KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KatalinKelemen

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2018. június 14.

Annyira bevált a száraz, hámló, érzékeny bőrömnek, hogy heti 1-2 alkalommal pakolásnak használom. Nekem sminklemosásra baszolút nem vált be, mert úgy érzem, hogy nem szed le mindent. Helyette a megtisztított arcbőröm masszírozom vele, majd melegvizes kendővel letörlöm a felesleget. Nem is szoktam más hidratálót tenni fölé. Csak azt bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg, mert az is biztosan elfogyna.

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás
2018. március 22.

Nagyon szeretem! Húsvéti nagybevásárlást tartottam a Lushnál, és az eladó lány ajándékként a kezembe nyomott egy egész dobozzal, mert szerinte tetszene nekem. Mondanom sem kell, hogy el voltam ájulva a gesztustól. Ami fontos, hogy nem szabad sokáig száradni hagyni, mert különben nehéz leszedni, de 6-8 perc után melegvizes törölközővel gond nélkül lejön.

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2018. március 22.

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a testpermettel kapcsolatban. A rose jam bathbomb illatába még évekkel ezelőtt szerettem bele, és azóta folyamatosan vágyódtam egy ilyen illatú parfüm után. Imáim végre meghallgattattak, de amikor bementem az üzletbe és magamra fújtam hatalmas csalódás volt. Csak szagolgattam mellette a bathbomb-ot és azon gondolkoztam, hogy mi a csodáért hívják ugyanúgy a kettőt,mert semmi közük nem volt egymáshoz. A testpermet elsőre brutális. Én egyáltalán nem találtam kellemesnek. Aztán ahogy telt az idő egyre jobban kezdett hasonlítani az áhított illathoz. Végül visszamentem és megvettem, de szerintem előbb fog elromlani, mint hogy elhasználjam, mert annyira erőteljes szagot áraszt eleinte. Ami pozitív, hogy nagyon tartós, de szerintem a csomagolás baromi nevetséges, és nagyon nem praktikus.