KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. március 14.

Ez a kedvenc nappali arckrémem. Az illata valami csodás, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és szépen lehet rá sminkelni. Semmiféle problémát nem okozott, a bőröm kimondottan szereti, az ennél nehezebb krémeket nem tudnám magamra kenni nappalra, max. éjszakára. A hidratáló képességével is meg vagyok elégedve, megy neki az 5 csillag! :)

Médea Sampon Csalánkivonattal

Médea Sampon Csalánkivonattal
2017. március 14.

Rengeteg sampont próbáltam, de nekem valahogy mindig is a gyógynövényesek váltak be leginkább. Vékonyszálú hajam van és viszonylag gyorsan is zsírosodik, illetve nagyon érzékeny a fejbőröm is. Mindig elcsábulok ha meglátok a drogériák polcain egy-egy új sampont, de mindig rájövök, hogy az én hajamra ennél jobbat nem fogok találni. Az illatát nagyon szeretem, érezhetően jól tisztít, jelentősen csökkenti a zsíosodást a többi samponhoz képest és még a korpával is felveszi a harcot (mondjuk ez csak alkalmi probléma nálam). Egy szó mint száz, nekem nagyon bevált ez a sampon, tuti, hogy mindig lesz belőle itthon egy flakonnal.