KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Sébium Lotion

Bioderma Sébium Lotion
2018. október 26.

Megvettem, mert azt gondoltam ki, hogy jó lesz a termékcsalád széruma alá esténként. Három hete használom ezt a (nem is tudom, minek nevezzem?) szert, és igencsak megszerettem. Az én bőrömön tulajdonképpen a tág pórusok zavarnak legkevésbé. A télen bosszantó korpás szeborrea és a mindig jelenlévő rengeteg miti annál inkább. Ezekre a problémákra ez a termékcsalád nálam bevált. Ez a szer pedig nagyon jó alternatíva krém helyett a szérum alá! Nem szárít egy cseppet sem, nem ragad, villámgyorsan beszívódik. Most már reggel is használom a “tégelyes rózsaszín hidratáló zselé” alá. Még mindig nem értem, hogy mire való igaziból, de megtartom, mert arra, amire használom, szuper.

Shiseido Eyebrow Styling Compact

Shiseido Eyebrow Styling Compact
2018. október 17.

Ez az első szemöldök púderem, és amíg kapható, addig az utolsó is. Eddig ceruzával oldottam meg az alig szükséges kitöltést, de igazán örülök, hogy bevállaltam ezt a terméket. Az első használatkor igencsak meglepődtem, milyen intenzív a színe; ebből kifolyólag valószínűleg jó sokáig elég lesz. Nekem fekete szemöldököm van, így a legsötétebb változatot választottam. Hétköznapokra a világosabb része inkább hasznos. Nem pereg, nem kenődik, nagyon szépen tart, tényleg. Szereti-szereti :)

Update három havi mindennapos használat után: must have forever

Trussardi Sound of Donna EDP

Trussardi Sound of Donna EDP
2018. október 12.

Szerintem ez a donna 33-36 éves, okos, önálló, anyagilag független, stílusos, olvasott és tájékozott világpolgár, aki a húszas éveiben beutazta a fél világot, hogy szakmai gyakorlatot szerezzen, mára pedig sikeres és elismert szakember (!). Imád tündökölni mind a szakmájában, mind társaságban, örömét leli az emberekben, végtelen szenvedéllyel éli az életét és magabiztos, mert már megtanulta elfogadni önmagát, és a világot. Nehéz zavarba hozni, mert nem érdekli idegen emberek róla alkotott véleménye... a dzsekije rókaprém gallérja mögül kilibbenő édes zamatok pontosan azt az érzést csempészik a mindennapokba, amire időnként jó, ha valami emlékezteti. Hogy nőnek lenni jó, és (szinte) minden nap virágot bont. Én ezt érzem vele minden nap, amikor egy pillanatra megcsapja az orrom :) Nagyszerű, hosszan tartó, izgalmas illatkompozíció, mely leplezetlenül a fiatal, sikeres nőket célozza.