KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2016. október 29.

A legjobb paletta szerintem a világon. :) A pigmentáltsága valami álom, a színei merészek, de mégis lehet vele természetes sminkeket is készíteni. A tartóssága pedig a csúcsszupertől pár fokkal jobb. Csak áradozni tudok róla! Abszolút megéri az árát.

Kiko Skin Evolution Foundation SPF10

Kiko Skin Evolution Foundation SPF10
2016. október 1.

Elsőre próbára számomra nagyon furcsa volt, mert ez a legsűrűbb alapozó amit valaha próbáltam. Emiatt kicsit több időt vesz igénybe a szép eldolgozása, ám mivel a finishe gyönyörű és hihetlenül tartós, ezért nagyon megszerettem. Kombinált bőrre tökéletes, hiába érzem, hogy rajtam van, szerencsére nem látszik, természetes a hatása és egy erős közepes a fedése. Nem matt alapozó, de nem fényesedik át, inkább bőr hatása, fényessége van, pont a megfelelő helyeken. egyébként írtam róla hosszabb tesztet is a Zoara kuckója blogon, de lényegében ennyi az annyi. :) Én akciósan vettem valahogy 5-6 euróért, de a feltüntetett árat sem sajnálnám rá.

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum

FLP Sonya Aloe Nourishing Serum
2016. május 10.

Nagyon puhává teszi a bőröm. Imádom az illatát, kicsit nekem citromos túróssütire emlékeztet. Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik. Azonban olyan kiemelkedő változás nem észleltem a bőrömön. Csodaszernek nem mondanám, de jó kis mindennapi termék, hidratáló alá. :)