KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kinleyni

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Mizellen-Reinigungswasser Mit Aktivkohle

Balea Mizellen-Reinigungswasser Mit Aktivkohle
2018. november 9.

Az arclemosást egy lépésben szeretem elintézni. Na most ez nem víz, hanem inkább vizes-gél, nem csíp, nem irritál, nem húzódik a bőröm tőle, de... cserébe a szempilla spirállal nem tud mit kezdeni, zavar hogy a feketeségtől nem látom mennyi szennyeződés jött le a bőrömről, és késztetést érzek, hogy lemossam.
Valószínűleg nem veszem újra, de nem azért mert nem jó, csak nem erre van szükségem.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. október 15.

Visszajöttem pontot levonni.
3 hónap használat után, nem elhamarkodottan megállapítottam, hogy a flakon fele után már csak hajtógáz jön belőle. Több flakonnal is jártam így. Mind nem lehet hibás...

Három hete használom rendszeresen. Mivel elég sokat használok a zsírosodó hajamra a drágább társait kivégzem gyakran kevesebb mint két hét alatt.
Sokkal tovább elég, mint drága márkatestvérei, és nem tud kevesebbet. Néha megszalad a fehér felhő, de teljesen jól eldolgozható, illata elhanyagolható, szinte nincs is.
Biztos, hogy évekig jóban leszünk. Abszolút elégedett vagyok azzal amit nyújt ezért az árért.

Balea Kompakt Anti-Transpirant Original Care

Balea Kompakt Anti-Transpirant Original Care
2018. október 15.

Most ő a favorit. Igaz, hogy kicsit poros, meg fullasztó kifújáskor. Ha vastag a réteg törölközővel igazítani kell, de akkor is..
Nem tökéletes, de azt tudja mint a drágább társai, sőt.