KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2018. május 8.

Az általam eddig próbált legjobb korrektor szem alá!! Nagyon jól hidratálja a vékony bőrt és csodás ragyogást biztosít! A fedése is egész jó, de bőrhibákra a Catrice camouflage folyékony korrektort szoktam használni. Sokkal üdébb lesz az arcom, ha reggelente ezt a terméket használom, imádom!

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2018. május 8.

Nyáron a kedvenc alapozóm! Könnyű a textúrája, gyenge-közepes fedést ad, ragyogóvá teszi a bőrt, de nem zsíros kinézetűvé! Az illatát és a pumpás kiszerelését kimondottan szeretem, nekem tartós egy hosszabb napon is, biztos, hogy újraveszem, ha elfogy a mostani!

A'pieu Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++

A'pieu Pure Block Natural Sun Cream Daily SPF45 / PA+++
2018. május 8.

Hihetetlen, hogy mennyire jó ez a fényvédő!! Én ebay-ről szoktam rendelni olyan 2800 Ft-ért. Az illata valami isteni, kissé citrusos. Felkenés után szinte azonnal beszívódik, egyáltalán nem lesz tőle fényes az arcom, napközben sem lesz olajos. Gyönyörűen lehet rá sminkelni és ami a legfontosabb, hogy nagyon jól véd a káros sugarak ellen! Előfordult, hogy 6 órát töltöttem a szabadban napon és az arcomon kívül nem kentem be máshol a ruhából kilógó testrészeim és bizony a karom szépen le is égett, de az arcom egyáltalán nem! Örök kedvenc, a többi változatát is ki fogom próbálni! :)