KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Tom Ford Orchid Soleil

Tom Ford Orchid Soleil
2018. május 24.

Mindig is iszonyúan vonzottak a Tom Ford illatok,de sose volt lehetőségem kipróbálni egyet se,mikor Vali feltette eladásra az üvegesét volt olyan kedves,hogy először kis mintát küldött belőle,hogy ki tudjam próbálni,ami annyira megtetszett,hogy rögtön kértem az üvegest is belőle-köszönöm szépen ezúton is a kedvességed és ezt az isteni illatot!!!:-)
Elsőre nagyon odavágott az illat,brutálisan erős-fűszeres,én a rózsaborsra gyanakszok,de pár perc után valami eszméletlen finom,krémes,nőies illattá változott,rajtam az alap illatai bújnak elő,orchidea,pici vaníliával és a pacsuli,lehet a gesztenyekrém a felelős a krémességért,bár konkrétan nem érzem ki belőle a gesztenye illatát:-)
Egyetlenegy fújás reggel-a vélemények miatt többet nem mertem elsőre fújni:-) -és egész nap meg-megcsapott az illata,még este is éreztem magamon,nagyon finoman bontakozik ki,semmiből nincs benne sok,se túl virágos,se túl fűszeres,nagyon jól összetett kis illat,alig várom,hogy a többi Tom-mal is megismerkedjek:-)

Thierry Mugler Angel Muse EDT

Thierry Mugler Angel Muse EDT
2018. május 19.

Nagyon-nagyon kíváncsi voltam rá,imádom a Mugler illatokat-pár kivételtől eltekintve-Muse edp is a kedvenceim között szerepel,mikor Zsuzsival cseréltünk,köszönöm ezúton is,akkor már nagy izgalommal vártam,és szerencsére nem kellett csalódnom,alapjaiban ott a Muse edp,de a maracuja és a mandarin picit fanyarrá-nyáriassá teszi,igazán érdekesre sikeredett ez a párosítás,nekem nagyon tetszik,viszont rajtam annyira nem tartós,mint a “nővére”,aki maximális csillagot kapott,így a kishúga tőlem csak 4-et kap,de még melegebb időben is tesztelem az biztos javít a tartósságán,ha igen megkapja az ötöt.😊

Dove Verwöhnende Pistazie Duschschaum - Pisztáciás Tusoló Hab

Dove Verwöhnende Pistazie Duschschaum - Pisztáciás Tusoló Hab
2018. május 12.

Jöttem megvédeni és felpontozni,nekem nagyon tetszik,fincsi lágy habja van,és az illata,mivel szeretem az édes illatokat számomra fantasztikus,én imádom ezt a terméket!!!:-)
Annyit sajnálok csak,hogy nem marad meg sokáig az illata a bőrömön tusolás után,de ettől függetlenül nagyon szeretem használni!