KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Santa Eulalia Nectar

Santa Eulalia Nectar
2017. december 4.

Imádom a kókuszt,de eddig semmilyen parfümben se tetszett,mint összetevő,mindig olyan mű hatása volt,mint az az autós illatosító-fúúújjjjj,de végre megtaláltam a számomra tökéletes kókuszos parfümöt,elsőre nem tetszett,kifújás után pár percig olyan,mintha hajlakkal fújtam volna be magam,tömény-alkoholos hajlakk szag,de mikor ez elillan tényleg trópusi hangulat,vanília-kókusz nagyszerű találkozása,isteni finom,egy fújással egész nap körülleng ez a finomság,nagyon megszerettem,már csak az okoz gondot,hogy honnan fogom beszerezni,ha elfogy a kis fújós ami van belőle,egyenlőre spórolok,csak ritka alkalmakkor használom,így legalább nem fogom hamar megunni:-)))

Diorskin Forever Compact Flawless Perfection Fusion Wear Alapozó

Diorskin Forever Compact Flawless Perfection Fusion Wear Alapozó
2017. november 17.

Hihetetlen,el se hiszem hogy nem ül bele a pórusokba,nem emeli ki a száraz részeket az arcon,teljesen természetes a hatása,egyenlőre csak önmagában használtam,alapozó fölé nekem soknak tűnik,szerintem úgy már maszk hatású lenne,a homlokom egy idő után kifényesedik,de arra még keresem a megfelelő terméket,kisebb-nagyobb sikerrel,de ilyen szépen fedő,természetes hatású por állagú cuccal még nem találkoztam,megérdemli a maximális csillagot,nagyon elégedett vagyok vele😊

L de Lolita Lempicka

L de Lolita Lempicka
2017. november 5.

A vélemények alapján már nagyon kíváncsi voltam rá,mivel már nem gyártják,így sok esélyem nem volt,hogy megismerjem,de Dórinak hála-köszönöm!!!😊-sikerült 10ml-t szereznem belőle,már elsőre is nagyon tetszett,rajtam nagyon hasonló az Angel Muse-hoz,amit imádok,a tartóssága is hasonlóan kiemelkedő,reggel egy nagyon picit fújtam magamra,egész nap körbeölelt és illatozott,és még este is éreztem,nagyon finom,tényleg kicsit sütis illat,gondolom a fahéj,vanília és narancs összetevők miatt,sajnálom,hogy már nem kapható,különben biztos vennék üvegest belőle🙂