KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. június 14.

Négy alakalommal használtam eddig balzsamként, és egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele. Tényleg mintha beszívná a haj, nem csak a felszínen csücsül meg. Puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de nem nehezíti el. Alapból nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, 2 naponta mosok hajat (2. reggel már így is szárazsamponoznom kell), de most mióta őt használom balzsamként a 3. napot is kibírom. Az illata is finom, bár én száradás után már nem érzem a hajamban. Az ára is rendben van, tekintve hogy egy átlagos balzsam 200 ml szokott lenni, ez meg majdnem a duplája. A többi funkciót még nem próbáltam, de majd tervezem pakolásként is kipróbálni.

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT
2018. június 12.

Nagyon-nagyon jó illat, rajtam kb. 0 tartóssággal. Kifújáskor finom citromos, az anyaillathoz képest jóval visszafogottabb benne a bergamot, a frézia sem domináns, a citrom uralja az illatot. Hogy később hogyan változik azt nem tudom, mert rajtam konkrétan 15 perc után már nem érződik. 4 nagyot fújtam magamra, egyet-egyet a két könyökhajlatomba illetve a csuklóimra. Az illata amúgy nagyon tetszene, de a tartóssága illetve annak hiánya miatt nem fogom megvenni, elég nekem az anyaillat és 3 másik flanker. (Egyébként a Dreamig in Portofino nevű flankerrel jártam még ugyanígy, hogy seperc alatt gyakorlatilag eltűnik rólam az illata.)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2018. június 12.

Mivel kénytelen vagyok szárazsampont használni ha nem akarok minden nap hajat mosni, így mindig örülök, ha felbukkan egy új fajta szárazsampon a polcokon. Néhány használat után azt tudom mondani, hogy jó termék ez, jellegzetes Niveás illattal. Maradéktalanul kifésülhető a hajból (L'Orealos társával ellentétben), nem mattítja le a hajat, nem teszi sprőddé, a zsírt felszívja, sőt, azt kell mondjam hogy ha reggel használom akkor még másnap reggel is érzem némiképp a hatását. Az ára is rendben van, ennél olcsóbban nem igazán kapunk jó szárazsampont. Ez és a közepes tónusú hajra való verzió van meg, még nem tudom melyik lesz majd a végleges nyertes az én hajszínemhez.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ