KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KatalinKelemen

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Biotherm Aquasource Gel

Biotherm Aquasource Gel
2018. szeptember 19.

Kipróbálásra kaptam a kétfázisú szérummal együtt. Az illata mindkettőnek brutális, mintha arcszesz lenne, de egészen jól hidratálják a bőröm és nem lettem allergiás rájuk. Az első sokk akkor ért, amikor megnéztem a teljes méretű termékek árát, a második pedig az összetevőknél. Fel nem foghatom, hogy miért van szükség arra, hogy egy krém összetevőinek egyharmada szín- és illatanyag legyen. Ha nem lennének ilyen csúnyák az összetevői, akkor mindenképpen beruháznék rá.

For Your Beauty Szempillagöndörítő

For Your Beauty Szempillagöndörítő
2018. szeptember 10.

Konkrétan 2 perce tépte ki szempilláim felét a jobb szememen. Nem csak használhatatlan de veszélyes

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. szeptember 7.

Még életemben nem voltam ilyen mérges egy termékre sem. Ideje lenne, hogy a Maybelline munkatársai maguk is kipróbálják a saját termékeiket, és inkább valóban használható dolgokat adnának ki a kezeik közül ahelyett, hogy hetente f*ssák magukból az újdonságokat. Mégis ki a fenének volt az ötlete, hogy bármilyen illatanyag kerüljön egy szempillaspirálba? Esetleg én öregedtem, és a mai tinédzserek valóban illatos szemgolyóra vágynak? Maga a szempillaspirál nem lenne rossz (na nem is lenne kiemelkedően jó), de a felvitel után egy órával bedurrannak a szemeim, bepirosodnak, bedagadnak és könnyeznek. Azt a 9 eurót bár inkább elhagytam volna az utcán, akkor mindenki jobban járt volna. Legközelebb ha Magyarországon leszek, inkább betankolok a Lovely sárga szempillaspiráljából. 600-800 forint, és legalább ennyit az is tud.

UPDATE: Persze elfelejtettem újat venni és pár nappal később megint kénytelen voltam használni. Nem lett jobb a helyzet, sőt... a következő nap alig bírtam kinyitni a szemem. Ha csak ez az egy szempillaspirál létezne akkor sem használnám. Kinyitva landolt a kukában, csak hogy többször még véletlenül
se jusson eszembe hozzányúlni.