KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kiralykislany

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: -

Megnézem

Armonia Natural Biotin Sampon

Armonia Natural Biotin Sampon
2018. május 30.

Mivel nálunk sehol nem lehet kapni, így internetről rendeltem meg 4080 forintért. Én ezt az összeget nem tartanám soknak, ha bármilyen pozitív hatást tapasztaltam volna. Lassan a flakon végére érek (amiből egyre nehezebb kinyomni a sampont), így nyugodtan kijelenthetem, hogy hajnövesztő hatása nincsen. A hajam amikor ezt használom sokkal nehezebben kezelhető. Hajmosás után nincsen az az igazi tisztaságérzetem, és észrevettem, hogy pattanásokat okozott a fejbőrömön.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. május 15.

Régebben volt egy papajás hajvégápolóm, amit nagyon szeretett a hajam, de megszüntették a gyártását, emiatt választottam ezt a fajta hajpakolást. Mivel nincsen különösebb gondom a hajammal, tökéletesnek tűnt, hogy multifunkcionális a termék. Használtam hajmosás előtti pakolásnak, samponozás után pakolásnak, balzsamként, nem kiöblítendő hajápolónak száraz, és nedves hajon is. Nagyon tetszik az illata, ami hajmosás után is érezhető, illetve nagy pozitívuma a terméknek, hogy jól megtapad, nem csöpög mindenfelé. Vizesen nagyon jó puha tőle a hajam, de szárazon ebből már sajnos semmi nem érezhető, olyan, mintha nem is használtam volna. Viszont egyáltalán nem zsírosít, száraz hajra kenve is nyomtalanul felszívódik.
Ki fogom próbálni más samponnal is, hátha csak a mostanival nem kompatibilis. Eddigi teljesítménye alapján úgy gondolom, hogy elhasználom, mivel ártani nem árt, de újra nem veszem.

Balea Handsorbet Perfect Pink

Balea Handsorbet Perfect Pink
2018. május 7.

Valóban nagyon könnyed állaga van, és nekem az illata is tetszik. Friss citrusos, egy kis édeskés beütéssel. Gyorsan "beszívódik", de valójában csak rászárad a kezemre, és ilyen kellemetlen száraz lesz tőle. Mintha kiszívna belőle minden nedvességet.

1 MÁRKA