KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kinga79

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Solanie Szőlő-Hialuron Krémgél To Complex-El

Solanie Szőlő-Hialuron Krémgél To Complex-El
2017. június 28.

Egy hónapja használom , nagyon szeretem. Imádom az illatát. Hűtőben tartom, reggelente még jobban esik hidegen felkenni ebben a melegben.

Ezelőtt Yves Rocher krémeket használtam, meg sem közelítik azt az érzést, amit ez a krém ad a bőrömnek, rendesen azt érzem, hogy "mosolyog".

Vichy naptejet szoktam rákenni, még így sem érzem azt, hogy sok lenne a bőrömnek. Szép, tiszta egyenletes tőle az arcom, bár lehet ebben közre működik a kovaföld is, most épp tartok egy kúrát.

Colgate Whitening Fogkrém

Colgate Whitening Fogkrém
2017. június 6.

Hihetetlen..nagyon gyakran veszek ilyet, mert olcsó. Használom is, ha már meg van. nekem sajnos a rossz fogmosási technikámnak köszönhetően teljesen elkopott az ínyem..Ma ittam kb 3 dl vörösbort és ehhez a fogkrémhez nyúltam. Mivel kissé megrészegedtem, sokáig tartott a fogmosás, jó sok hab képződött de nem dörzsöltem erősen. Nem mértem az időt, de volt 3 perc, amíg a számban matattam. Az eredmény: jobban rikít a fogsorom, mint a Perlweis Schönheit , 1500 forintos fogkrém után.....

Ergo: sokáig, jó sok habot képezve, enyhén dörzsölve lehozza a vörösbort. Ráadásul, házi, vagyis otelló szőlőből van, nagyon fog..

RdeL Young Körömápoló Krém

RdeL Young Körömápoló Krém
2017. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, kicsike, neszesszer -barát csomagolás, szép. puha körömágy az eredmény. Ennyi a pozitívum.
Viszont a körömágyamra hiperszuper gyorsan ránöveszti a bőrt, ha naponta használom. Az nem jó.