KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kismacska00

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2017. május 16.

Bár színben a Slim változat Medium-ja egy picivel jobban illeszkedik a szemöldököm színéhez, ennél a 020 Date with Ash-ton-ja sem sokkal rosszabb. Sokkal-sokkal tovább elég mint a Slim változat, és használhatóságban nem sokban marad el a vékony változattól. Én ezt pont olyan jól tudom használni, a minőségében, tartósságában sem látok különbséget, tehát nekem ez is tökéletes, és sokkal tovább elég. Természetes végeredmény érhető el vele, nagyon megszerettem. Kevés smink van, amivel már nem kísérletezgetnék tovább, de ez pont egy örök must have lett.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2017. május 16.

Én a minőségét fogom értékelni és nem vonok le csillagot amiatt, hogy iszonyat rövid idő alatt elfogy. Nagyon jó ceruza, tényleg kifogástalan, könnyű vele dolgozni és baromi jó, hogy mindig hegyes, sosem kopik el, tartós, szép a színe, de inkább a sima Catrice ceruzát vettem újra, mert azt nem kell havonta újravásárolni. (Amit nem is tudnék megtenni, mert eddig pont egyszer találtam belőle a Rossmannban.)

e.l.f. Acne Fighting Alapozó

e.l.f. Acne Fighting Alapozó
2017. május 11.

Nem rossz, egynek jó, de van a drogériában is jobb ennél, úgyhogy biztosan nem veszem újra. Oxidálódik is, picit meg is ül a mimikai ráncokban, átfényesedik és nem is túl tartós. Na meg a rengeteg parabén. Nem tudom, hogy a szalicilsavnak volt-e valamilyen áldásos hatása a bőrömön, mert most más termékekkel egészen jól karban tudom tartani a ragyásodást, de ezt az alapozót elhagyva nem történt visszaesés, szóval szerintem megleszek nélküle.