KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kismacska00

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. április 28.

350Ft-ért csaptam le pár hónapja a Bronze palettára. Egyszerűen mesés! Nyilván a legjobb az egészben az ára volt, de fantasztikusan király a minősége is, szemhéjalapozó nélkül is egész nap fent marad és gyönyörűek a színei, és nagyon jól pigmentáltak is. Jó, hát minimálisan azért porzik, de nem tapad meg a lehulláskor, könnyen le tudom sepregetni egy ecsettel. Pici, így a neszesszeremben is elfér, imádom, 100 csillag. Ha nem lenne annyi kihasználatlan másik palettám, kipróbálnám még a Nudes és a Roses verziókat is.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2017. április 20.

Sok év után elővettem újra az egyik kedvencemet, és még mindig tökéletes. Az állaga, az ecsete, és ami a legfontosabb: a tartóssága! Nem ér a nyomába egyetlen más, általam próbált, kategóriájabeli körömlakk sem. Fényes is marad mindvégig, amíg csak fent van. Nekem ebből többnyire pirosas, pinkes, bordós, lilás, sötétebb színeim vannak. Egyetlen problémám vele, hogy fedólakk nélkül karcosodik. De nem szeretek fedőlakkozni, úgyhogy inkább elviselek a karcokat, messziről nem is látszódnak :))

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
2017. április 19.

UPD.: valószínűleg kipihentebb időszakban kezdhettem el használni és áradozni róla. A fedésével már nem vagyok teljesen megelégedve, sőt. Szegény Catrice korrektort is lehúztam, pedig az legalább fed. Na mindegy, most felváltva használom az egész garmadát, amíg el nem fogynak, aztán újravásárolom az összeset :D (nem, remélem nem.) Egy csillagot azért levonok, mert hát mégsem csodaszer.

A legjobb korrektor, amit valaha használtam. Persze csak drogériásokkal próbálkoztam (azok közül viszont már elég sokkal), és azok között magasan ez is a legdrágább, de nem gondoltam volna, hogy egy korrektor ilyen is tud lenni. Krémes-habos, és talán emiatt tényleg nem ül bele a ráncokba! Fedésben azért picit elmarad mondjuk a Catrice liquid camouflage-tól, de míg az szárított és ráncosodott elég durván, itt nem kell választanom, hogy ma ráncos akarok-e lenni vagy lilakarikás – mert azért szépen fed így is. Az is szimpatikus a Maybelline alapozói és korrektorai terén, hogy megkülönböztetnek sárgás és rózsaszínes árnyalatokat is, így nagyon könnyen ki tudtam választani a megfelelő színt. Szeretek is kísérletezni a különböző termékekkel, de az biztos, hogy ebből a korrektorból amíg csak lesz, újat és újat fogok venni, ő tényleg a csodaszer kategória nálam, a nagy megmentő, a reménység :)