Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Nabla Cult Matte Super Matte Lipstick

Nabla Cult Matte Super Matte Lipstick
2019. február 20.

Secret Season és Lover's Sleep árnyalatok vannak meg. Elsőre nagyon száraz textúrának tűnt, de az ajkak hőmérsékletére valamennyire puhul. Aláhidratálni természetesen kell, mint minden matt rúzs alá. Nagyon jól pigmentáltak, nem csontmattok hanem olyan bársonyosan mattok, nincs az a száraz érzés viselés közben mint mondjuk egy MAC Retro Matte rúzsnál. Tartóssága nagyjából olyan mint más hagyományos, nem folyékony matt rúzsoknak. Nem csodaszer, de simán ott van ahol mondjuk egy MAC matt/satin rúzs, zsíros ételek evését nem fogja kibírni. Az árát én úgy gondolom, hogy bőven megéri. A csomagolása nagyon szép rosegold színű, tollpihe motívumos, fényes fémtok.

Phi I'm So Sensitive Arctisztító Gél Erdei Mályva Kivonattal és Cukortenziddel Érzékeny Bőrre

2019. február 20.

Néhány napja használom, és abszolút meg vagyok elégedve vele. Tényleg gyengéd, nem irritál, nem szárítja ki a bőrt, nem húzódik a bőr a használata után. Nem kell belőle sok egy használathoz, így valószínűleg sokáig ki fog tartani. Sminket nem szed le, de ez nem is feladata, arra megvannak a célzott termékek. A Phi I'm So Sensitive arckrém után ez is nagyon gyorsan kedvencemmé vált.

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. február 10.

Pink for Me árnyalat van még, ami rajtam nem pink, hanem egy csodaszép mályva. Nagyon különleges, géles textúrája van, ápolja is az ajkakat, szép fényes, tartóssága átlagos, jó érzés viselni, egyenletesen kopik. Ár-érték arányban teljesen jó.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ