KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kisjulis

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: -

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. március 28.

Nekem jobban bevált, mint a rózsaszín kupakos kiszerelés. Bár a másik is szépen eltávolítja a sminket, mégis úgy érzem, mintha ezzel egy picivel könnyebben sikerülne. Egyáltalán nem hagy olajos érzetet a bőrömön. Ezenkívül reggel és este szoktam még vele áttörölni az arcomat, hogy eltávolítsam az esetleges szennyeződéseket.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. március 28.

Reggel és este szoktam áttörölni vele az arcomat, hogy az esetleges szennyeződéseket eltávolítsam. Szeretem, utána nagyon tisztának érzem az arcomat. Ezenkívül még a legfullosabb bulizós-füstös szemű sminkemet is simán le tudom vele törölni. Megéri az árát, mert nagyon sokáig elég, de általában Glamour-napokon szoktam újra vásárolni, mert fél áron aztán meg tényleg ajándék.

L'Occitane Sheavajas Kézkrém

L'Occitane Sheavajas Kézkrém
2017. március 28.

Abszolút nem értem a hype-ot körülötte. Kettő minta termékem is volt Pixiboxoknak köszönhetően. Elhasználtam őket, de nekem egyáltalán nem vált be. Nem szívódott be rendesen, öt perc után pedig újra száraznak éreztem a kezemet. Még ha be is vált volna, ennyi pénzért biztos, hogy nem vettem volna meg újra.