KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. július 24.

A legtökéletesebb bronzosító amit valaha használtam! Még mindig óriási a hype körülötte, de nem véletlenül. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, gyönyörűen eldolgozható és a színe se nem túl narancsos, se nem szürkés. Kicsit drágább termék, de megéri mert nagyon sokáig elég lesz!! :)

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2018. június 22.

Rossmannban találtam rájuk 800 Ft-ért és nagyon beváltak. Pigmentált, krémes, matt, nem szárít, tartós!! Kell ennél több? :) Imádom!

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. június 22.

Még csak pár hete használom, de az esti (és néha reggeli) rutinom kötelező elemévé vált! Használata előtt nagyon jellemző volt a bőrömre, hogy az arcom közepén apró, fehér, "bőr alatti" mitesszerek éktelenkedtek, ritkán pedig megjelent egy-egy kisebb pattanás is. Sosem volt problémás a bőröm, de ez a kis csodaszer remekül karban tartja és sose volt még ennyire tiszta! :) Úgy vettem észre, hogy a zsírosodást is visszafogja, a nagy melegben sem kell csak max. 1x púdereznem a nap folyamán. Kicsit ragacsos felvitel után, de hamar elmúlik, előfordul, hogy sminkelek is rá és nincs vele semmi gond.