KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Thierry Mugler Angel Muse EDT

Thierry Mugler Angel Muse EDT
2018. május 19.

Nagyon-nagyon kíváncsi voltam rá,imádom a Mugler illatokat-pár kivételtől eltekintve-Muse edp is a kedvenceim között szerepel,mikor Zsuzsival cseréltünk,köszönöm ezúton is,akkor már nagy izgalommal vártam,és szerencsére nem kellett csalódnom,alapjaiban ott a Muse edp,de a maracuja és a mandarin picit fanyarrá-nyáriassá teszi,igazán érdekesre sikeredett ez a párosítás,nekem nagyon tetszik,viszont rajtam annyira nem tartós,mint a “nővére”,aki maximális csillagot kapott,így a kishúga tőlem csak 4-et kap,de még melegebb időben is tesztelem az biztos javít a tartósságán,ha igen megkapja az ötöt.😊

Dove Verwöhnende Pistazie Duschschaum - Pisztáciás Tusoló Hab

Dove Verwöhnende Pistazie Duschschaum - Pisztáciás Tusoló Hab
2018. május 12.

Jöttem megvédeni és felpontozni,nekem nagyon tetszik,fincsi lágy habja van,és az illata,mivel szeretem az édes illatokat számomra fantasztikus,én imádom ezt a terméket!!!:-)
Annyit sajnálok csak,hogy nem marad meg sokáig az illata a bőrömön tusolás után,de ettől függetlenül nagyon szeretem használni!

Kenzo Flower Tag EDP

Kenzo Flower Tag EDP
2018. május 12.

A Flower Le Parfum Satin és a Flower by Kenzo L’Elixir után amiket imádok rá is nagyon kíváncsi lettem,így mikor Timi feltette eladásra gyorsan lecsaptam rá-köszönöm szépen ezúton is!!!😊
Mindkét illat alapjait hordozza,de mellette nagyon fanyarrá teszik a gyümölcsök,a vanília és praliné megbújik,eltompítja a grapefruit,ribizli és a rebarbara,igazán egyedi alkotás,tartós is,de azért a “nővérei” tartósabbak,emiatt csak 4 csillag,de igazán kellemes meglepetés volt,nekem tetszik😊