapot simán kibírja még a 35 fokos hőségben is. A spirál a termék gyenge pontja, egyrészt nagyon folyékony a festék benne, amiből elég sokat is vesz fel a spirálkefe. Másrészt maga a spirálkefe túl hosszú, nem ma kezdtem sminkelni, de egyszerűen képtelen vagyok úgy használni, hogy ne maszatolnám vele össze a szemöldököm körül a bőrt. :-( Sokkal praktikusabb lenne egy kifejezetten rövid spirálkefés megoldás, mint pl a L'Oreal Brow Artist Plumper-nél. Már az is felmerült bennem, hogy csípőfogóval lefelezem a spirálkefét. :-) Ha ez a hibája nem lenne a terméknek, akkor ötöst adnék neki, de így csak 4-es.

Avon Planet Spa Radiant Gold Test- és Masszázsolaj

Avon Planet Spa Radiant Gold Test- és Masszázsolaj
2017. július 14.

Pár hete a KM blogon volt egy poszt, melyben szerepelt ez az olaj is az ikonikus(abb) csillámos szárazolajak alternatívájaként, gondoltam kipróbálom. Hát nem tudom, rajtam a csillámok valahogy nem látszanak, és aranyló fényt sem ad a bőrömnek, a hatás kb. mintha egy sima szárazolajjal kentem volna be magamat. Pedig a flakont felrázva egy nagyon szép, folyékony arany-szerű folyadék van, de valahogy felkenve ez a hatás totálisan elveszik. Lehet, hogy nagyobb mennyiségben kenve látványosabb lenne, de akkor pedig már tocsogna a bőröm az olajtól. Úgyhogy úgy tűnik csak be kell ruháznom a Nuxe vagy a TBS csillámos olajára. Az illata amúgy elsőre-másodikra elég orrbavágóan édes, de megszokható, meg pár perc után enyhül is, a hidratáló hatásával sincs gond.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2017. július 13.

UPDATE 1 évvel később:
Még mindig kedvenc, újravettem. Megdöbbenve olvastam, hogy többen leégtek mellette, csak arra tudok gondolni, hogy volt egy hibás széria ebből a termékből, én már a 3. flakont használom és soha semmi gond nem volt, gyerekeimet is kentem vele és őket is tökéletesen védte.
2016 nyár:
Nincs benne alcohol denat., illatanyag is az INCI végén kullog, úgyhogy ezt vittem magammal nyaralásra. Ugyan csak belföldön voltunk, de elég forró és napos időszakban, úgyhogy kellett a 30 faktor. Egyáltalán nem égtem le, és az állaga is tök jó, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik, nem ragacsos. Az illata finom de visszafogott kókuszos naptejillat. Vízállósága is nagyon jó. Én abszolút meg vagyok elégedve vele, újravevős.

1 smink