KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kinga79

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás
2017. október 9.
(!)

Tesztelésre nyertem. Praktikus a csomagolása, illatmentes termék. Most látom, hogy az összetevői között szerepel az illatanyag...én nem érzek rajta semmit :)
Az állaga sűrű krém, de könnyen eloszlik, gyorsan beszívódik.
A bőröm vízhiányos, de nincs türelmem minden nap kenegetni, ezzel a krémmel kivételt teszek, különben nem igazán tudnék véleményt írni róla.
Rajtam semmi extrát nem csinál, nem tud többet, mint az általam alkalmanként -lényegesen olcsóbb testápolók.
Kíváncsi leszek, amikor nagy hideg lesz és a kézfejemen repedezik a bőr, akkor mit produkál majd.

Akkor frissítek. Addig 3 csillag.

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra
2017. október 9.
(!)

Egyike vagyok a szerencsés tesztelőknek. Ráadásul, kaptam még egy sampont is hozzá, mert nagyon sokára küldték el.

A sampon kiszerelés pumpás, ami szerintem nagyon praktikus. Az illatát imádom, sokáig érezhető, gyógynövényes illat.
A maszk illata is ilyen. Finom tapintású és ha beszárítom jó tartású lesz a hajam, nem lapul le rögtön, mint egyébként.Kevés, vékony szálú hajam van.
Egyelőre 3 csillag, mert ennyi pénzért jó lenne, ha ki tudnám bontani könnyen a hajamat, de sajnos nem könnyíti meg a kifésülését. Bár lehet, a balzsama kellene még hozzá. Tervezem, hogy beszerzem, de csak később. Várok még néhány mosást.

Ugyanis az első használata után 5!! napig tök jó volt a hajam, nem zsírosodott.

A második használat után viszont már 3 nap múlva ráfért volna egy mosás.

Tegnap használta harmadszorra, kíváncsian várom.

Később frissítek.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2017. szeptember 28.

Bizony, Nr1 termék. Csodaszép arcbőrt produkál.