kataveronika

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Shiseido Eyebrow Styling Compact

Shiseido Eyebrow Styling Compact
2018. július 27.

Ez az első szemöldök púderem, és amíg kapható, addig az utolsó is. Eddig ceruzával oldottam meg az alig szükséges kitöltést, de igazán örülök, hogy bevállaltam ezt a terméket. Az első használatkor igencsak meglepődtem, milyen intenzív a színe; ebből kifolyólag valószínűleg jó sokáig elég lesz. Nekem fekete szemöldököm van, így a legsötétebb változatot választottam. Hétköznapokra a világosabb része inkább hasznos. Nem pereg, nem kenődik, nagyon szépen tart, tényleg. Szereti-szereti :)

Dior Addict Lip Glow

Dior Addict Lip Glow
2018. július 11.

Az itteni vélemények alapján szántam rá magam a beszerzésre, és jó döntés volt. Utálom a rúzst és rühellem a szájfényt, de ezt a terméket hetek óta boldogan használom. Általában zabszem van a fenekemben a rózsaszíntől, de ezzel a szájfénnyel valahogyan mégis nagyon csinosnak érzem magam! Nekem nincs problémám a nyitással-zárással sem. Örülök, hogy nem kell attól félnem, hogy kinyílik a táskában, és telemegy szöszökkel, meg kitudja-mivel. Drága volt, annyi szent, de amint lesz időm, veszek egy másik árnyalatot is.

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál
2018. július 11.

Napokig téptem magam, hogy megvegyem-e... és bizony imádom! Az első napokban össze-vissza szerencsétlenkedtem a hosszúsága miatt, de ez is csak szokás kérdése. Tény, hogy ezzel nem szabad megvadulni; egyszer kell a jól lehúzott spirállal “rendesen” végigmenni a pillákon, különben hamar egy (két) csomós szutyok lesz a vége a műveletnek. De ha az ember egyszer ráérez, az eredmény minden vacakolásért kárpótol! Az első szempillaspirálom, ami SOSEM pandásodik! (Egy óra súlyzós edzés vagy cardio után sem!!) Este is olyan, mint reggel... ez egy (sminkelésben) meglehetősen lusta lánynak gyakorlatilag felbecsülhetetlen kincs... igaz, hogy elég áldozatos a maradéktalan eltávolítása. De megtaláltam végre... nem kérdés, hogy nem válok meg tőle :)