KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kedi81

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dior Poison Girl Unexpected EDT

Dior Poison Girl Unexpected EDT
2018. augusztus 31.

A Poison Girl edp-t rendszeresen használom és nagyon szeretem,mikor Őt kipróbáltam egyből az jutott róla eszembe,hogy ez nyáriasított-light Poison Girl:-))

Az alapja az én bőrömön megegyezik,viszont elnyomja a vérnarancs,frissebb,kevésbé édeskés lesz tőle az illat,nagyon tetszik,de sajnos mivel edt annyira nem tartós,mint ahogy én szeretném,ezért szerintem nem lesz nekem belőle üvegesem,de finom illat nagyon,csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot:-(

Update:
Teljesen megváltozott róla a véleményem,mármint a tartósságáról,felér a sima Girl edp-vel,és sokkal hordhatóbb,nem annyira tömény,most többször tesztelgettem és két fújással reggel még este is éreztem magamon,szinte jobban tetszik,mint a sima Girl,lehet mégis lesz belőle üveges......megkapja tőlem a maximális csillagot,mert megérdemli:-)

Al Haramain Forever

Al Haramain Forever
2018. augusztus 30.

Igazi gyümölcsös-gourmand illat,semmihez se hasonlítható,a tartóssága pedig vetekszik akármelyik méreg drága illatház által kiadott parfümmel,egy kis papírra kenegetett nekem egy kedves Krémmániás-köszönöm Marcsi😊-ami elsőre is nagyon megtetszett,letettem a konyhába,és hetekkel később több estén keresztül nem értettem mi ez a finom illat,mire rájöttem,hogy ő illatozott még mindig,azóta sikerült szereznem belőle üvegest-köszönöm Orsi😊-és imádom,eszméletlen finom és tartós,egzotikusan gyümis,de nem fanyar,rájöttem a legtöbb orchideás-gyümis illat nagyon bejön,számomra négy évszakos finomság,remélem mindig kapható lesz😊

LR Classics Hawaii EDP

LR Classics Hawaii EDP
2018. augusztus 29.

Nem ismertem a márkát ezelőtt,de ezentúl figyelni fogom,nagyon finom illat,igazi nyárias,de mégis édeskés,pont ahogy szeretem,igaz még sajnos nem voltam Hawaii-n,de ha megkérdeznének,én is ezt a nevet adtam volna neki,nyaralós hangulat garantált a használatakor,nem tudom van-e benne kókusz,de én mintha azt is érezném a vanília mellett,enyhén fűszeres,picit púderes,számomra igazi négy évszakos illat,szerintem hidegebb időben is jó kedvre fog deríteni,a tartóssága pedig nagyon jó,maximum két fújás reggel,és még este is illatozok tőle😊