KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Essence Winter Dreamin' 2in1 Highlighter & Blush Powder

Essence Winter Dreamin' 2in1 Highlighter & Blush Powder
2018. február 7.

Alapvetően csak a Catrice Kaviar Gauche "tányéros" highlighterért mentem a Müllerbe, de pont elsétáltam az Essence állvány mellett ahol szinte totál le volt fosztva a Winter Dreamin' kollekció, 2-3 körömlakk, pár kézkrém és ajakápoló illetve egy darab ebből a termékből árválkodott ott. Valamiért utána nyúltam, megnéztem, és megtetszett, úgyhogy hazahoztam, és nagyon örülök, hogy így tettem. A pirosítója nagyon természetes hatású, jól pigmentált, nem foltosodik, egyenletesen, szépen terül. A tartósságát meg az határozza meg hogy alatta milyen alapozó van, Estée Double Wear-en simán kitart változatlanul a munkaidő végéig. A highlighter halvány pezsgő színű, szolid darab, szépen el lehet dolgozni, tartósságára ugyanaz igaz mint a pirosítóéra, attól függ hogy mire visszük fel. Összességében bőven megér 1300 forintot, ha találtok még valahol belőle akkor nyugodtan csapjatok le rá.

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15
2018. február 7.

1,5 ml mintát próbáltam ki belőle, ez 4 alkalomra elég volt nekem mert nagyon pici mennyiség is elég belőle. Tömör, gazdag krém, de könnyen eloszlatható, a geraniol illata dominál benne. Nagyon jól hidratál, kell neki 10-15 perc mire teljesen beszívódik, addig hajlamos zsíros érzetet kelteni, csillogni. Alapvetően nagyon tetszett volna a krém, azonban apró kis fehér pattanásaim lettek az orrom oldalán és az államon, és biztos hogy ettől, mert más újdonságot nem próbáltam és mikor abbahagytam a használatát nem jött ki több. Nem tudom melyik összetevő lehet a felelős érte. Amúgy az INCI is nagyon szép lenne ha nem lenne ott a végén a linalool-citronellol-geraniol trió, ezek ugyan természetes illatanyagok, de érzékeny bőrnek nem igazán tesznek jót, engem a 4 használat alatt mondjuk nem irritált, de szívesebben kenek magamra totál illatanyagmentes dolgokat.

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017

Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017
2018. február 7.

Nem terveztem újabb highlightert venni mostanában, de olyanokat írtatok itt róla, hogy muszáj volt megvennem. :-) Valóban meglepő a mérete, szerintem sose fog elfogyni, ha lenne lányom akkor ő is és még az ő lányai is simán használhatnák életük végéig, akkor is ha mind 100 évig élnénk. :-) Nagyon jól sikerült darab ez, ujjal swatcholva valóban túl csillámosnak és túlzónak tűnik, de ecsetet épphogy az anyaghoz érintve, pihekönnyű mozdulatokkal célirányosan felvive pont azt a bizonyos vizes hatású fényt lehet vele elérni amit szerintem elég sokan várunk egy highlightertől. (Én az EcoTools 6 darabos szemre való ecsetei közül a legnagyobbal viszem fel, kb. 1x1 cm nagyságú az ecset felülete, pont oda lehet vele felvinni ahova akarom, nem kell attól félnem hogy 1 cm-vel odébb is kerül a cuccból). Éteri fényt ad, nagyon-nagyon tetszik, első gondolatom az volt miután kipróbáltam, hogy kell ebből utánpótlást is vennem, de aztán belegondoltam hogy mekkora mennyiség is ez. :-) Vegyétek ha találtok még belőle.

1 smink

8 ÖSSZETEVŐ