KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

31995 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

31995 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L.O.V Lipaffair Color & Care Lipstick Matte

L.O.V Lipaffair Color & Care Lipstick Matte
2017. november 16.

A sima LipAffair rúzsokhoz hasonlóan csúcsszuper termék lett ez a matt rúzs is. Érdekes, mert nem olyan szárazon matt, hanem krémesen, úgyhogy nem okoz száraz, feszülő érzést. Nekem nagyon tetszik a textúrája, a 930-as Love Spell árnyalat lett az enyém, ez nagyjából MLBB szín, de valahogy nagyon eltalált árnyalat lett. Mivel nem a hagyományos matt állaggal bír, ezért a tartóssága sem olyan mint egy átlag matt rúzsnak, de szépen, egyenletesen kopik meg. A pigmentáltsága nagyon jó, egy húzással szépen fed. Krémesebb állaga ellenére nem csúszkál, nem ül meg sem a redőkben, sem az ajkak belsején a nyálkahártya és az ajak bőrének találkozásánál.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2017. november 7.

Egy használat után írom a véleményt, úgyhogy majd biztos fogok update-elni. Nekem nagyon bejött, a hosszú de dúsításra szoruló pilláimat széppé varázsolja. Dúsít, ível, nem tapasztja össze a pillákat, nekem most hétköznapi sminkhez egy réteg is tökéletesen elég volt. Használom a Too Faced Better Than Sex spirált is, aminek a dupe-jaként van ez kikiáltva, szerintem azért nem egyformák, a kefe is picit más formájú, és a Too Faced-nek hosszabbak a kefén a szálai (amúgy mindkettő nagyon jól teljesít, de nem egyformák). Féláron biztos hogy veszek egy utánpótlást JOY-napokon.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2017. november 7.

Én Müllerben (Bp. Váci utca) vettem múlt héten. Alapvetően szeretem a tusolóhabokat, a többi Niveát is szerettem, ezt is szeretem, selymes habja van, kiadós, kevés kell belőle. Viszont az illata nekem nem hozza a várt vanília-karamell kombót, csak olyan átlagos vaníliásnak érzem, újra venni valószínűleg nem fogom, a világoskék színű szerintem jobb illatú.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ