KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

keserutimi

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2018. augusztus 8.

Egy youtuber lánynak láttam az egyik videójában láttam ezt a szájfényt, és nagyon jól állt neki. Nyárra szerettem volna venni egyet, ilyenkor jobban szeretem a csillogást az arcon:) Úgy hogy úgy voltam vele, hogy megveszem életem első NYX termékét, ami Red Velvet (sötét pink tónusú piros) árnyalat volt. Itthon kipróbáltam, és teljesen lenyűgözött. Csodás volt a színe, szépen csillogott, és van egy ilyen vizes hatása, ami különösen tetszik a szájfényeknél, és így nem csak tömény csillámbol áll. A tartóssága teljesen jó a szájfényekhez képest. Annyi van, hogy mikor felkenem, utána egy ideig csúszkál az alsó ajkamon, addig amíg kb. nagyjából megszárad. Mondjuk engem ez nem zavar, de lehet másokat igen. Már majdnem egy hónapja használom, és igazából megvagyok vele elégedve :)
Annyira tetszik, hogy pár napja vettem még egy árnyalatot, a Cherry pie-t a piros színe miatt. Kicsit halványnak mondanám a számon, pigmentaláltabbnak néztem képek és a teszter kipróbálása után...de így is megérte az árát!
Biztos használni fogom őket, amíg tombol a nyár :)

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick
2018. augusztus 8.

Frozen Coffee és Fabolous Style árnyalatban van meg, és imádom őket:) Az előbbit ősszel és télen szeretem használni, az utóbbit pedig tavasszal és nyáron. Nagyon jó állagú, krémes rúzsok, felkenés után valamennyire bemattulnak, de nem szárítják az ajkaimat. A márka egyik legjobb terméke a Butter Lipstickjei mellett.
Aki szeretne még beszerezni pár árnyalatot, annak a Notino webshopját ajánlom, ott még meg lehet találni a rúzst :))

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence
2018. július 27.

Mivel láttam, hogy többen is a vízhiányos bőrük miatt vették meg, így én is beruháztam erre az esszenciára. Mindenképpen olyat szerettem volna venni, ami nem túl sűrű és nehéz állagú, és könnyen beépíthetem a rétegzős rutinomba. Már kb. 1 hónapja használom és nálam bevált. Könnyen beszívja a bőröm, és hidratál is. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem :)

2 ÖSSZETEVŐ