KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

OGX Vanilla & Chai Spice Conditioner

OGX Vanilla & Chai Spice Conditioner
2018. február 18.

A nagy kedvencem a márkától a Kukui típus,aztán a Coconut Water-t is próbáltam,ami kevésbé vált be sajnos,mikor megláttam a polcon Őt a samponjával együtt és megszaglásztam akkor már tudtam,hogy el fogok csábulni,főleg,hogy limitált illat,és már csak az utolsó sampon és balzsam árválkodott muszáj volt megvenni😊
Mivel a sampont még nem láttam feltöltve,így egyben véleményezem a kettőt,isteni illata van,gyömbéres-vaníliás chat tea,nagyon finom,a sampon állaga nagyon fura,sűrű,kicsit ragacsos,elsőre fura volt,mivel a Kukui teljesen más,az krémes,és könnyen habzó,ezt először fel kellett habosítani a kezemben,és úgy felvinni a hajra,ez annyira nem tetszett,de megszoktam,a balzsam állaga teljesen rendben van.
A hatása viszont valami eszméletlen,soha semmitől se volt ennyire puha,fényes és lágy a hajam,sőt a viszonylag gyorsan zsírosodó hajam plusz egy napot kibírt hajmosás nélkül,amire még ezelőtt sose volt példa más termékkel,úgyhogy jár a maximális csillag,eddig ez a legjobb amit a márkától próbáltam,most már csak abban bízok,hogy majd még tudok belőle venni,nem tudom ezeket a limitált kiadásokat meddig lehet kapni

OGX Weightless Hydration + Coconut Water

OGX Weightless Hydration + Coconut Water
2018. február 18.

A márkától eddig csak a Kukui-t próbáltam,amit imádok,de mivel mindig hajt a kíváncsiság így most Őt vettem le a polcról egy akció keretében,mivel a Kukui lassan elfogy.
Sajnos annyira nem vált be,mint az elődje,nem habzik annyira,finom,de nem túl erős az illata,és semmi extrát nem vettem észre a hajamon miután használtam,persze szép fényes és puha a hajam miután meg mostam vele,de nincs az a húha érzés,mint anno a Kukui-val volt az első pár alkalommal.
Kicsit mintha szárítana,de inkább a hajvégeket,a töve viszont gyorsan zsírosodik amúgy is mindentől,arra ez se használt,a testvéréhez viszonyítva ez most csak egy 3-as,mert az illata gyenge,habzása nekem kevés,így többet is használok belőle,viszont így aránylag gyorsan is fogy,az ára meg ugye annyira nem kevés.

Yves Saint Laurent Noble Leather

Yves Saint Laurent Noble Leather
2018. február 15.

Köszönet ezúton is Szilvinek,akivel cseréltem ezt a finomságot,eszméletlen egyedi és különleges illat,nagyon-nagyon kis krémes-bújós bőrillat,sokáig gondolkoztam mire emlékeztet és végre beugrott,régen sokat szaglásztam T.Mugler A Men illatát,aminek ilyen gumis külső részbe volt beburkolva az üvege,és ahogy az illat ezzel a gumi szerű anyaggal találkozott annak volt ilyen illata,imádtam:-))))
Így Őt is nagyon szeretem,tartóssága is nagyon jó,egész nap érzem azt az egy pici fújást amit még reggel fújtam magamra,jár neki a maximális csillag,viszont azt sajnálom,hogy majd nem tudom beszerezni,úgyhogy Ő is a spórolós,különleges alkalmakra tartogatott illatom lesz:-)))