KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nesti Dante Il Frutteto Bath & Shower Gel

Nesti Dante Il Frutteto  Bath & Shower Gel
2018. június 13.

Hát szerelem ez is. Edzés utáni villámzuhanyzásra használom rendszeresen. Miután az első flakont elhasználtam, felvásároltam a helyi hiperben az összeset - szerencsére senkinek sem kellett. Nagyon kellemes illata van, de ami igazán tetszik benne, az az, hogy ez egy igazi folyékony szappan. Pont ugyanolyan érzést hagy a bőrömön, mint a Nesti szappanok, csak nem kell össze-vissza forgatni-szerencsétlenkedni vele. Épp olyan könnyű lemosni, mint a szappant (a konditerem átkos zuhanyzójában ez igen nagy előny!!) Biztos, hogy ha elfogy a készlet, kipróbálok más illatokat is - bár azok már rendelősek lesznek.

Nesti Dante Platinum Natúrszappan

Nesti Dante Platinum Natúrszappan
2018. június 13.

Szerelem első szaglásra. Egyszerűen imádom ezt az illatot, néha csak azért zuhanyzom, hogy még órákig érezhessem magamon. A szappan egyébként is kiváló; télen is csak minimálisan szárított, most meg sehogysem. Száz csillag :) :) :)

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam
2017. január 7.

Koncepció nélkül vettem meg, csak mert tetszett az illata. Most már zsinórban a harmadik tubust használom. Nyilván nem égeti a zsírt, és nem szünteti meg a narancsbőrt... de: egy krém, amitől minden reggel bársonyosan puha a bőröm, most is, amikor napközben is gonosz mínuszok vannak. Mivel szinte azonnal beszívódik, szívesen használom minden este zuhanyzás után - ez az első testápoló, amit képes vagyok naponta használni, mert utálom a testemet kenegetni. (Még akkor is, ha a téli hidegben iszonyúan kipirosodik a combom, és fáj :( ) Szóval nagyon megszerettem; csak azért négy csillag, mert a tubusra rengeteg zöldséget írtak :D