KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kiskacsa01

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Retinol 1%

The Ordinary Retinol 1%
2017. április 27.

Elég nehezen kenhető krém, úgyhogy elég nehézkes keveset felkenni belőle. Az első két alkalommal nem okozott gondot, de harmadik kenés után cafatokban hámlottam mindenhol. DE a hámlás alatt gyönyörű szép lett a bőr :) Legutolsó próbálkozásomkor egy jó nagy borsónyit kevertem el a hidratárlómba és úgy kentem fel, így már csak nagyon minimális hámlást okozott. Arra jutottam, hogy tényleg meg kell tanulni használni és nem lehet baj.

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Sebum Clear Pact SPF27 / PA++
2017. április 26.

a színezett verzióját kivonták a forgalomból? sehol sem találom, pedig úgy imádtam :(

The Ordinary Advanced Retinoid 2%

The Ordinary Advanced Retinoid 2%
2017. április 24.

Ez valami csúcs szuper! A legjobb retinolos krém amit használtam. Próbáltam a termékcsalád 1%-os retinolát, de borzalmasan hámlottam tőle, meg kell tanulni azt is használni. Vele szemben ezzel nincs ilyen macera. Szabadabban lehet kenni, akár gyakrabban is mint hetente egyszer. Kellemes tej állaga van, könnyű elkenni és nem hagy maga után kellemetlen érzetet. Reggelre pedig szépen kisimítja az arcom, a pattanásokat is szépen kezeli. Nekem az a pipettás csomagolás annyira nem jön be, egy pumpás kiszerelésben jobban eltudnám képzelni. De mindegyis mert ami benne van az mesés. Az áráról nem is beszélve. Szuper olcsó, szuper jó!