KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KisKormos

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zoara kuckója
Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2018. február 20.

Egy ideje gondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam, a Behind my makeup bloggerének hatására voltam nagyon kíváncsi rá. És pont találtam egy rossmannt, ahol 600ftért jutottam hozzá.
Számomra meglepő, hogy ennyire olcsón ez milyen jó alapozó! Az elején egy kicsit maszkszerű, de utána szépen beleolvad a bőrbe. Nekem nem fényesedik át, csak ha más alapozóval keverem. Mert bizony kevernem kell. Hófehérke létemre megvettem a legvilágosabb árnyalat és túl világos lett! Ilyen sem volt még. :) Szóval igazán porcelán fehérbőrűeknek szívből ajánlom. A tartóssága megfelel, 8 órát simán kibír. Viszont a fedését közepesnek mondanám, az én piros foltjaimat nem tudja eltüntetni.
Ja és számomra még az is hatalmas plusz, hogy sárgás tónusú. Magyarországon egy igazán jó drogériás alapozót sem találtam még ami az én nagyon világos, sárga bőrömre jó lenne. :D

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. február 12.

Nekem sajnos ez csak olyan 'meh' krém volt. Hidratál, de ha kicsit többet kenek, akkor kukacosodik, és túl szilikonos marad utána a bőröm. És mintha a bőrképem sem lett volna annyira jó tőle, kicsit szerintem mitteszeresebb lettem.

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2018. február 12.

Nos, a hatalmas hype miatt vettem meg, de nem estem hanyatt tőle. Szerintem egyáltalán nem sűrű a krém, inkább olyan habos, mint egy nem jól felrázott borotvahab. :D Nagyon könnyű eloszlatni és nagyon szépen beszívódik pillanatok alatt. Engem jól hidratál mert szerencsére nem száraz a bőröm, így ez elég. Cserébe szépen kiegyenlíti a zsírosabb T-vonalat. Emiatt is szeretem.

Na de a csodaszerként emlegetett hatását, a pattanások elmulasztását sajnos én nem tapasztaltam. Sőt, mintha egyáltalán nem akarna gyógyulni egy-egy piros heg, amióta ezt használom. Emiatt elég vegyes érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban.
De tudjátok mit?! Valamiért mégis szeretném majd újravásárolni...