KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kinga79

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

RdeL Young Matt Körömlakk

RdeL Young Matt Körömlakk
2017. május 4.

Nem annyira matt a finise, de nagyon szép. Felkenni könnyű, kicsit lassan szárad, de nem vészes. A tartósságágát még nem tudom megítélni, 24 órája kentem csak fel.

2 napig tökéletes, bár összekeni a papírt, fénymásolót, amivel dolgozok. 3. napon már pattog. Egy csillag mínusz.

RdeL Young Lip Colour Matt

RdeL Young Lip Colour Matt
2017. április 25.

Szerintem teljesen jó. Leradírozott, hidratált ajkaimon sokáig megmarad, még ha iszok is vele. Jobban bírja, mint a matt Essence rúzsom.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2017. április 19.

Nekem a csodához két alkalom kellett, a kettő között eltelt 4 hét.
Én körmösnél csináltatom, aki egyébként tőlem hallotta először, hogy jó lehet töredezett körmökre. Állítása szerint még nem volt olyan vendége, akinek ennyire rossz állapotban lettek volna körmei, rétegekben hámlott. Ő is meglepődött pozitív változáson a második alkalommal.Pedig most nem szedek rá semmit, még a ricinus olajjal sem kentem. És hip hopp két kezelés után már egyáltalán nem hámlik a körmöm. Holnapután megyek a 3. kezelésre, szerintem most már kemény is lesz, mint a beton :)
A fényessége első alkalommal kb 10 nap volt, a második után rövidebb ideig tartott, de én ugye nem ezért próbáltam ki.
Erre a termékre tényleg illik a csodaszer kifejezés :)