KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kisscsajszika

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2018. november 8.

Egy leárazás alkalmával vettem hirtelen felindulásból, bíztam a márkában hiszen annyi termékét használtam már és mind csodás volt. DE sajnos ez nem. Akartam szeretni, akartam, hogy jó legyen, de most a polc tetején várja szebb világot. Mikor először használtam elolvastam itt az értékeléseket és nem értettem, hogy miért érkezett annyi negatív. Pár használat után viszont rájöttem én is, a haj végeim annyira kiszáradtak és annyira elkezdtek törni, hogy legszívesebben fodrászhoz rohantam volna.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2018. október 28.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá bár egy kicsit szkeptikus voltam, főleg a hozzá adott ecset miatt. De csalódnom kellett méghozzá kellemeset, könnyen lehet vele precíz és tartós tus vonalat húzni. Nem mozdul el a helyén marad és a nap végére is olyan mintha most kentem volna fel. Teljes a szerelem ez után más fajta tust nem is veszek.

Oriflame The One Mattító Alapozó

Oriflame The One Mattító Alapozó
2018. október 28.

Folyós állagának köszönhetően könnyen és gyorsan el lehet dolgozni, egy élmény vele alapozódni. Viszont, a fedése elég gyengére sikerült a sötétebb foltokkal nem tud mit kezdeni. Sajnos egy tonna púder kell rá, hogy az arcom legalább pár óráig ne legyen fényes. Szerettem, de újra biztos nem venném.