KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Charlotte Tilbury Hollywood Lips Matte Liquid Lipstick

Charlotte Tilbury Hollywood Lips Matte Liquid Lipstick
2018. október 24.

A "Too Bad I'm Bad" árnyalat van meg. Imádom a CT termékeket, általában simán megfelelnek az elvárásaimnak amiket az ár alapján támasztok velük szemben, de ez a rúzs picit csalódás. Nem teljesen folyékony, inkább amolyan mousse-állagú. Nem szárít, szépen felvihető, a tartósságát közepesnek mondanám, jobb mint egy hagyományos rúzsé, de van ennél tartósabb folyékony rúzs is. Szárítani nem szárít. Ami a fő problémám vele, hogy picit csomósodik a száj belső részénél, akármilyen vékonyan rétegezve is kenem fel, egy idő után összeáll ici-pici kukackákba. Ha egy 2000,-Ft-os rúzsról lenne szó akkor megbocsátható lenne, de ennyi pénzért már tökéletességet várok, nem azt hogy fél óránként ellenőriznem kelljen. Amúgy nagyon szép színekben kapható, a csomagolása a szokásos CT-féle luxusérzetet hordozza, de szerintem ha már valaki rúzst szeretne a márkától akkor jobban megéri a hagyományos csomagolású matt rúzsai közül választani (amik ugyan nem csontmattok, de nincs is probléma a viselésükkel).

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. október 24.

Több színem is van belőle, Voyager (sötétebb bogyósgyümi szín), Lover (közepes mályvás-rózsaszín, sajnos csak külföldről szerezhető be) illetve a Seductress (ez amolyan közepes mályvás-pirosas talán, de elég nehéz meghatározni a színét). Valóban megmarad a ragacsos érzet hordás közben, de annyira tartós, hogy még ezt is elnézem neki. Nekem nem túl húsos, rúzsgyilkos szám van, középen elég könnyen megkopnak rajta a rúzsok, hát ez nem, tényleg mindent túlél, evést, ivást is és nem szárít brutálisan. Nem mondom, hogy minden nap csak ezt viselném, mert azért van ennél kényelmesebb viseletű rúzsom (de az nem ilyen tartós), de alkalmakra, meg amikor tudom hogy nem fogok tudni órákig rúzst igazgatni nagyon jól jön.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

2018. 06. 19.
Mivel kénytelen vagyok szárazsampont használni ha nem akarok minden nap hajat mosni, így mindig örülök, ha felbukkan egy új fajta szárazsampon a polcokon. Néhány használat után azt tudom mondani, hogy jó termék ez, jellegzetes Niveás illattal. Maradéktalanul kifésülhető a hajból (L'Orealos társával ellentétben), nem mattítja le a hajat, nem teszi sprőddé, a zsírt felszívja, sőt, azt kell mondjam hogy ha reggel használom akkor még másnap reggel is érzem némiképp a hatását. Az ára is rendben van, ennél olcsóbban nem igazán kapunk jó szárazsampont. Ez és a sötét hajra való verzió van meg, még nem tudom melyik lesz majd a végleges nyertes az én hajszínemhez.

UPDATE 2018. 10. 24.
Az elmúlt hónapokban ez lett a kedvenc szárazsamponom, már jó néhány flakonnal elhasználtam belőle, a sötét hajra való verzió annyira nem jött be, de ez tökéletes!

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ