Kisscsajszika

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2019. január 15.

Nem tudom, hogy valóban dúsít-e valamit a hajamon, de nem is érdekel már. Annyival szebb és könyebben kezelhető lett a hajam tőle. Az illata pedig valami isteni. :)

Organix Anti-Breakage Keratin Oil, Weightless Rapid Reviving Oil

Organix Anti-Breakage Keratin Oil, Weightless Rapid Reviving Oil
2018. december 21.

Száraz hajra egy kicsit nehéz, így én még a száradásban lévő hajamra szoktam fújni. Csodás illatta van, ami napokig megmarad. Sajnos egy másik márka terméke tönkre tette a hajam, de ez a kis csoda a márka egy másik termékével csodát tett. Újra fényes és puha lett a hajam arról nem is beszélve, hogy mióta használom a fésűt el is felejthetem mert nem kocolódik a hajam. Kicsit borsos az ára, de simán megéri mert ilyen jó állapotú a hajam még sosem volt.

Update: Már egy hónapja intenzíven használom és egyre többször megkérdezik, hogy ki van-e vasalva a hajam? Szóval a hajam szög egyenes lett mióta használom, tényleg egy csoda ez a cucc.

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil
2018. november 27.

Egy CSODA!!! Nagyon kevés mennyiség is elég ahhoz, hogy az egész hajamat bekenjem. Koncentráltabban kenem a végére és kevésbé a hajtőre. Nagyon szeretem. Kellemes illata van, nagyon jó állaga. Azt hiszem megtaláltam AZ olajat.