KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kiskacsa01

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2017. július 3.

Annyi de annyi fényvédőt kipróbáltam már, PC-től a patikain át a koreaiig. Voltak közöttük jók, de EZ, EZ A LEGESLEGJOBB!!! Már a harmadik tubussal fogyasztom, télen- nyáron tökéletes. Nem hagy kellemetlen réteget az arcomon, szépen beszívódik, a szemem sem csipi, pedig amikor kontaktlencsét használok igen érzékeny a szemem. Az alapozó úgy áll rajta mint a cövek :) Egyetlen hátránya hogy hamar fogy, kb egy hónapig bírja egy tubus mindennapos használat mellett, de megéri. Azt hiszem vele megtaláltam a tökéletest, nem kísérletezek tovább.

The Ordinary Retinol 1%

The Ordinary Retinol 1%
2017. április 27.

Elég nehezen kenhető krém, úgyhogy elég nehézkes keveset felkenni belőle. Az első két alkalommal nem okozott gondot, de harmadik kenés után cafatokban hámlottam mindenhol. DE a hámlás alatt gyönyörű szép lett a bőr :) Legutolsó próbálkozásomkor egy jó nagy borsónyit kevertem el a hidratárlómba és úgy kentem fel, így már csak nagyon minimális hámlást okozott. Arra jutottam, hogy tényleg meg kell tanulni használni és nem lehet baj.

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++
2017. április 26.

a színezett verzióját kivonták a forgalomból? sehol sem találom, pedig úgy imádtam :(