KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Katka0716

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Attraction Rush for Her

Avon Attraction Rush for Her
2018. január 25.

Szettben jutottam hozzá, jó áron. Vakon vettem meg, barátnőm ajánlotta, hogy nagyon jó az illata, és igaza volt! Először kifújva erős, fűszeresebb illata volt, meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de 1 óra elteltével valami kellemes, csoda vett körül. Isteni finom, karakteres illata van. Valami hasonlót kerestem, de sose találtam a hozzám illőt. Ez viszont nagyon tetszik, jobban, mint a sima Attraction, annak rajtam v.hogy más illata van. Tartóssága viszonylag jó. Dél körül fújtam magamra, egész délután éreztem, estére gyengült az illata. Reggel a hajamon még éreztem. Akciósan vagy szettben, újra fogom venni.

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2018. január 25.

Szettben jutottam hozzá, egész jó áron. Szerencsémre, mert Glamour-napon elfelejtettem spirált venni és a másik már haldoklik lassan. Hétköznapi spirálnak nevezném, a pillákat szépen hosszítja, a dúsítás nem olyan látványos, nem tapadnak össze a pillák. Nem maszatolódik, nem pereg. Egész jó lett a végeredmény. Viszont volt már jobb spirálom is, jobban kedvelem a pin up keféket, látványosabb eredményt érek el vele.

Playboy Endless Night

Playboy Endless Night
2018. január 14.

Eddig csak a VIP nyerte el a tetszésemet illat és tartósság szempontjából, ezt még nem szagoltam, így pont kapóra jött az Auchanban az a bontott doboz :D így hát fújtam a csuklómra, dél előtt. Aztán egész nap meg-meg érzetem az illatot és kellemesen csalódtam, egész tartós és számomra különleges. Nekem Sofia Vergara illataira hasonlít, Neki vannak ilyesmi, karakteresebb illatai. Engem meg győzött. Lesz valami kupon vagy akció és venni fogok, VIP-et és ezt is.