KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2017. december 18.

Most kaptam a páromtól ezt a parfümöt és egyszerűen imádom! Számomra nagyon furcsa, hogy van akin ez nem tartós, mert rajtam egész nap nagyon erős (néha kissé túl erős, ha sokat fújok) illata van. Sőt, ha a hajamra is megy, akkor napokig érződik. :) Nagyon megérte, mert szép nagy kiszerelést adnak.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Intenzív Bőrnyugtató Koncentrátum

Yves Rocher Sensitive Vegetal Intenzív Bőrnyugtató Koncentrátum
2017. december 2.

Azt hiszem, hogy nem lett a kedvencem ez a termék, kár érte, mert vacilláltam, hogy ezt próbáljam ki, vagy a jól bevált krémet vegyem-e újra.
Először is, úgy vettem észre, hogy nagyon miteszeressé tette a bőröm, hiába a sok-lépéses arctisztítás, ápolás. Jól hidratál, viszont a pirosságon nem segít. Sőt, nekem mintha még pirosabb is lett volna a bőröm tőle, ami lehet, hogy így is volt, lévén, hogy másnap rengeteg apró kiütést vettem észre a fülem mögött. Valószínűleg valami allergiát váltott ki, mert ahogy abbahagytam a használatát, hamar elmúltak a kiütések. Ennyit erről...

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2016. október 29.

A legjobb paletta szerintem a világon. :) A pigmentáltsága valami álom, a színei merészek, de mégis lehet vele természetes sminkeket is készíteni. A tartóssága pedig a csúcsszupertől pár fokkal jobb. Csak áradozni tudok róla! Abszolút megéri az árát.