KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kismacska00

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál

Miss Sporty 100% Rock Pump Up Booster Szempillaspirál
2018. február 20.

Mindenkinek másmilyenek a szempillái, mások az elvárásai, stb. Az én elvárásaim egy szempillaspirállal szemben a következők: hosszabbítson, ne tapassza össze a pillákat, ne kenődjön, ne potyogjon, ne legyen lehetetlenség lemosni, és az sem baj, ha nem kell vele órákig trükközni, hogy elfogadható ereményt érjen el vele az ember. Nekem ez a szempillaspirál az, a tökély a drogériából! Tudtam, hogy egyszer megtalálom, de már éppen kezdtem feladni a reményt, mert az én pilláimon semmi nem működött jól, aztán jött ez. Minden szempontból tökéletes, amíg gyártják, ezt fogom venni. :)))

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2018. január 25.

Az enyém már nem ez a csomagolás, de gondolom ugyanaz az alapozó(?). Rövid ideje tesztelem még csak, nekem egyelőre tetszik, de ki kell tapasztalni. 1., a színét illetően nekem nem volt kérdés, hogy a legvilágosabbat próbálom ki, mivel az azt követő árnyalat nálunk egy sokkal-sokkal sötétebb. Felkenve megijedtem, hogy te jó ég, ez nagyon világos és ráadásul tökrózsaszín, de perceken belül rengeteget oxidálódott, egyrészt sárgássá, másrészt jóval sötétebbé téve a végeredményt, ami nálam jobb szín-összhangot eredményezett, de azért ezt nehéz lett volna kiszámolni, szerencsém volt. Érdemes menni a teszterrel egy kört a drogériában :D
2., talán kicsit kevesebb púdert illene hozzá használni, mert már önmagában kicsit szárazabb-púderesebbre szárad, aláhidratálással együtt – szóval azért ez elég mattra száradós típus: nem krémes, hanem valahogy nagyon hamar megszárad és nagyon mattra. Viszont mindemellett képes mégis csúszkálni, elmozdulni. Mindent összevetve viszont szerintem jól fed, rétegezhető is és tartós és nem maszkos. Picit beleül a nevetőráncokba, de nem vészes, könnyen korrigálható. Egyelőre sem nem különösen jó, sem különösen rossz, olyan 3-4 csillag, de inkább 4.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. január 13.

Azt hittem, hogy csak a szemsmink eltávolítására fogom használni olajos mivolta miatt, de meglepően jó a teljes arcomra is. Lehet, hogy csak télen ennyire jó teljes arcra, de jelenleg nagyon jól működik. A rózsaszínnél nekem sokkal hatékonyabbnak tűnik, és az illata valami elképesztően finom. Számomra óriási pozitív csalódás, semmi negatívat nem tudok róla mondani.