KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KBMona

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2017. június 22.

Túlzás nélkül állítom, hogy ez egy csodalakk. Mindig is repedezett, hajlékony, gyorsan törő körmöm volt, így soha nem nőt meg. Amióta felfedeztem ezt olyan erős lett a körmöm, hogy erősebb reszelőt kellett vennem, mert a régi nem bírt el vele. Imádom, és teljesen megéri az árát. Nem a leírás alapján használom, mert sokszor elfelejtem, és így is hat. :)

NYC Körömerősítő Körömlakk

NYC Körömerősítő Körömlakk
2017. június 22.

Fedőlakknak használom, annak tökéletes, szép fényt ad a körmeimnek, és gyorsan szárad. Viszont felszedi a sötétebb lakkok tetejét egy kicsit, de mivel mindent színt minimum két rétegben kenek fel, így ez nem befolyásolja a lakk szépségét. Erősítő hatása nincs, de nem is vártam csodát tőle, arra van más lakkom. :)

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2017. április 7.

Hozzám is eljutott ez a parfüm, az elején nagyon füstös illata van s idővel leszárad egy nagyon kevésbé füstös vaníliás illattá. Én utálom az édes illatokat, ezért úgy voltam vele, hogy oké ezt elajándékozom nekem nem tetszik. Viszont másoknak annyira tetszett rajtam, hogy elkezdtem kísérletezni vele, hátha megszeretem. Nem mondom, hogy a kedvencem lett, és hogy újravenném, de elhasználom, s kezdünk barátkozni, de maradok a tisztább fűszeresebb illatoknál. :) Elég tartós parfüm, szóval aki szereti az édes illatot (Nem a vattacukros tömör édesre kell gondolni), annak mindenképp egy remek választás. :)