KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kismacska00

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. augusztus 15.

Kitűnő minőség, most már a színválaszték is kiteljesedett. Kevés, de szép színek. Maximálisan tartós, viselni is kényelmes, az ára is verhetetlen, nem találok benne hibát. :)

Essence Dip Eyeliner

Essence Dip Eyeliner
2017. augusztus 15.

Egészen meg vagyok vele elégedve. Nem tökéletes, de nem rossz tus. Nekem a filcszerű ecsetével semmi gondom nincs, kicsit trükkösebb vele egyenes szélű vonalat húzni, de nem lehetetlen és még ezzel együtt is könnyen, gyorsan tudok vele dolgozni. Tartósságát illetően nagy meglepetés volt, hogy 40 fokban, mindenféle alap vagy rásegítésé nélkül kibír egy teljes napot. 350Ft-ért pedig mondhatni, ajándék és még el is tudom használni (nem úgy mint a filces essence tust, ami egy rémálom).

Lovely Brows Creator Pencil

Lovely Brows Creator Pencil
2017. augusztus 9.

A színe nekem kicsit vöröses, de legalább elég világos. Nekem pont ennél fordult elő, hogy kikapott pár szemöldök szálat (pedig az nagy kincs), de nem vagyok benne biztos, hogy emiatt ez a termék a hibás. Fene tudja, lehet, hogy amúgy is kihullott volna, csak egyszer fordult elő. Egyébként a furcsa formája ellenére könnyű kezelni és egészen tartós is. Egy kefe meg néhány másik árnyalat elférne még belőle, az is igaz. Picit töltöm csak felül a szemöldökömet vele, arra tökéletes, de precíz vonalat nem igazán tudom elképzelni, hogy lehetne vele kreálni. Összességében véve nem rossz, elhasználom.